LimeSurvey Develop - en to sk translation catalogue (3295 entries)

en:  Please select a file to import!
sk: Zvoľte súbor na import!

en:  global level
sk: globálna úroveň

en: %s cannot be left empty
sk: %s nemôže ostať prázdne

en: %s duplicate records removed
sk: %s duplicitné záznamy odstránené

en: %s entries were not copied because they already existed
sk: %s položiek nebolo zkopírovaných, protože už existujú

en: %s entries were skipped because they are blacklisted
sk: Položky %s boli vynechané, pretože sú na čiernej listine

en: %s field(s) were successfully added.
sk: %s pole(ia) boli úspešne pridané.

en: %s lines had a mismatching number of fields.
sk: %s riadkov malo nesprávny počet polí.

en: %s lines with invalid tokens skipped (tokens may only contain 0-9,a-z,A-Z,_).
sk: %s riadkov s neplatnými tokenmi bolo vynechaných (token môže obsahovať iba 0-9,a-z,A-Z,_).

en: %s min. %s sec.
sk: %s min. %s sek.

en: %s missing attributes
sk: %s chýbajúcich atribútov

en: %s must be case-insensitive equal to %s
sk: %s musí byť zhodné s %s (nezáleží na veľkosti písmen)

en: %s must not be case-insensitive equal to %s
sk: %s nesmie byť zhodné s %s (nezáleží na veľkosti písmen)

en: %s new participants were created
sk: %s nových respondentov bolo vytvorených

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
sk: %s starých odpovedí spolu s ich časmi bolo úspešne importovaných.

en: %s old response(s) were successfully imported.
sk: %s stará odpoveď (starých odpovedí) bolo úspešne importovaných.

en: %s participants have been copied to the central participants table
sk: %s respondentov bolo skopírovaných do tabuľky všetkých respondetov

en: %s participants have been shared
sk: %s respondentov bolo zdieľaných

en: %s records found in CSV file
sk: %s záznamov nájdených v súbore CSV

en: %s records have empty mandatory fields
sk: %s záznamov má prázdne povinné polia

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
sk: %s záznamov má nekompletné alebo nesprávne hodnoty atribútov

en: %s records imported
sk: %s importovaných záznamov

en: %s records in CSV
sk: %s záznamy v CSV

en: %s records met minimum requirements
sk: %s záznamov splnilo minimálne podmienky

en: %s records were duplicate but had attributes updated
sk: %s záznamov bolo duplicitných, ale ich atribúty boli zaktualizované

en: %s records with invalid email address removed
sk: %s záznamov s neplatnou email adresou bolo vymazaných

en: %s responses cannot be inserted or updated.
sk: %s odpovedí nemôže byť vložených alebo aktualizovaných.

en: %s responses were inserted.
sk: %s odpovedí bolo vložených.

en: %s responses were updated.
sk: %s odpovedí bolo aktualizovaných.

en: %s rows per page
sk: %s riadkov na stránku

en: %s%% completed
sk: %s%% dokončené

en: 'Other:' comment mandatory
sk: 'Iné:' komentár povinný

en: 'time' is a reserved word and can not be used for a subquestion.
sk: 'time' je rezervované slovo a nemôže byť použité ako podotázka.

en: (Any group)
sk: (Ľubovoľná skupina)

en: (Any)
sk: (Ľubovoľný)

en: (Autodetect)
sk: (Autodetekcia)

en: (Automatic)
sk: (Automaticky)

en: (Base language)
sk: (Základný jazyk)

en: (Iconv Library not installed)
sk: (Knižnica iconv nie je nainštalovaná)

en: (Label sets were not imported since you do not have the permission to create label sets.)
sk: (Sady menoviek neboli importované, keďže nemáte oprávnenie vytvárať nové sady menoviek.)

en: (Maximum file size: %01.2f MB)
sk: (Max. veľkosť súboru: %01.2f MB)

en: (No target question)
sk: (Žiadna cieľová otázka)

en: (None)
sk: (Prázdne)

en: (Reason: Administrator email address empty)
sk: (Dôvod: e-mailová adresa správcu je prázdna)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
sk: (Vybrať viacero sád menoviek použitím klávesy Ctrl)

en: (Sub-)question width
sk: Šírka (pod-) otázky

en: 16 or up
sk: 16 alebo viac

en: 1st quartile (Q1)
sk: Prvý kvartil (Q1)

en: 1st time limit warning CSS style
sk: kaskádový štýl pre prvé upozornenie na časový limit

en: 1st time limit warning message
sk: Prvé upozornenie na časový limit

en: 1st time limit warning message display time
sk: čas zobrazenia prvého upozornenia na časový limit

en: 1st time limit warning message timer
sk: prvé upozornenie na časový limit

en: 2nd quartile (Median)
sk: Druhý kvartil (Medián)

en: 2nd time limit warning CSS style
sk: Kaskádový štýl pre druhé upozornenie na časový limit

en: 2nd time limit warning message
sk: Druhé upozornenie na časový limit

en: 2nd time limit warning message display time
sk: DOba zobrazenie druhého upozornenia na časový limit

en: 2nd time limit warning message timer
sk: druhé upozornenie na časový limit

en: 3rd quartile (Q3)
sk: Tretí kvartil (Q3)

en: 400: Bad Request
sk: 400: Chybná požiadavka

en: 401: Unauthorized
sk: 401: Neautorizovaný

en: 403: Forbidden
sk: 403: Zakázané

en: 404: Not Found
sk: 404: Nenájdené

en: 5 Point Choice
sk: 5 možností

en: 500: Internal Server Error
sk: 500: interná chyba servera

en: <No default value>
sk: <Žiadna predvolená hodnota>

en: <no data>
sk: <žiadne údaje>

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
sk: Bola vytvorená záloha tejto tabuľky, ktorá je prístupná vášmu systémovému administrátorovi.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
sk: Ak budete pokračovať ,bude vytvorená záloha tejto tabuľky. Váš systémový administrátor bude mať prístup k tejto tabuľke.

en: A child group can't be set as parent group
sk: Podradenú skupinu nie je možné nastaviť ako nadradenú skupinu

en: A clean and simple base that can be used by developers to create their own Bootstrap based theme.
sk: Čistý a jednoduchý základ, ktorý môžu vývojári použiť na vytvorenie vlastnej témy založenej na Bootstrap.

en: A code has been updated to %s.
sk: Kód bol aktualizovaný na %s.

en: A database named "%s" already exists.
sk: Databáza s menom "%s"  už existuje.

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
sk: Deaktivovaný prieskum nie je prístupný pre účastníkov (zobrazí sa im iba správa, že nemajú povolenie vidieť tento prieskum).

en: A first example question. Please answer this question:
sk: Prvá vzorová otázka. Prosím odpovedajte na ňu:

en: A fruity theme for a flexible use. This theme offers monochromes variations and many options for easy customizations.
sk: Ovocná téma pre ľubovoľné použitie. Táto téma ponúka čiernobiele variácie a mnoho možností na ľahké prispôsobenie.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
sk: Zoznam otázok bude zobrazený; pri prezeraní budú môcť respondenti preskakovať otázky.

en: A security update is available.
sk: Bezpečnostná aktualizácia je dostupná.

en: A survey participant entry for the saved survey has been created too.
sk: Pre uložený prieskum bol taktiež vytvorený účastník prieskumu.

en: A table of subquestions on each cell. The subquestion texts are in the colum header and concern the row header.
sk: Tabuľka podotázok pre jednotlivé bunky. Texty podotázky sú v záhlaví stĺpca a súvisia so záhlavím riadka.

en: A table of subquestions on each cell. The subquestion texts are in the column header and relate the particular row header.
sk: Tabuľka podotázok pre jednotlivé bunky. Texty podotázok sú v záhlaví stĺpcov a zodpovedajú patričným záhlaviam riadkov.

en: A table with a subquestion on each row. The answer options are contained in the table header.
sk: Tabuľka s podotázkou na každom riadku. Možné odpovede sú v záhlaví tabuľky.

en: A template with that name already exists.
sk: Šablóna s týmto menom už existuje.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
sk: Používateľské meno nebolo zadané alebo je neplatné.

en: AND/OR Date is
sk: A/ALEBO Dátum je

en: Abbreviated question text
sk: Skrátený text otázky

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
sk: Schopnosť meniť otázky, skupiny a parametre je stále obmedzená.

en: Absolute value
sk: Absolútna hodnota

en: Accelerator keys for list items
sk: Klávesové skratky pre položky zoznamu

en: Access
sk: Prístup

en: Access denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Access denied!
sk: Prístup zamietnutý!

en: Action
sk: Akcia

en: Action to perform when time limit is up
sk: Akcia, ktorá sa vykoná, keď vyprší časový limit

en: Actions
sk: Akcie

en: Actions:
sk: Akcie:

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activate Survey
sk: Aktivovať dotazník

en: Activate quotas
sk: Aktivovať kvóty

en: Activate survey
sk: Aktivovať prieskum

en: Activate survey participants table
sk: Aktivujte tabuľku účastníkov prieskumu

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
sk: Aktivujte to, aby sa zobrazila mapa nad vstupným poľom, kde môže užívateľ vybrať jeho lokalitu

en: Activated
sk: Aktivovaný

en: Active
sk: Aktívny

en: Active and running
sk: Aktívny a spustený

en: Active but expired
sk: Aktívny ale vypršaný

en: Active but not yet started
sk: Aktívny ale zatiaľ nespustený

en: Active survey ID
sk: ID aktívneho prieskumu

en: Active surveys
sk: Aktívne prieskumy

en: Adaptive
sk: Prispôsobivý

en: Add
sk: Pridať

en: Add SurveyId to link
sk: Vložiť ID prieskumu do odkazu

en: Add URL parameter
sk: Pridať URL parameter

en: Add a group
sk: Pridať skupinu

en: Add a language:
sk: Pridať jazyk:

en: Add a new language
sk: Pridať nový jazyk

en: Add a new question
sk: Pridať novú otázku

en: Add a new survey administrator
sk: Pridať nového správcu prieskumu

en: Add a prefix to the answer field
sk: Pridať prefix k poľu odpovede

en: Add a question to this group
sk: Pridať otázku do tejto skupiny

en: Add a suffix to the answer field
sk: Pridať suffix k poľu odpovede

en: Add and edit conditions
sk: Pridať a upraviť podmienky

en: Add another participant
sk: Pridať ďalšieho účastníka

en: Add another record
sk: Pridať ďalší záznam

en: Add answer
sk: Pridať odpoveď

en: Add attribute
sk: Pridať atribút

en: Add condition
sk: Pridať podmienku

en: Add condition to this scenario
sk: Pridať podmienku do tohto scenára

en: Add fields
sk: Pridaj polia

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Add gray background to questions in PDF:
sk: Pridať šedé pozadie otázok v PDF:

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Add language
sk: Pridať jazyk

en: Add new assessment rule
sk: Pridajte nové pravidlo posudzovania

en: Add new attribute
sk: Pridať nový atribút

en: Add new group
sk: Pridať novú skupinu

en: Add new participant
sk: Pridať nového účastníka

en: Add new question
sk: Pridať novú otázku

en: Add new question to group
sk: Pridať novú otázku do skupiny

en: Add new survey participant
sk: Pridať nového účastníka

en: Add new user group
sk: Pridať novú používateľskú skupinu

en: Add or delete groups
sk: Pridať alebo mazať skupiny

en: Add or delete questions
sk: Pridať alebo mazať otázky

en: Add or delete subquestions or change their codes
sk: Pridať alebo vymazať podotázky alebo zmeniť ich kódy

en: Add participant
sk: Pridať respondenta

en: Add participant to survey
sk: Pridať respondenta do prieskumu

en: Add participants to central database
sk: Pridať účastníkov do centrálnej databázy

en: Add participants to survey
sk: Pridať respondenta do prieskumu

en: Add question
sk: Pridať otázku

en: Add question ID to link
sk: Pridať ID otázky do odkazu

en: Add question group
sk: Pridaj skupinu otázok

en: Add question group ID to link
sk: Pridať ID skupiny otázok do odkazu

en: Add scenario
sk: Pridať scenár

en: Add survey participant
sk: Pridať účastníka prieskumu

en: Add to blacklist?
sk: Pridať na blacklist?

en: Add token entry
sk: Pridaj tento vstup

en: Add user
sk: Pridať používateľa.

en: Add user group
sk: Pridať skupinu používateľov

en: Add value
sk: Pridať hodnotu

en: Add/delete survey participant attributes
sk: Pridať/zmazať atribúty účastníkov prieskumu

en: Adding survey participant entry...
sk: Vytváram účastníka prieskumu...

en: Additional Languages
sk: Dodatočné jazyky

en: Additional attributes
sk: Ďalšie atribúty

en: Admin login name
sk: Prihlasovacie meno administrátora

en: Admin login password
sk: Prihlasovacie heslo administrátora

en: Admin themes
sk: Témy admin rozhrania

en: Administration
sk: Administrácia

en: Administration theme:
sk: Administrátorská téma:

en: Administrator credentials
sk: Prihlasovacie údaje administrátora

en: Administrator email
sk: Email administrátora

en: Administrator email address:
sk: E-mail adresa administrátora:

en: Administrator name
sk: Meno administrátora

en: Administrator name:
sk: Meno administrátora:

en: Administrator settings
sk: Nastavenia správcu

en: Administrator:
sk: Administrátor:

en: Advanced
sk: Rozšírené

en: Advanced settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Afrikaans
sk: afrikánčina

en: After
sk: Po

en: After confirmation you won't receive any invitations or reminders for this survey anymore.
sk: Po potvrdení už nebudete dostávať žiadne pozvánky ani pripomienky z tohto dotazníka.

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
sk: Po kliknutí na tlačidlo uložiť môžete buť zatvoriť toto okno prehliadača alebo pokračovať vo vypĺňaní dotazníka.

en: After the answer options a cell does give some information.
sk: Po ponuke odpovedí bunka poskytne nejakú informáciu.

en: Albanian
sk: Albánčina

en: All
sk: Všetko

en: All answers are already selected in this quota.
sk: V tejto kvóte už boli vybrané všetky odpovede.

en: All answers meet consistency standards.
sk: Všetky odpovede spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All assessments meet consistency standards.
sk: Všetky hodnotenia spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All conditions for this question have been deleted.
sk: Všetky podmienky pre túto otázku boli zmazané.

en: All conditions in this survey have been deleted.
sk: Všetky podmienky v tomto prieskume boli zmazané.

en: All conditions meet consistency standards.
sk: Všetky podmienky spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All conditions scenarios were renumbered.
sk: Všetky scenáre podmienok boli prečíslované.

en: All default values meet consistency standards.
sk: Všetky predvolené hodnoty spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All emails were sent.
sk: Všetky e-maily boli odoslané.

en: All groups meet consistency standards.
sk: Všetky skupiny spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All in one
sk: Všetko v jednom

en: All necessary styles will be loaded, to print it just press Ctrl/Cmd+p or select print from your browser menu.
sk: Načítajú sa všetky potrebné štýly. Ak ich chcete vytlačiť, stačí stlačiť Ctrl/Cmd+p alebo vybrať tlač z ponuky prehliadača.

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
sk: Všetky používateľove prieskumy boli presunuté do %s.

en: All old survey tables meet consistency standards.
sk: Všetky staré tabuľky prieskumu spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All participant information is lost.
sk: Všetky informácie o účastníkoch sú stratené.

en: All question attributes meet consistency standards.
sk: Všetky atribúty otázok spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All questions meet consistency standards.
sk: Všetky otázky spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
sk: Všetky otázky, odpovede, atď. pre odstránené jazyky budú stratené. Ste si istý?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
sk: Všetky otázky, skupiny, a parametre sa znovu dajú upravovať.

en: All quota language settings meet consistency standards.
sk: Všetky jazykové nastavenie kvót spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All quota quota members meet consistency standards.
sk: Všetci členovia kvóty spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All quotas meet consistency standards.
sk: Všetky kvóty spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All responses
sk: Všetky odpovede

en: All responses are not accessible anymore with LimeSurvey.
sk: Všetky odpovede už nie sú prístupné pomocou LimeSurvey.

en: All survey language settings meet consistency standards.
sk: Všetky jazykové nastavenia prieskumu spĺňajú štandardy konzistencie.

en: All surveys meet consistency standards.
sk: Všetky prieskumy spĺňajú štandardy konzistencie

en: All themes
sk: Všetky témy

en: All tokens
sk: Všetky tokeny

en: All users
sk: Všetci užívatelia

en: Allow
sk: Povoliť

en: Allow backward navigation:
sk: Povoliť spätnú navigáciu:

en: Allow blacklisted participants to be added to a survey:
sk: Povoliť, aby sa do prieskumu pridali účastníci zaradení na čiernu listinu:

en: Allow multiple responses or update responses with one token:
sk: Povoliť viacero odpovedí alebo úpravu odpovedí na jeden token:

en: Allow only numerical input
sk: Povolené len odpovede v číselnom tvare

en: Allow only numerical input for 'Other' text
sk: Povoliť iba číselný vstup pre text do 'Iné:'

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
sk: Povoliť respondentom, aby sa sami odstránili z čiernej listiny:

en: Allow public registration:
sk: Povoliť verejnú registráciu:

en: Allow user to modify his last answers before terminate survey.
sk: Povoliť užívateľovi modifikovať jeho posledne odpovede pred skončením prieskumu.

en: Allowed file types
sk: Povolené typy súborov

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
sk: Zmeniť štýl zobrazenia mesiaca pri používaní zaškrtávacích políčok

en: Always
sk: Vždy

en: Always closed
sk: Vždy zatvorený

en: Always hide this question
sk: Vždy skryť túto otázku

en: Always open
sk: Vždy otvorený

en: Amharic
sk: amharčina

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
sk: Na adresu, ktorú ste poskytol(a), Vám bol zaslaný e-mail s pristupovými údajmi pre tento dotazník. Aby ste mohol(a) pokračovať, kliknite na odkaz v tomto e-maily.

en: An email has been sent with details about your saved survey
sk: O detailoch vami uloženého prieskumu bol odoslaný email.

en: An email with a generated password was sent to the user.
sk: E-mail s generovaným heslom bol poslaný používateľovi.

en: An error occurred saving a response to survey id
sk: Pri ukladaní odpovede k id dotazníka sa stala chyba

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions for the application /tmp folder.
sk: Pri nahrávaní vášho súboru sa vyskytla chyba. To môže byť spôsobené nesprávnym nastavením oprávnení pre /tmp adresár.

en: An error occurred.
sk: Nastala chyba.

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
sk: Expirovaný prieskum nie je prístupný pre účastníkov (zobrazí sa im iba správa, že prieskum expiroval).

en: An internal error occurred while the Web server was processing your request.
sk: Pri spracovávaní Vašej požiadavky sa vyskytla interná chyba.

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
sk: Počas aktualizácie došlo k neodstrániteľnej chybe. Podrobnosti o chybe:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
sk: Stala sa neočakávaná chyba a Vaše odpovede nemohli byť uložené.

en: An unknown error happened when moving file %s to %s.
sk: Pri presúvaní súboru z %s do %s sa vyskytla neznáma chyba.

en: An unknown error occured
sk: Vyskytla sa neznáma chyba

en: An unknown error occured.
sk: Nastala neznáma chyba.

en: An unknown error occurred
sk: Nastala neznáma chyba

en: Anonymized responses
sk: Anonimizované odpovede

en: Anonymized responses:
sk: Anonymné odpovede:

en: Anonymized responses?
sk: Anonymné odpovede?

en: Answer
sk: Odpoveď

en: Answer codes
sk: Kódy odpovedí

en: Answer codes must be unique by question.
sk: Kódy odpovedí musia byť jedinečné podľa otázky.

en: Answer matched (regexp)
sk: Odpoveď vyhovuje (regulárny výraz)

en: Answer must be %s
sk: Odpoveď musí byť %s

en: Answer must be between %s and %s
sk: Vasa odpoved musi byt medzi %s a %s

en: Answer must be less or equal to %s
sk: Odpoveď musí byť menšia/rovná %s

en: Answer options
sk: Možnosti odpovede

en: Answer options were successfully saved.
sk: Možnosti odpovede boli úspešne uložené.

en: Answer prefix
sk: Predpona odpovede

en: Answer suffix
sk: Prípona odpovede

en: Answer was
sk: Odpoveď bola

en: Answer was NOT
sk: Odpoveď bola NIE

en: Answer was greater than
sk: Odpoveď bola väčšia ako

en: Answer was greater than or equal to
sk: Odpoveď bola väčšia ako alebo rovná

en: Answer was less than
sk: Odpoveď bola menšia ako

en: Answer was less than or equal to
sk: Odpoveď bola menšia ako alebo rovná

en: Answers
sk: Odpovede

en: Answers and tokens have been re-opened.
sk: Odpovede a tokeny boli znovuotvorené.

en: Answers cleared
sk: Odpovede boli vymazane

en: Answers from this response
sk: Odpoveď z tohto prieskumu

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
sk: Odpovede s kódom 0 (nula) alebo prázdnym kódom nie sú povolené a nebudú uložené

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
sk: Značka pre oddelenie "Ľavého textu posuvníka" od "Pravého textu posuvníka" v odpovedi

en: Apply
sk: Aplikovať

en: Apply and go to survey
sk: Aplikujte a choďte na prieskum

en: April
sk: Apríl

en: Arabic
sk: Arabský

en: Arc cosine
sk: Arkus kosínus

en: Arc sine
sk: Arkus sínus

en: Arc tangent
sk: Arkus tangens

en: Arc tangent of two variables
sk: Arkus tangens dvoch premenných

en: Are you really sure you want to *delete* some incomplete answers and reset the completed state of both answers and tokens?
sk: Ste si istým že chcete *zmazať* niektoré nekompletné odpovede a vynulovať stav dokončenia pri odpovediach aj tokenoch?

en: Are you sure you want to activate all selected quotas?
sk: Naozaj chcete aktivovať všetky vybrané kvóty?

en: Are you sure you want to deactivate all selected quotas?
sk: Naozaj chcete deaktivovať všetky vybrané kvóty?

en: Are you sure you want to delete all conditions for this question?
sk: Ste si istý, že chcete zmazať všetky podmienky pre túto otázku?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
sk: Ste si istý že chcete vymazať vyšetky nastavené podmienky v tomto scenári?

en: Are you sure you want to delete all selected quotas?
sk: Naozaj chcete zmazať všetky vybrané kvóty?

en: Are you sure you want to delete all those surveys?
sk: Naozaj chcete zmazať všetky tieto prieskumy?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať vybrané záznamy?

en: Are you sure you want to delete the selected participants?
sk: Naozaj chcete zmazať vybraných účastníkov?

en: Are you sure you want to delete the selected responses?
sk: Naozaj chcete zmazať vybrané odpovede?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tento URL parameter?

en: Are you sure you want to delete this box ?
sk: Naozaj chcete zmazať tento box?

en: Are you sure you want to delete this condition?
sk: Ste si istý ze chcete vymazať túto podmienku?

en: Are you sure you want to delete this entry?
sk: Ste si istý ze chcete vymazať tento záznam?

en: Are you sure you want to delete this label set?
sk: Naozaj chcete zmazať túto sadu štítkov?

en: Are you sure you want to delete this user group?
sk: Naozaj chcete zmazať túto skupinu?

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Arithmetic mean
sk: Aritmetický priemer

en: Array
sk: Pole

en: Array (10 Point Choice)
sk: Otázky s obodovaním 1-10 bodov

en: Array (5 Point Choice)
sk: Otázky s obodovaním 1-5 bodov

en: Array (Increase/Same/Decrease)
sk: Otázky so škálou (Nárast/Bez zmeny/Pokles)

en: Array (Numbers)
sk: Otázky s číselnou hodnotou z rozbaľovacieho poľa

en: Array (Texts)
sk: Otázky s textovou odpoveďou

en: Array (Yes/No/Uncertain)
sk: Otázky s definovanou odpoveďou Áno/Nie/Neviem

en: Array by column
sk: Pole podľa stĺpcov

en: Array dual scale
sk: Otázky s dvoma škálami

en: Array filter
sk: Filter poľa

en: Array filter exclusion
sk: Viacnásobný vylučovací filter

en: Array filter style
sk: Štýl pre filter poľa

en: Arrays
sk: Polia

en: As a last step you should clear your browser cache now.
sk: Ako posledný krok by ste mali vyčistiť vyrovnávaciu pamäť Vášho prehliadača.

en: As you can see, editing answer options is quite similar to editing subquestions.
sk: Ako vidíte, možnosti úprav odpovedí sú dosť podobné úpravám podotázok.

en: Assessment details
sk: Detaily hodnotenia

en: Assessment group score
sk: Skóre hodnotiacej skupiny

en: Assessment heading
sk: Záhlavie hodnotenia

en: Assessment rules
sk: Pravidlá hodnotenia

en: Assessment value
sk: Pravidlá hodnotenia

en: Assessment:
sk: Hodnotenie:

en: Assessments
sk: Hodnotenia

en: Assessments mode not activated
sk: Režim hodnotení neaktivovaný

en: Assigning a new value to a variable.
sk: Nastavuje sa nová hodnota pre premennú.

en: At beginning
sk: Na začiatku

en: At end
sk: Na konci

en: At least one installed
sk: Najmenej jeden nainštalovaný

en: Attribute
sk: Atribút

en: Attribute %s (%s)
sk: Atribút %s (%s)

en: Attribute %s was deleted.
sk: Atribút %s bol zmazaný.

en: Attribute display setting updated
sk: Nastavenie zobrazovania atribútov aktualizované

en: Attribute field
sk: Pole s atribútmi

en: Attribute management
sk: Správa atribútov

en: Attribute name:
sk: Názov atribútu

en: Attribute settings
sk: Nastavenia atribútu

en: Attribute successfully deleted
sk: Atribút úspešne zmazaný

en: Attribute successfully updated
sk: Atribút úspešne aktualizovaný

en: Attribute type
sk: Typ atribútu

en: Attribute type:
sk: Typ atribútu:

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
sk: Hodnoty atribútov existujúcích respondentov boli zmenené zo záznamu respondentov

en: Attribute values for existing participants have been updated from the token records
sk: Hodnoty atribútu existujúcích respondentov boli zmenené zo záznamu prístupového kódu

en: Attribute visible:
sk: Atribút viditeľný:

en: Attribute was saved.
sk: Atribút bol uložený.

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Attributes to be created
sk: Atribúty na vytvorenie

en: Attributes to export:
sk: Atribúty na export:

en: Auto Translate
sk: Automaticky prekladať

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
sk: Automaticky označ výlučnú možnosť, ak sú všetky ostatné možnosti označené

en: Autoload URL
sk: Autonačítanie URL

en: Autoload URL:
sk: Automatické nahranie URL:

en: Automatic
sk: Automaticky

en: Automatic (UTF-8)
sk: Automaticky (UTF-8)

en: Automatically rename question code if already exists?
sk: Automaticky premenovať kód otázky, ak už existuje?

en: Available admin themes:
sk: Dostupné admin témy:

en: Available functions
sk: Dostupné funkcie

en: Available languages:
sk: Dostupné jazyky:

en: Available space in directory:
sk: Dostupné miesto v adresári:

en: Average
sk: Priemer

en: Average file size
sk: Priemerná veľkosť súboru

en: Average interview time:
sk: Priemerný čas vyplnenia dotazníka:

en: Average no. of files per respondent
sk: Priemerný počet súborov na respondenta

en: Average size per respondent
sk: Priemerná veľkosť súbora na respondenta

en: Back
sk: Späť

en: Back to Response Import
sk: Späť k importu odpovedí

en: Back to main menu
sk: Späť do hlavnej ponuky

en: Back to survey home
sk: Späť na prieskum

en: Backup
sk: Záloha

en: Backup entire database
sk: Zálohovať celú databázu

en: Bar chart
sk: Stĺpcový graf

en: Base language
sk: Základný Jazyk

en: Base language:
sk: Základný jazyk

en: Basic admin notification
sk: Základné oznámenie administrátora

en: Basic attributes
sk: Základné atribúty

en: Basic email notification is sent to:
sk: Základný oznamovací e-mail je zaslaný:

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Batch deletion
sk: Dávkové zmazanie

en: Batch edit the participants
sk: Dávkové úpravy účastníkov

en: Before
sk: Pred

en: Before proceeding please back up your database using a backup tool!
sk: Pred pokračovaním prosím vyhotovte zálohu databázy zálohovacím nástrojom!

en: Before you can add questions you must add a question group first.
sk: Pred vytváraním otázok musíte najprv vytvoriť skupiny otázok.

en: Before you proceed to the LimeSurvey update, we must first update ComfortUpdate itself.
sk: Pred aktualizáciou LimeSurvey je nutné najprv aktualizovať samotný ComfortUpdate.

en: Before you start, please prove you are human.
sk: Kým začnete, dokážte prosím, že ste človek.

en: Beginner tour
sk: Prehliadka pre začiatočníkov

en: Belarusian
sk: Bieloruština

en: Binary pseudo charset
sk: Binary pseudo znaková sada

en: Binary safe case-insensitive string comparison
sk: Binárne bezpečné porovnanie reťazca nerozlišujúce malé a veľké písmená

en: Binary safe string comparison
sk: Binárne bezpečné porovnanie reťazca

en: Blacklist all current surveys for participant once the global field is set:
sk: Dať respondenta na čiernu listinu pre všetky aktuálne prieskumy, ak je nastavené globálne pole:

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
sk: Dať respondenta na čiernu listinu pre každý novopridaný prieskum, ak je nastavené globálne pole:

en: Blacklist settings
sk: Nastavenia čiernej listiny

en: Blacklist settings were saved.
sk: Nastavenie blacklistu bolo uložené.

en: Blacklist user:
sk: Blokovaný užívateľ:

en: Blacklisted
sk: Na čiernej listine

en: Blacklisted participants
sk: Respondenti na čiernej listine

en: Blacklisted?
sk: Na čiernej listine?

en: Borders around questions in PDF:
sk: Ohraničenia okolo PDF otázok:

en: Borders around responses in PDF:
sk: Ohraničenia okolo PDF odpovedí:

en: Bosnian
sk: Bosniančina

en: Both
sk: Obidva

en: Bounce email address:
sk: Odpovedacia e-mail adresa pre nedoručiteľné správy:

en: Bounce processing
sk: Spracovanie vrátených e-mailov

en: Bounce processing is deactivated either application-wide or for this survey in particular.
sk: Spracovanie vrátených správ je vypnuté, buď na úrovni aplikácie, alebo tohoto prieskumu.

en: Bounce settings
sk: Nastavenie pre  vrátené nedoručiteľné e-maily

en: Bounce settings have been saved.
sk: Nastavenia pre vrátené nedoručiteľné e-maily boli uložené.

en: Box deleted
sk: Box zmazaný

en: Box orientation:
sk: Zarovnanie boxov:

en: Box updated
sk: Box aktualizovaný

en: Boxes by row:
sk: Počet boxov na riadok:

en: Branch
sk: Vetva

en: Broken survey themes:
sk: Nefunkčné témy prieskumu:

en: Browse
sk: Prechádzať

en: Browse participants
sk: Prechádzať účastníkov

en: Browse responses
sk: Prehľadávať odpovede

en: Browse saved responses
sk: Prehľadávať uložené odpovede

en: Browse survey participants
sk: Prechádzať účastníkov prieskumu

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
sk: Verzia programu bola úspešne aktualizovaná na %s.

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: But this one isn't.
sk: Ale táto nie je.

en: Buy a new key
sk: Kúpiť nový kľúč

en: By continuing this survey you approve the data protection policy of the service provider.
sk: Pokračovaním v tomto prieskume schvaľujete zásady ochrany údajov poskytovateľa služieb.

en: By question group
sk: Po skupinách otázok

en: CPDB CSV summary
sk: CPDB CSV zhrnutie

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
sk: CSS štýl pre správu, ktorá zobrazuje odpočítavaie času do konca limitu

en: CSS class(es)
sk: CSS trieda(-y)

en: CSS class(es):
sk: CSS trieda(-y):

en: CSS files:
sk: CSS súbory:

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
sk: CSS štýl pre "Správa vypršania časového limitu"

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
sk: Kaskádový štýl sa použije, keď sa zobrazí upozornenie na časový limit

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
sk: Kaskádový štýl sa použije, keď sa zobrazí druhé upozornenie na časový limit

en: CSV field names
sk: Mená CSV polí

en: CSV field separator:
sk: CSV oddeľovač polí:

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: CSV input format
sk: vstupný formát CSV

en: Calculate storage
sk: Prepočítať úložisko

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
sk: Vypočítať smerodajnú odchýlku vzorky zo zoznamu čísel

en: Calculate the sum of values in an array
sk: Vypočítať súčet hodnôt v poli

en: Calculates the exponent of e
sk: Vypočíta exponent e

en: Calculation
sk: Kalkulácie

en: Can edit?
sk: Môže sa upravovať?

en: Can't connect to the LDAP directory
sk: Nedá sa spojiť s LDAP adresárom

en: Can't render layout %s. Please check that the view exists or contact your admin.
sk: Nedá sa vykresliť rozloženie %s. Skontrolujte, či toto zobrazenie existuje, alebo kontaktujte svojho správcu.

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
sk: Nie je možné aktualizovať štítky pretože používate duplicitné kódy

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel editing
sk: Zrušiť úpravy

en: Cannot be changed
sk: Nie je možné zmeniť

en: Cannot import the VVExport file.
sk: Nie je možné importovať VVExport súbor.

en: Case-insensitive strstr
sk: Strstr nezolišujúci malé a veľké písmená

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Catalan (Valencian)
sk: katalánčina (valencijčina)

en: Category separator
sk: Separátor kategórií

en: Centered
sk: Na stred

en: Central database
sk: Centrálna databáza

en: Central participant database
sk: Centrálna databáza respondentov

en: Central participant management
sk: Centrálna správa účastníkov

en: Central participants database summary
sk: Sumár databázy všetkých respondentov

en: Change language
sk: Zmeniť jazyk

en: Change log
sk: Záznam zmien

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Change scenario number
sk: Zmeniť číslo scenára

en: Change settings
sk: Zmeniť nastavenia

en: Change survey group
sk: Zmena skupiny prieskumov

en: Change texts
sk: Zmeniť texty

en: Change the display style of the month when using select boxes
sk: Zmeniť štýl zobrazenia mesiaca pri používaní zaškrtávacích políčok

en: Change the language
sk: Zmeniť jazyk

en: Character set for file import/export:
sk: Sada znakov pre import/export:

en: Character set of file:
sk: Znaková sada súboru:

en: Character set of the file:
sk: Znaková sada súboru:

en: Chart type
sk: Typ grafu

en: Chart type:
sk: Typ grafu:

en: Check again
sk: Skontroluj znovu

en: Check any that apply
sk: Môžete vybrať viacero možností. Vyberte všetky, ktoré zodpovedajú skutočnosti.

en: Check data
sk: Skontrolovať údaje

en: Check data integrity
sk: Skontrolovať dátovú integritu

en: Check logic
sk: Skontrolovať logiku

en: Check out the dedicated documentation for this format.
sk: Pozrite si špecializovanú dokumentáciu pre tento formát.

en: Check survey logic for current question group
sk: Skontrolujte logiku prieskumu pre aktuálnu skupinu otázok

en: Checkbox layout
sk: Podklad pre kontrolné pole

en: Checked
sk: Overené

en: Checking basic requirements...
sk: Overovanie základných požiadavok...

en: Checking existing LimeSurvey files...
sk: Kontrola existujúcich súborov LimeSurvey...

en: Chinese (Simplified)
sk: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
sk: Čínština (tradičná - Hong Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
sk: Čínština (tradičná - taiwan)

en: Choice header
sk: Výber záhlavia

en: Choose one of the following answers
sk: Prosím, zvoľte iba jednu z možností

en: Choose the CSV file to upload:
sk: Vyber CSV súbor, ktorý má byť nahraný:

en: Choose the file to upload:
sk: Vyberte súbor pre nahranie:

en: Choose your language
sk: Zvoľte si Váš jazyk

en: Chosen icon:
sk: Vybraná ikona:

en: Circle
sk: Kruh

en: Classes
sk: Triedy

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clear selection
sk: Zrušiť výber

en: Click here to log in.
sk: Pre prihlásenie kliknite sem.

en: Click here to start the survey.
sk: Kliknite sem pre spustenie prieskumu.

en: Click on 'Activate this survey'
sk: Kliknite na 'Aktivovať tento prieskum'

en: Click on 'Preview survey' and return to this window when you are done testing.
sk: Po dokončení testovania kliknite na 'Ukážka prieskumu' a vráťte sa do tohto okna.

en: Click on the 'Create survey' box - or 'Next' in this tutorial
sk: Kliknite na 'Vytvoriť prieskum' - alebo na 'Ďalší' v tejto prehliadke

en: Click on the 'Edit answer options' button.
sk: Kliknite na tlačidlo 'Upraviť možnosti odpovede'.

en: Click on the following button if you want to
sk: Kliknite na nasledujúce tlačidlo ak chcete

en: Click on the name of your survey to get back to the survey settings overview.
sk: Kliknutím na názov prieskumu sa vrátite k prehľadu nastavení prieskumu.

en: Click this button to log out.
sk: Pre odhlásenie kliknite sem.

en: Click to adjust.
sk: Kliknite pre nastavenie.

en: Click to expand
sk: Kliknite pre rozbalenie

en: Clicking 'Yes' will generate tokens for all those in this token list that have not been issued one. Continue?
sk: Kliknutím na "Áno" sa vygenerujú prístupové kódy pre všetky tie z tohto zoznamu, pre ktoré ešte neboli vygenerované. Chcete pokračovať?

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close editor
sk: Zavrieť editor

en: Close the picker
sk: Zavrieť výber

en: Closed group
sk: Uzavretá skupina

en: Code
sk: Kód

en: Code filter
sk: Filter kódu

en: Code:
sk: Kód:

en: Collapse all
sk: Zbaliť všetko

en: Columns
sk: Stĺpce

en: ComfortUpdate could not download the update!
sk: ComfortUpdate nemôže stiahnuť aktualizáciu!

en: ComfortUpdate couldn't remove one or more directories that were deleted with the update.
sk: ComfortUpdate nemôže odstrániť jeden alebo viacero adresárov, ktoré boli zmazané pri aktualizácii.

en: ComfortUpdate couldn't remove one or more files that were deleted with the update.
sk: ComfortUpdate nemôže odstrániť jeden alebo viac súborov, ktoré boli zmazané pri aktualizácii.

en: ComfortUpdate encountered an error while trying to get data from your database.
sk: ComfortUpdate zaznamenal chybu počas získavania dát z vašej databázy.

en: ComfortUpdate has been updated!
sk: ComfortUpdate bol aktualizovaný!

en: ComfortUpdate key
sk: Kľúč ComforUpdate

en: ComfortUpdate needs to be updated
sk: ComfortUpdate potrebuje aktualizáciu

en: ComfortUpdate step %s
sk: Pohodlná aktualizácia  - krok %s

en: Comma
sk: Čiarka

en: Comma (,)
sk: Čiarka (,)

en: Comment
sk: Komentár

en: Comments
sk: Komentáre

en: Compact
sk: Kompaktné

en: Compare a string to a regular expression pattern
sk: Porovnať reťazec s regulárnym výrazom

en: Comparison operator
sk: Oprátor porovnania

en: Compatible
sk: Kompatibilný

en: Complete only
sk: Iba kompletné

en: Completed
sk: Dokončené

en: Completed responses only
sk: Iba dokončené odpovede

en: Completed?
sk: Hotovo?

en: Condition
sk: Podmienka

en: Condition added.
sk: Podmienka pridaná.

en: Condition updated.
sk: Podmienka aktualizovaná.

en: Conditional processing
sk: Podmienené spracovanie

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Conditions designer
sk: Dizajnér podmienok

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Configuration directory is not writable
sk: Adresár konfigurácie nie je zapisovateľný.

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Confirm your admin password
sk: Potvrdiť Vaše administrátorské heslo

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Confirmation attachments:
sk: Prílohy potvrdenia:

en: Confirmation email
sk: Potvrdzovací email

en: Confirmation email body
sk: Text potvrdenia

en: Confirmation email body:
sk: Text potvrdenia:

en: Confirmation email subject
sk: Predmet potvrdzujúceho e-mailu

en: Confirmation email subject:
sk: Predmet potvrdzovacej e-mailovej správy:

en: Confirmation of your participation in our survey
sk: Potvrdenie vašej účasti v našom prieskume.

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
sk: Pripojenie k databáze sa nepodarilo. Zkontrolujte prosím umíestnenie databázy, užívateľské meno a heslo, potom to skúste znova.

en: Constant
sk: Konštantný

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Continue?
sk: Pokračovať?

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
sk: Konvertovať 8-bitový reťazec na citovaný-tlačiteľný reťazec

en: Convert a date/time string to unix timestamp
sk: Previesť dátum / čas na časovú pečiatku Unix

en: Convert a numerical value using a inputTable and outputTable of numerical values
sk: Konvertujte číselnú hodnotu pomocou vstupnej a výstupnej tabuľky číselných hodnôt

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
sk: Previesť citovaný-tlačiteľný reťazec na 8-bitový reťazec

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sk: Previesť všetky HTML entity na ich príslušné znaky (vždy sa používa ENT_QUOTES a UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sk: Previesť všetky príslušné znaky na HTML entity (vždy sa používa ENT_QUOTES a UTF-8)

en: Convert resource links and expression fields?
sk: Konvertovať zdrojové odkazy a výrazové polia?

en: Convert resource links?
sk: Konvertovať odkazy zdrojov?

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sk: Previesť špeciálne HTML entity späť na znaky (vždy sa používa ENT_QUOTES a UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
sk: Previesť špeciálne znaky na HTML entity (vždy sa používa ENT_QUOTES a UTF-8)

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy a survey
sk: Kopírovať prieskum

en: Copy advanced settings?
sk: Kopírovať rozšírené nastavenia?

en: Copy answer options?
sk: Kopírovať možnosti odpovedí?

en: Copy conditions
sk: Kopírovať podmienky

en: Copy default answers?
sk: Kopírovať predvolené odpovede?

en: Copy failed
sk: Kopírovanie zlyhalo

en: Copy of survey is completed.
sk: Kópia prieskumu je dokončená.

en: Copy question
sk: Skopírovať otázku

en: Copy subquestions?
sk: Kopírovať pod-otázku?

en: Copy survey
sk: Kopírovať prieskum

en: Core plugin can not be disabled.
sk: Core plugin nemôže byť zakázaný.

en: Core theme
sk: Hlavná téma

en: Corrected time:
sk: Opravený čas:

en: Cosine
sk: Kosínus

en: Could not connect to LDAP server.
sk: Nedá sa pripojiť na LDAP server.

en: Could not delete user group.
sk: Nemôžem vymazať používateľskú skupinu.

en: Could not delete user group. No group selected.
sk: Nemôžem vymazať používateľskú skupinu. Žiadna nebola zvolená.

en: Could not delete user. User was not supplied.
sk: Nemôžem zamazť užívateľa. Užívateľ nebol zadaný.

en: Could not insert all conditions.
sk: Nie je možné vložiť všetky podmienky.

en: Could not modify user data.
sk: Používateľské data nemohli byť modifikované.

en: Could not update condition.
sk: Nie je možné aktualizovať podmienku.

en: Count
sk: Počet

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
sk: Spočítať štatistiky pre každú otázku na základe celkového počtu odpovedí, pre ktoré bola otázka zobrazená

en: Count the number of answered questions in the list
sk: Spočítať zodpovedané otázky zo zoznamu

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
sk: Spočítať zodpovedané otázky v zázname, ktoré sú rovnaké prvému parametru

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
sk: Zrátať počet zodpovedaných otázok zo zoznamu, ktoré spĺňajú kritériá (arg op value)

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create a new question group inside your survey.
sk: Vytvorte novú skupinu otázok vo vašom prieskume.

en: Create a new survey
sk: Vytvoriť nový prieskum

en: Create a new survey clicking on the %s icon.
sk: Vytvorte nový prieskum kliknutím na ikonu %s.

en: Create a new survey group
sk: Vytvoriť novú skupinu

en: Create database
sk: Vytvoriť databázu

en: Create dummy participants
sk: Vytvoriť fiktívnych účastníkov

en: Create one or more questions inside the new question group.
sk: Vytvorte jednu alebo viac otázok v novej skupine otázok.

en: Create or import new label set(s)
sk: Vytvoriť alebo importovať sadu(y) menoviek

en: Create survey
sk: Vytvoriť prieskum

en: Create survey menu entries
sk: Vytvorte položky ponuky prieskumu

en: Create tokens
sk: Vytvoriť tokeny

en: Create, import, or copy survey
sk: Vytvoriť, vložiť, alebo kopírovať dotazník

en: Create...
sk: Vytvoriť...

en: Create/edit user groups
sk: Vytvoriť/upraviť skupinu užívateľov

en: Created
sk: Vytvorený

en: Created by
sk: Vytvoril

en: Created on
sk: Dátum vytvorenia

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Current
sk: Súčasný

en: Current database version:
sk: Súčasná verzia databázy:

en: Current group is disabled
sk: Aktuálna skupina je zakázaná

en: Current password:
sk: Súčasné heslo:

en: Current value
sk: Súčasná hodnota

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
sk: Momentálne nie sú pre túto skupinu nakonfigurované žiadne dodatočné jazyky.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
sk: Momentálne nie sú pre túto skupinu nakonfigurované žiadne podmienky.

en: Custom attributes
sk: Vlastné atribúty

en: Czech
sk: Čeština

en: Czech (informal)
sk: Čeština (neformálna)

en: DATA TO BE ENTERED
sk: DÁTA, KTORÉ MAJÚ BYŤ VLOŽENÉ

en: DB backup created:
sk: Záloha DB vytvorená:

en: Danish
sk: Dánština

en: Data consistency check
sk: Kontrola konzistenie dát

en: Data entry
sk: Dátový vstup

en: Data entry screen
sk: Obrazovka zadávania dát

en: Data policy settings
sk: Nastavenia politiky údajov

en: Data redundancy check
sk: Kontrola konzistence údajov

en: Data selection
sk: Výber dát:

en: Data selection:
sk: Výber dát:

en: Data view control
sk: Riadenie zobrazenia dát

en: Database
sk: Databáza

en: Database %s has been successfully populated.
sk: Databáza %s bola úspešne naplnená.

en: Database configuration
sk: Nastavenie databázy

en: Database creation
sk: Vytvorenie databázy

en: Database doesn't exist!
sk: Databáza neexistuje!

en: Database error!
sk: Chyba databázy!

en: Database exists
sk: Databáza existuje

en: Database has been created.
sk: Datábaza vytvorená.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
sk: Databáza bola úspešne aktualizovaná na verziu %s

en: Database location
sk: Umiestnenie databázy

en: Database name
sk: Názov databázy

en: Database name:
sk: Názov databázy:

en: Database password
sk: Heslo databázy

en: Database settings
sk: Nastavenia databázy

en: Database type
sk: Typ databázy

en: Database type:
sk: Typ databázy:

en: Database update
sk: Aktualizácia databázy

en: Database upgrade
sk: Aktualizácia databázy

en: Database user
sk: Používateľ databázy

en: Date
sk: Dátum

en: Date %s is invalid, please review your answer.
sk: Dátum %s je neplatný, skontrolujte si svoju odpoveď.

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
sk: Dátum (RRRR-MM-DD) rovný

en: Date added
sk: Dátum pridania

en: Date entered is invalid!
sk: Zadaný dátum nie je platný!

en: Date format:
sk: Formát dátumu

en: Date in the format: %s
sk: Dátum vo formáte: %s

en: Date is
sk: Dátum je

en: Date last action
sk: Dátum poslednej akcie

en: Date stamp:
sk: Časová pečiatka:

en: Date stamp?
sk: Časové označenie?

en: Date started
sk: Dátum začatia

en: Date submitted
sk: Dátum odoslania

en: Date/Time
sk: Dátum/Čas

en: Date/Time format
sk: Formát dátumu/času

en: Datestamp
sk: Časová značka

en: Day
sk: Deň

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Deactivate Survey
sk: Deaktivovať dotazník

en: Deactivate quotas
sk: Deaktivovať kvóty

en: Deactivate survey
sk: Deaktivovať prieskum

en: Deactivated result tables
sk: Deaktivované tabuľky výsledkov

en: Deactivated survey participants tables
sk: Deaktivované tabuľky účastníkov prieskumu

en: Deactivation
sk: Deaktivovanie

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
sk: Vážený(á) {FIRSTNAME},
    
    Nedávno sme Vás pozvali k účasti na prieskume.
    
    Zatiaľ sme nezaznamenali Vaše odpovede na otázky v prieskume a radi by sme Vám pripomenuli, že prieskum je stále dostupný.
    
    Prieskum má názov:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Aby ste sa zúčastnili, kliknite, prosím, na odkaz nižšie.
    
    S pozdravom,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Kliknite sem pre spustenie prieskumu:
    {URL prieskumu}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
sk: Važený/á {FIRSTNAME},
    
    Vy, alebo niekto iný používajúci Vašu e-mailovú adresu sa registroval pre zapojenie do online prieskumu s názvoom {SURVEYNAME}.
    
    Na vyplnenie otázok v prieskume, kliknite na nasledujúci link:
    
    {SURVEYURL}
    
    Ak máte nejaké otázky týkajúce sa tohto prieskumu alebo ak ste sa neregistrovali s úmyslom zúčastniť sa tohto prieskumu a myslíte si, že by to mohol byť omyl, prosím kontaktujte {ADMINNAME} na adrese {ADMINEMAIL}.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
sk: Vážený {FIRSTNAME},
    
    toto je e-mail, ktorý potvrdzuje, že ste úspešne dokončili prieskum nazvaný {SURVEYNAME} a Vaša odpoveď bola uložená. Ďakujeme Vám za účasť.
    
    Ak máte nejaké ďalšie otázky ohľadom tohto e-mailu, prosím, kontaktujte {ADMINNAME} pomocou nasledujúceho e-mailu {ADMINEMAIL}.
    
    S pozdravom,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
sk: Vážený {FIRSTNAME},
    
    boli ste pozvaný k účasti na prieskume.
    
    Názov prieskumu je:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Ak si prajete zúčastniť sa prieskumu, kliknite na odkaz uvedený nižšie, prosím.
    
    S pozdravom,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Kliknite sem pre načítanie prieskumu:
    {SURVEYURL}

en: Decimal mark:
sk: Oddeľovač desatinných miest:

en: Decrease
sk: Zníženie

en: Default
sk: Východisková

en: Default HTML editor mode:
sk: Predvolený mód HTML editora:

en: Default answer for scale %s:
sk: Predvolená odpoveď pre rozsah %s:

en: Default answer value:
sk: Predvolená hodnota odpovede:

en: Default answers
sk: Prednastavené odpovede

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
sk: Predvolené súradnice mapy, keď sa stránka prvýkrát načíta. Formát: šírka [medzera] dĺžka

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Default position
sk: Východzia pozícia

en: Default scenario
sk: Prednastavený scenár

en: Default site admin email:
sk: Predvolený e-mail administrátora stránky:

en: Default site bounce email:
sk: Predvolený e-mail pri nedoručených e-mailoch:

en: Default site language:
sk: Predvolený jazyk stránky:

en: Default theme:
sk: Predvolená téma:

en: Default value for option 'Other':
sk: Predvolená hodnota pre možnosť 'Iné':

en: Default value settings were successfully saved.
sk: Nastavenia predvolených hodnôt boli úspešne uložené.

en: Default value:
sk: Predvolená hodnota:

en: Default:
sk: Predvolené:

en: Define panel integrations for your survey
sk: Definujte integrácie panela pre svoj prieskum

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete User
sk: Vymazať používateľa

en: Delete all conditions
sk: Vymaž všetky podmienky

en: Delete all conditions in this scenario
sk: Odstrániť všetky podmienky v tomto scenári

en: Delete all files of this response
sk: Zmazať všetky súbory tejto odpovede

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
sk: Zmazať všetky nekompletné odpovede, ktoré prináležia tokenu, pre ktorý už sú zaznamenané kompletné odpovede

en: Delete all notifications
sk: Zmazať všetky oznámenia

en: Delete attribute
sk: Zmazať atribút

en: Delete checked items!
sk: Prosím, skontrolujte položku

en: Delete condition
sk: Zmazať podmienku

en: Delete current question group
sk: Vymazať aktuálnu skupinu otázok

en: Delete current user group
sk: Zmazať aktuálnu používateľskú skupinu

en: Delete exported participants:
sk: Zmazať exportovaných účastníkov:

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
sk: Celkovo zmazať respondentov na čiernej listine z databázy:

en: Delete label set
sk: Zmaž sadu štítkov

en: Delete marked responses
sk: Vymazať vyznačené odpovede

en: Delete now
sk: Odstrániť teraz

en: Delete one or more participants...
sk: Odstrániť jedného alebo viacerých účastníkov ...

en: Delete participant
sk: Zmazať účastníka

en: Delete participants table
sk: Zmazať tabuľku účastníkov

en: Delete question(s)
sk: Zmazať otázku (otázky)

en: Delete quotas
sk: Zmazať kvóty

en: Delete responses
sk: Zmazať odpovede

en: Delete survey
sk: Vymazať prieskum

en: Delete survey group not possible
sk: Odstrániť skupinu prieskumov nie je možné

en: Delete survey participant
sk: Zmazať účastníka prieskumu

en: Delete survey participants
sk: Zmazať účastníkov prieskumu

en: Delete survey participants table
sk: Zmazať tabuľku účastníkov

en: Delete surveys
sk: Zmazať prieskumy

en: Delete table
sk: Zmazať tabuľku

en: Delete the selected entries
sk: Vymazať vybrané záznamy

en: Delete this entry
sk: Vymazať tento vstup

en: Delete this entry and related response
sk: Vymazať tento záznam a súvisiacu odpoveď

en: Delete this participant
sk: Zmazať účastníka

en: Delete this response
sk: Vymazať túto odpoveď

en: Delete this user
sk: Vymazať tohto užívateľa

en: Delete this user group
sk: Odstrániť túto skupinu používateľov

en: Delete token attribute %s
sk: Odstrániť atribút tokenu %s

en: Delete user
sk: Vymazať používateľa

en: Delete user group
sk: Zmazať užívateľskú skupinu

en: Delete value
sk: Zmazať hodnotu

en: Deleted
sk: Zmazané

en: Deleting User
sk: Vymazávam používateľa

en: Deleting answers: %u answers deleted
sk: Vymazávanie odpovedí : %u odpovedí vymazaných

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
sk: Vymazávanie hodnotení: %u hodnotení zmazaných

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
sk: Vymazovanie podmienok: %u podmienky vymazané

en: Deleting groups: %u groups deleted
sk: Vymazávanie skupín: %u skupín vymazaných

en: Deleting orphaned default values: %u default values deleted.
sk: Odstránenie osirelých predvolených hodnôt: %u hodnôt odstánených.

en: Deleting orphaned quota languages: %u quota languages deleted
sk: Odstránenie osirelých citovacích jazykov: %u jazykov odstránených

en: Deleting orphaned quota members: %u quota members deleted
sk: Odstránenie osirelých citovacích členov: %u členov odstánených

en: Deleting orphaned quotas: %u quotas deleted
sk: Odstraňovanie osirelých kvót: %u kvót vymazaných.

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
sk: Vymazovanie atribútov otázky: %u atribúty vymazané

en: Deleting questions: %u questions deleted
sk: Vymazávanie otázok: %u otázok vymazaných

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
sk: Vymazávanie jazykových nastavení prieskumu: %u jazykových nastavení vymazaných

en: Deleting survey table: %s
sk: Odstraňujem tabuľku prieskumu: %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
sk: Vymazávanie prieskumov : %u prieskumov vymazaných

en: Deleting these questions will also delete their corresponding answer options and subquestions. Are you sure you want to continue??
sk: Vymazaním týchto otázok sa odstránia aj ich príslušné možnosti odpovedí a podotázky. Ste si istý, že chcete pokračovať??

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
sk: Vymazanie tejto skupiny takisto vymaže všetky otázky a odpovede, ktoré obsahuje. Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
sk: Iba demo mód: Nahravanie súborov je zakázane v tomto systéme.

en: Demo mode: Login credentials are prefilled - just click the Login button.
sk: Ukážkový režim: Prihlasovacie údaje sú vopred vyplnené - stačí kliknúť na tlačidlo Prihlásiť sa.

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
sk: Demoverzia: Nie je povolené nahrať súbory šablón.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
sk: Demo mód: Nahrávanie šablón je deaktivované.

en: Describe your survey, but do not ask any question yet.
sk: Opíšte svoj prieskum, ale zatiaľ sa nepýtajte žiadne otázky.

en: Description
sk: Popis

en: Description of the survey
sk: Popis prieskumu

en: Description:
sk: Popis:

en: Descriptive statistics
sk: Deskriptívna štatistika

en: Destination URL:
sk: Cieľová URL:

en: Destination question group:
sk: Cieľová skupina otázok:

en: Detailed Error
sk: Podrobná chyba

en: Detailed admin notification
sk: Detailné oznámenie administrátora

en: Detailed admin notification subject:
sk: Predmet e-mailu s detailným upozornením:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
sk: Detailné upozornenia e-mailom s dátami odozvy sú zaslané:

en: Determine whether a variable is considered to be empty
sk: Stanoviť, či sa premenná považuje za prázdnu

en: Did Not Save
sk: Neuložené

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
sk: Adresár s menom `%s` už existuje - zvoľte iné meno

en: Disable chart
sk: Vypnúť graf

en: Disable map display
sk: Zrušiť zobrazenie mapy

en: Disable only
sk: Iba zakázať

en: Disable the next button until time limit expires
sk: Zakázať ďalšie tlačidlo po vypršaní časového limitu

en: Disable the prev button until the time limit expires
sk: Zakázať tlačítko predchádzajúce, dokým časový limit nevyprší

en: Disabled
sk: Blokovaný

en: Display
sk: Zobraziť

en: Display CPDB participants
sk: Zobraziť CPDB účastníkov

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
sk: Zobrazí upozornenie na časový limit, pokiaľ zostáva nastavený počet sekúnd do skončenia odpočítavania (upozornenie sa nezobrazí, keď sa nechá prázdne)

en: Display a chart in the statistics?
sk: Zobraziť diagram v štatistikách?

en: Display as bar chart
sk: Zobrazí ako stĺpcový graf

en: Display as pie chart
sk: Zobrazí ako koláčový graf

en: Display chart
sk: Zobraziť graf

en: Display chart:
sk: Zobraziť graf:

en: Display columns
sk: Filter kódu

en: Display dropdown boxes
sk: Zobraziť rozbaľovacie polia

en: Display logo:
sk: Zobraziť logo:

en: Display map
sk: Zobraziť mapu

en: Display min and max value under the slider
sk: Zobraziť min. a max. hodnotu pod posuvníkom

en: Display mode:
sk: Režim zobrazenia:

en: Display my CPDB participants
sk: Zobraziť mojich účastníkov CPDB

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
sk: Ak je potrebné, zobraziť čísla s čiarkou ako oddeľovač desatinných miest

en: Display participants
sk: Zobraziť respondentov

en: Display rows
sk: Zobraziť riadky

en: Display slider min and max value
sk: Zobraziť min. a max. hodnotu posuvníka

en: Display survey tokens after adding?
sk: Zobraziť prístupové kódy prieskumu pred pridaní?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
sk: Zobrazí správu o vypršaní časového limitu pre nastavený počet sekúnd pred vypršaním časového limitu (prednastavená bude 1 sekunda, ak sa ponechá prázdne)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
sk: Zobrazí druhé upozornenie na časový limit, pokiaľ zostáva nastavený počet sekúnd do skončenia odpočítavania (upozornenie sa nezobrazí, keď sa nechá prázdne)

en: Display type
sk: Spôsob zobrazenia

en: Display:
sk: Zobraziť:

en: Displaying {count} survey(s).
sk: Počet zobrazených prieskumov: {count}

en: Displaying {start}-{end} of {count} result(s).
sk: Zobrazujem {start}-{end} z {count} výsledkov.

en: Do you really want to continue?
sk: Naozaj chcete pokračovať?

en: Do you really want to delete all marked responses?
sk: Naozaj chcete vymazať všetky vyznačené odpovede?

en: Do you really want to delete this asessment rule?
sk: Naozaj chcete odstrániť toto posudzovacie pravidlo?

en: Do you really want to delete this label set?
sk: Skutočne chcete zmazať túto sadu menoviek?

en: Do you really want to delete this response?
sk: Naozaj chcete vymazať túto odpoveď?

en: Do you want to delete this user?
sk: Chcete tohto užívateľa zmazať?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
sk: Chcete teraz naplniť databázu vytvorením príslušných tabuliek?

en: Don't force on/off
sk: Nevyžaduj ON/OFF

en: Don't import if label set already exists:
sk: Neimportovať, ak už sada menoviek existuje:

en: Done. Test your survey using the %s icon.
sk: Hotovo. Pomocou ikony %s otestujte svoj nový prieskum.

en: Dot (.)
sk: Bodka (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
sk: Dvoj-kliknite alebo chyťte a presuňte položky naľavo v ponuke, aby ste ich presunuli vpravo - Vami najvyššie ohodnotená položka by mala byť vpravo hore.

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Download CSV file
sk: Stiahnuť CSV súbor

en: Download all files in this response as a zip file
sk: Stiahnuť všetky súbory v tejto odpovedi ako ZIP súbor.

en: Download archive
sk: Stiahnuť archív

en: Download error!
sk: Chyba sťahovania!

en: Download files
sk: Stiahnuť súbory

en: Download marked files
sk: Stiahnuť označené súbory

en: Download the data and the syntax file.
sk: Stiahni dáta a súbor syntaxu.

en: Download this file
sk: Stiahnuť súbor

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
sk: Chyťte a presuňte špendlík na želané miesto. Taktiež to môžete urobiť pomocou pravého kliku myši.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
sk: Presuňte tento atribút do iného stĺpca na jeho preskúmanie v databáze všetkých respondentov

en: Drop a CSV field into an existing participant attribute listed below to import your data into it.
sk: Pretiahnite CSV pole na existujúci atribút respondenta uvedený nižšie, aby ste do neho importovali Vaše údaje.

en: Drop a CSV field into this area to create a new participant attribute and import your data into it.
sk: Pretiahnite CSV pole do tejto oblasti, aby ste vytvorili atribút nového respondenta a importujete do neho Vaše údaje.

en: Drop-down list
sk: Rozbaľovací zoznam

en: Dropdown prefix/suffix
sk: Predpona/prípona rozbaľovacieho zoznamu

en: Dropdown separator
sk: Oddeľovač pre rozbaľovacie pole

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
sk: Boli nájdené duplicitné kódy, tieto položky nebudú aktualizované

en: Duplicate label set name
sk: Duplicitný názov sady menoviek

en: Duplicate records removed
sk: Duplicitné záznamy odstránené

en: Duplicates are determined by:
sk: Duplicity sú určované podľa:

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Dutch (informal)
sk: Holandčina (neformálna)

en: ERROR MESSAGE
sk: CHYBOVÁ SPRÁVA

en: Each answer may only be a number.
sk: Každá odpoveď môže byť len číslo.

en: Each answer must be %s
sk: Každá odpoveď musí byť %s

en: Each answer must be at least %s
sk: Každá odpoveď musí byť minimálne %s

en: Each answer must be at most %s
sk: Každá odpoveď musí byť maximálne %s

en: Each answer must be between %s and %s
sk: Každá odpoveď musí byť medzi %s a %s

en: Earlier than:
sk: Skôr ako:

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Group
sk: Upraviť skupinu

en: Edit URL parameter
sk: Upraviť URL parameter

en: Edit answer options
sk: Upraviť možnosti odpovede

en: Edit answer options
sk: Uprav možnosti odpovede

en: Edit answer options for this question
sk: Upraviť možnosti odpovedí pre túto otázku

en: Edit attribute
sk: Upraviť vlastnosti

en: Edit condition
sk: Upraviť podmienku

en: Edit current question group
sk: Upraviť aktuálnu skupinu otázok

en: Edit current user group
sk: Upraviť aktuálnu používateľskú skupinu

en: Edit data policy settings
sk: Upravte nastavenia politiky údajov

en: Edit default answer values
sk: Upraviť prednastavané hodnoty odpovedí

en: Edit default answers
sk: Upraviť predvolené otázky

en: Edit email templates
sk: Upraviť šablónu e-mailu

en: Edit global settings
sk: Editovať globálne nastavenia

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Edit label set
sk: Uprav sadu štítkov

en: Edit label sets
sk: Upraviť sady menoviek

en: Edit participant
sk: Upraviť užívateľa

en: Edit permissions
sk: Upraviť oprávnenia

en: Edit question
sk: Upraviť otázku

en: Edit quota
sk: Upraviť kvótu

en: Edit response
sk: Upraviť odpoveď

en: Edit response URL
sk: Upraviť URL odpovede

en: Edit subquestions
sk: Upraviť pod-otázky

en: Edit subquestions
sk: Upraviť podotázky

en: Edit subquestions for this question
sk: Upraviť pod-otázky pre túto otázku

en: Edit survey panel integration
sk: Upraviť integráciu panela prieskumu

en: Edit survey participant
sk: Upraviť účastníka prieskumu

en: Edit survey permissions
sk: Upraviť povolenia prieskumu

en: Edit survey permissions for group %s
sk: Upraviť povolenia prieskumu pre skupinu %s

en: Edit survey permissions for user %s
sk: Upraviť povolenia prieskumu pre používateľa %s

en: Edit survey settings
sk: Upraviť nastavenia prieskumu

en: Edit this attribute
sk: Uprav tento atribút

en: Edit this entry
sk: Upraviť tento vstup

en: Edit this participant
sk: Upraviť účastníka

en: Edit this response
sk: Upraviť túto odpoveď

en: Edit this survey participant
sk: Upraviť tohto účastníka prieskumu

en: Edit this token
sk: Upraviť tento token

en: Edit this user
sk: Upraviť tohto užívateľa

en: Edit user group
sk: Upraviť užívateľskú skupinu

en: Edit value
sk: Upraviť hodnotu

en: Editing
sk: Úprava

en: Editing %s
sk: Editovanie %s

en: Editing response (ID %s)
sk: Editácia odpovede (ID %s)

en: Editing user
sk: Upraviť užívateľa

en: Editing user group (Owner: %s)
sk: Upravovanie skupiny užívateľov (Majiteľ: %s)

en: Either admin login name, password or email is empty
sk: Login admina, heslo alebo e-mail nie sú vyplnené

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
sk: Buď ste boli príliš dlho neaktívny, máte v prehliadači zakázané cookies alebo je problém s pripojením.

en: Email
sk: E-mail

en: Email address
sk: Emailová adresa

en: Email address is not valid.
sk: E-mailová adresa je neplatná.

en: Email address of the survey administrator
sk: Emailová adresa administrátora prieskumu

en: Email address:
sk: E-mail:

en: Email batch size:
sk: Veľkosť e-mailovej schránky

en: Email failed
sk: Email zlyhal

en: Email from the token
sk: Email z tokenu

en: Email from token
sk: Email z tokenu

en: Email method:
sk: Metóda e-mailu:

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Email status
sk: Status emailu

en: Email templates
sk: Šablóny emailov

en: Email templates successfully saved.
sk: Šablóna emailu úspešne uložená

en: Email to %s failed. Error Message:
sk: E-mail na %s zlyhal. Chybová správa:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Token is not yet valid.
sk: E-mail pre {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) odložený: Prístupový kód ešte nie je platný.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Token is not valid anymore.
sk: E-mail pre {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) preskočený: Prístupový kód už nie je platný.

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
sk: E-mail na {NAME} {EMAIL} zlyhal.

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
sk: E-mail nebol odoslaný, lebo je aktivovaná demoverzia.

en: Email:
sk: E-mail:

en: Enable chart
sk: Zapnúť graf

en: Enable map display
sk: Zapnúť zobrazenie mapy

en: Encryption type:
sk: Typ šifrovania:

en: End
sk: Koniec

en: End URL:
sk: Koncová URL:

en: End message:
sk: Záverečná správa:

en: End tour
sk: Ukončiť prehliadku

en: End url
sk: Koncová URL

en: End: %s
sk: Koniec: %s

en: English
sk: Angličtina

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
sk: Zaistiť minimálny počet možných odpovedí (0=Žiadny limit)

en: Enter a boolean equation to validate the whole question.
sk: Zadajte logickú rovnicu na overenie celej otázky.

en: Enter a header text for the first scale
sk: Vložte text hlavičky pre prvú škálu

en: Enter a header text for the second scale
sk: Vložte text hlavičky pre druhú škálu

en: Enter a list of response IDs that are to be deleted, separated by comma.
sk: Zadajte zoznam ID odpovedí, ktoré sa majú odstrániť, oddelených čiarkou.

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
sk: Vložte meno a heslo pre tento dotazník a stlačte na uložte.

en: Enter a new key
sk: Zadať nový kľúč

en: Enter a title for your first question group
sk: Zadajte titulok vašej prvej skupiny otázok

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
sk: Vložte číslo otázky pre získanie podotázok z predchádzajúcej otázky

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
sk: Zadajte kódy pre otázky s možných výberom viacerých odpovedí (oddelené bodkočiarkou), aby sa vylúčili zodpovedajúce odpovede k otázke

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
sk: Zadajte kódy pre otázky s možných výberom viacerých odpovedí (oddelené bodkočiarkou), aby sa zobrazili len zodpovedajúce odpovede ku danej otázke.

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
sk: Nižšie uveďte Vaše detaily, a bezporostredne nato Vám bude zaslaný e-mailom odkaz na účasť v prieskume

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
sk: Zadajte svoje hostname a port, napr.: imap.gmail.com:995

en: Enter your update key:
sk: Vložte svoj aktualizačný kľúč:

en: Equals
sk: Rovná sa

en: Equals sum value
sk: Súčet je rovný

en: Equals:
sk: Rovná sa:

en: Equation
sk: Rovnica

en: Error
sk: Chyba

en: Error %s
sk: Chyba %s

en: Error : %s
sk: Chyba: %s

en: Error Files List
sk: Zoznam chybných súborov

en: Error code:
sk: Kód chyby:

en: Error creating LDAP connection
sk: Nepodarilo sa vytvoriť spojenie s LDAP

en: Error files list
sk: Zoznam chybných súborov

en: Error in SQL update
sk: Chyba pri aktualizovaní SQL

en: Error in default value : %s
sk: Chyba v predvolenej hodnote: %s

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Error message returned by IMAP:
sk: Vrátené IMAP chybové hlásenie:

en: Error saving results
sk: Chyba pri ukladaní výsledku

en: Error while creating zip file
sk: Chyba pri vytváraní zip súboru

en: Error while updating template permissions.
sk: Pri aktualizácii povolení šablóny sa vyskytla chyba.

en: Error!
sk: Chyba!

en: Error. Deleted %s attribute(s). Error message: %s
sk: Chyba! Zmazaných %s atribútov. Text chyby: %s

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
sk: Chyba : 'iné' je rezervované kľúčové slovo

en: Error: Email failed, this may indicate a PHP Mail Setup problem on the server. Your survey details have still been saved, however you will not get an email with the details. You should note the "name" and "password" you just used for future reference.
sk: Chyba: Odoslanie e-mailu zlyhalo, čo môže naznačovať problém na servri s nastavením e-mailov v PHP. Detaily Vášho prieskumu boli aj tak uložené, avšak nedostanete e-mail s detailami. Mali by ste si zaznačiť "meno" a "heslo" pre budúce použitie.

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
sk: Chyba: Tabuľka s odpoveďami neexistuje. Prieskum nemôže byť deaktivovaný.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
sk: Chyba: Nie je žiadna možnosť odpovede pre túto otázku a/alebo neexistuje v tomto jazyku.

en: Error: There are no answers defined for this question.
sk: Chyba: Pre túto otázku neboli zaznačené žiadne odpovede.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
sk: Chyba: Snažíte sa použiť duplicitný kód odpovedí.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
sk: Chyba: Pokúšate sa použiť duplicitné kódy štítkov.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
sk: Chyba: Pokúšate sa použiť kódy duplikátnych podotázok.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
sk: Chyba: Musíte zadať názov skupiny pre každý jazyk

en: Error: You have to enter a name for this label set.
sk: Chyba: Musíte pridať meno pre túto sadu štítkov

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Every row is one subquestion. We recommend the usage of logical or numerical codes for subquestions. Your participants cannot see the subquestion code, only the subquestion text itself.
sk: Každý riadok je jedna podotázka. Na podotázky odporúčame používať logické alebo číselné kódy. Vaši účastníci nemôžu vidieť kód podotázky, iba jej text.

en: Everybody
sk: Všetci

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
sk: Všetko vyzerá byť v poriadku. Prosím, postúpte do ďalšieho kroku.

en: Example data
sk: Príklad údajov

en: Exclude answers?
sk: Vynechať odpovede?

en: Exclude quotas?
sk: Vynechať kvóty?

en: Exclude record IDs?
sk: Vylúčiť ID záznamov?

en: Exclude survey permissions?
sk: Vylúčiť oprávnenia prieskumu?

en: Exclusive option
sk: Exkluzívna možnosť

en: Execute survey
sk: Spustiť prieskum

en: Existing LID: %s
sk: Existujúci LID: %s

en: Existing attribute
sk: Existujúci atribút

en: Existing participant attributes
sk: Existujúce atribúty respondentov

en: Exit and clear survey
sk: Ukončiť a vyčistiť prieskum

en: Expand all
sk: Rozbaliť všetko

en: Expected expressions separated by commas
sk: Očakávané výrazy oddeliť čiarkami

en: Expected left parentheses after function name
sk: Za názvom funkcie by mala byť ľavá zátvorka

en: Expected right parentheses
sk: Očakáva sa pravá zátvorka

en: Expert mode
sk: Expert mód

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Expiration date/time:
sk: Dátum/čas expirácie:

en: Expire survey
sk: Expirovať prieskum

en: Expired
sk: Vypršané

en: Expired: %s
sk: Vypršaný: %s

en: Expiry date/time:
sk: Vyprší dátum/čas

en: Exponential expression
sk: Exponenciálny výraz

en: Export %s participants to CSV
sk: Exportujte %s účastníkov do CSV

en: Export VV file
sk: Exportovať VV súbor

en: Export a VV survey file
sk: Exportovať VV súbor dotazníka

en: Export all participants
sk: Exportovať všetkých účastníkov

en: Export as...
sk: Exportovať ako...

en: Export data
sk: Exportovať dáta

en: Export format:
sk: Formát exportu:

en: Export label set
sk: Exportovať sadu štítkov

en: Export language:
sk: Exportovať jazyk:

en: Export multiple label sets
sk: Exportovať viac sád menoviek

en: Export participant to CSV
sk: Export účastníkov do CSV

en: Export participants
sk: Exportovať účastníkov

en: Export printable survey
sk: Exportovať prieskum v tlačiteľnej forme

en: Export questions as:
sk: Exportovať otázky ako:

en: Export resources as ZIP archive
sk: Exportovať zdroje ako ZIP archív

en: Export responses
sk: Exportovať odpovede

en: Export responses as:
sk: Exportovať odpovede ako:

en: Export results
sk: Exportovať výsledky

en: Export selected label sets
sk: Exportovať vybranú sadu menoviek

en: Export survey
sk: Exportuj prieskum

en: Export survey archive
sk: Exportovať archív prieskumu

en: Export survey results
sk: Export výsledkov prieskumu:

en: Export survey structure
sk: Exportovať štruktúru prieskumu

en: Export syntax
sk: Exportovať CSV

en: Export these responses as PDF:
sk: Exportujte tieto odpovede vo formáte PDF:

en: Export these responses as queXML PDF:
sk: Exportujte tieto odpovede ako súbory queXML PDF:

en: Export this label set
sk: Exportovať túto sadu menoviek

en: Export this question group
sk: Exportovať túto skupinu otázok

en: Export this question to PDF.
sk: Exportovať túto otázku do PDF.

en: Export tokens
sk: Exportovať tokeny

en: Export type
sk: Typ exportu

en: Exporting a questionnaire to queXML allows you to create PDF documents that can be printed, filled then scanned and processed using queXF software.
sk: Export dotazníka do queXML vám umožňuje vytvárať dokumenty PDF, ktoré je možné vytlačiť, vyplniť, potom naskenovať a spracovať pomocou softvéru queXF.

en: Expression Manager
sk: Správca výrazov

en: Extend theme
sk: Rozšíriť tému

en: Extended
sk: Rozšírené

en: External Link
sk: Externý odkaz

en: Extra comma found in function
sk: Vo funkcii nájdená čiarka navyše

en: Extra right parentheses detected
sk: Zistená nadbytočná pravá zátvorka

en: Extra token found after expressions
sk: Za výrazmi nájdený nadbytočný prístupový kód

en: Extra tokens found
sk: Nájdené nadbytočné prístupové kódy

en: Failed
sk: Zlyhal

en: Failed to activate the plugin.
sk: Nepodarilo sa aktivovať plugin.

en: Failed to add group! Group Name was not supplied.
sk: Nepodarilo sa pridať skupinu! Nezadali ste názov skupiny.

en: Failed to add group! Group already exists.
sk: Nepodarilo sa pridať skupinu. Skupina už existuje.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
sk: Nepodarilo sa pridať skupinu! Dĺžka názvu skupiny presahuje 20 znakov.

en: Failed to add user
sk: Nepodarilo sa pridať používateľa

en: Failed to add user group.
sk: Nepodarilo sa pridať užívateľskú skupinu.

en: Failed to add user.
sk: Nepodarilo sa pridať používateľa.

en: Failed to create token entries
sk: Nepodarilo sa vytvoriť záznamy prístupových kódov

en: Failed to deactivate the plugin.
sk: Nepodarilo sa deaktivovať plugin.

en: Failed to delete answer
sk: Chyba pri mazaní odpovede

en: Failed to edit user group!
sk: Nepodarilo sa upraviť užívateľskú skupinu!

en: Failed to open the uploaded file!
sk: Nepodarilo sa otvoriť nahratý súbor!

en: Failed to remove user.
sk: Užívateľa sa nepodarilo odstrániť.

en: Failed to update answer:
sk: Nepodarilo sa aktualizovať odpoveď:

en: Failed to update answers
sk: Aktualizácia odpovede zlyhala

en: Failed to update survey permissions!
sk: Nepodarilo sa zmeniť povolenia prieskumu!

en: Failed.
sk: Zlyhalo.

en: Fax number:
sk: Číslo faxu:

en: Fax to:
sk: Faxovať komu:

en: February
sk: Február

en: Female
sk: Žena

en: Field caption
sk: Popis poľa

en: Field description
sk: Popis poľa

en: Fields marked with an asterisk (%s) are mandatory.
sk: Polia označené hviezdičkou (%s) sú povinné.

en: Fields marked with an asterisk are mandatory.
sk: Polia označené hviezdičkou sú povinné.

en: Fields with %s are required.
sk: Polia označené %s sú povinné.

en: File
sk: Súbor

en: File %s
sk: Súbor %s

en: File %s cannot be deleted for security reasons.
sk: Súbor %s nemôže byť zmazaný z bezpečnostných dôvodov.

en: File %s deleted
sk: Súbor %s zmazaný

en: File %s uploaded
sk: Súbor %s nahraný

en: File count
sk: Počet súborov

en: File metadata
sk: Metadáta súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: File seems empty or has only one line
sk: Súbor je pravdepodobne prázdny alebo má len jeden riadok.

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: File system
sk: Súborový systém

en: File upload
sk: Nahrať súbor

en: File upload succeeded.
sk: Nahratie súboru úspešné.

en: File: %s
sk: Súbor: %s

en: File: %s (%s)
sk: Súbor: %s (%s)

en: Files
sk: Súbory

en: Files imported:
sk: Importované súbory:

en: Files skipped:
sk: Vynechané súbory:

en: Filter HTML for XSS:
sk: Filtrovať HTML pre XSS:

en: Filter blank email addresses:
sk: Filtruj prázdne emailové adresy:

en: Filter by email address:
sk: Filtrovať podľa e-mailu:

en: Filter by language:
sk: Filtrovať podľa jazyka:

en: Filter duplicate records:
sk: Filtruj duplicitné záznamy:

en: Filter the available answers by this value
sk: Filtruj dostupné odpovede podľa tejto hodnoty

en: Filtered from statistics script
sk: Filtrované zo skriptu štatistík

en: Finalize response submission
sk: Dokončiť odoslanie odpovede

en: Find first occurrence of a string
sk: Nájsť prvý výskyt reťazca

en: Find highest value
sk: Nájdi najvyššiu hodnotu

en: Find lowest value
sk: Nájdi najnižšiu hodnotu

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
sk: Nájsť pozíciu prvého výskytu reťazca nerozlišujúc malé a veľké písmená

en: Find position of first occurrence of a string
sk: Nájsť pozíciu prvého výskytu reťazca

en: Find whether the type of a variable is string
sk: Zistiť, či je premenná reťazec

en: Finds whether a value is not a number
sk: Zistiť, či premenná nie je číslo

en: Finds whether a variable is NULL
sk: Zistiť, či je premenná hodnoty NULL (neexistujúcA, neznámA hodnotu, ktorá zatiaľ nebola zadaná)

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
sk: Zistiť, či je premenná číslo alebo číselný reťazec

en: Finds whether the type of a variable is float
sk: Zistiť, či je premenná typu float (číslo s pohyblivou rádovou čiarkou)

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Finnish
sk: Finštína

en: First choice
sk: Prvá možnosť

en: First name
sk: Meno

en: First name from token
sk: Krstné meno z prístupového kódu

en: First name:
sk: Krstné meno:

en: Folder: %s
sk: Adresár: %s

en: Follow the following link to update it
sk: Nasleduj tento link pre jeho aktualizáciu

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
sk: Nasledujúci/e prieskum(y) ešte nie je(sú) aktívne, ale môžete sa do nich registrovať.

en: Font size of PDFs:
sk: Veľkosť písma v PDF:

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
sk: Pre jednoduché otvorenie v MS Excel, zmeňte príponu na 'tab' alebo 'txt'

en: For list dropdown boxes, show up to this many rows
sk: Zobraziť toľko riadkov v rozbaľovacom poli

en: For this simple survey the default settings are ok, but read the disclaimer carefully when you activate your own surveys.
sk: Pre tento jednoduchý prieskum sú predvolené nastavenia v poriadku, ale pri aktivácii vlastných prieskumov si pozorne prečítajte vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti.

en: Forbidden Extension
sk: zakázaná prípona

en: Force HTTPS:
sk: Vynútiť HTTPS:

en: Force each answer option to have the same height.
sk: Vynútite, aby každá možnosť odpovede mala rovnakú výšku.

en: Forgot your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Format
sk: Formát

en: Format a GMT date/time
sk: Formátovať svetový dátum/čas

en: Format a local date/time
sk: Formátovať miestny dátum/čas

en: Format a local time/date as integer
sk: Formátovať miestny čas/dátum ako celočíselné

en: Format a number with grouped thousands
sk: Formátovať číslo oddelením tisícov

en: Format:
sk: Formáť:

en: Format: %s
sk: Formát: %s

en: Found
sk: Nájdené

en: Found & writable
sk: Nájdený & zapisovateľný

en: French
sk: Francúština

en: From left to right it should be 'Create survey', 'List surveys' and 'Global settings'. Best we start by creating a survey.
sk: Zľava doprava sú to: 'Vytvoriť prieskum', 'Zobraziť prieskumy', 'Globálne nastavenia'. Začnime vytvorením nového prieskumu.

en: From:
sk: Od:

en: Full
sk: Plný

en: Full answers
sk: Celé odpovede

en: Full name
sk: Celé meno

en: Full name:
sk: Celé meno:

en: Full names
sk: Celé mená

en: Full question text
sk: Celý text otázky

en: Full responses
sk: Plné odpovede

en: Full selector
sk: Plný režim výberu

en: Full template editor
sk: Plnohodnotný editor šablón

en: Function does not support %s arguments
sk: Funkcia nepodporuje %s argumentov

en: Function supports this many arguments, where -1=unlimited: %s
sk: Funkcia podporuje taký počet argumentov, kde -1=nekonečno:  %s

en: Galician
sk: Galícijčina

en: Gender
sk: Pohlavie

en: General
sk: Všeobecné

en: General filters
sk: Všeobecné filtre

en: General options
sk: Všeobecné možnosti

en: General settings
sk: Hlavné nastavenia

en: General settings & texts
sk: Všeobecné nastavenia a texty

en: General survey settings
sk: Všeobecné nastavenia prieskumu

en: Generate a random integer
sk: Generuj náhodné číslo

en: Generate tokens
sk: Generuj tokeny

en: German
sk: Nemčina

en: German (informal)
sk: Nemčina (neformálna)

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
sk: Získať UNIX časovú známku pre dátum (každých 6 argumentov je voliteľných)

en: Get order from previous question
sk: Získať poradie z predchádzajúcej otázky

en: Get string length
sk: Zadať dĺžku reťazca

en: Get the default location using the user's IP address?
sk: Získať predvolené umiestnenie použitím IP adresy užívateľa?

en: Get the integer value of a variable
sk: Získať celočíselnú hodnotu premennej

en: Get value of pi
sk: Získať hodnotu pí

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Global settings were saved.
sk: Globálne nastavenia boli uložené.

en: Go to question
sk: Choď na otázku

en: Go to question group
sk: Choď to skupiny otázok

en: Go to survey
sk: Choď na dotazník

en: Go to today
sk: Prejsť na dnešok

en: Google Analytics settings:
sk: Nastavenia Google Analytics:

en: Google Analytics style:
sk: Štýl Google Analytics:

en: Google Maps
sk: Google Mapy

en: Google Maps API key:
sk: Google Maps API kľúč:

en: Google Translate API key:
sk: API kľúč pre Google Translate:

en: Grand total
sk: Súhrn

en: Graph labels:
sk: Popisky grafu:

en: Greater than
sk: Väčšie než

en: Greater than (Strings)
sk: Väčší ako (Reťazec)

en: Greater than or equal to
sk: Väčšie než alebo rovné

en: Greater than or equal to (Strings)
sk: Väčší ako alebo rovný (Reťazec)

en: Greater than:
sk: Viac ako:

en: Greek
sk: Grétčina

en: Gross percentage
sk: Hrubé percento

en: Group
sk: Skupina

en: Group / Question order
sk: Poradie skupín/otázok

en: Group 1: The first lot of questions
sk: Skupina 1: Prvá skupina otázok

en: Group ID
sk: ID skupiny

en: Group by Group
sk: Skupina za skupinou

en: Group by group
sk: Skupina za skupinou

en: Group cant be deleted, because of depending conditions
sk: Skupina nemôže byť zmazaná kvôli závislostiam

en: Group could not be deleted
sk: Skupina nemôže byť zmazaná

en: Group description
sk: Popis skupiny

en: Group description:
sk: Popis skupiny:

en: Group member can only see own group:
sk: Člen skupiny môže vidieť iba vlastnú skupinu:

en: Group members
sk: Členovia skupiny

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Group name can contain only alphanumeric character, underscore or dot.
sk: Názov skupiny môže obsahovať iba alfanumerický znak, podčiarknutie alebo bodku.

en: Group not found
sk: Skupina nenájdená

en: Group not found.
sk: Skupina nenájdená.

en: Group of checkboxes
sk: Skupina zaškrtávacích polí

en: Group order
sk: Poradie skupiny

en: Group quick actions
sk: Rýchle skupinové akcie

en: Group relevance:
sk: Význam skupiny:

en: Group time
sk: čas skupiny

en: Group “%s“ was set to “%s“
sk: Skupina "%s" bola nastavená na "%s"

en: Group:
sk: Skupina:

en: Group:
sk: Skupina:

en: Groups to which I belong
sk: Skupiny, ktorých som členom

en: HTML source
sk: HTML zdroj

en: Header for first scale
sk: Hlavička pre prvú škálu

en: Header for second scale
sk: Hlavička pre druhú škálu

en: Heading
sk: Záhlavie

en: Headings
sk: Záhlavie

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Height of dropdown
sk: Výška rozbaľovacieho poľa

en: Hello %s,
sk: Ahoj %s,

en: Help about this question
sk: Nápoveda k tejto otázke

en: Help:
sk: Pomoc:

en: Here your data security notice
sk: Tu nájdete vaše oznámenie o bezpečnosti údajov

en: Hidden
sk: Skryté

en: Hide advanced settings
sk: Skryť rozšírené nastavenia

en: Hide blacklisted participants:
sk: Skryť účastníkov na čiernej listine:

en: Hide both
sk: Skryť obidve

en: Hide both (Forced by the system administrator)
sk: Skryť obe (Vynútené administrátorom systému)

en: Hide the tip that is normally shown with a question
sk: Schovaj tip, ktorý sa normálne zobrazuje s otázkou

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
sk: Trvale skryť túto otázku. Hodí sa to pri zadávaní dát použitím predvyplnených odpovedí.

en: Hide tip
sk: Schovaj tip

en: Hindi
sk: Hindu

en: Hint when response is not valid
sk: Nápoveda, ak je odpoveď neplatná

en: Hint when response is valid
sk: Nápoveda, ak je odpoveď platná

en: Home page settings
sk: Nastavenie domovskej obrazovky

en: Horizontal
sk: Horizontálny

en: Hour
sk: Hodina

en: How many roads must a man walk down?
sk: Koľko ciest musí prejsť človek ?

en: How many rows to display
sk: Koľko riadkov sa má zobraziť

en: However it is very important that you clear your browser cache now. After that please click the button below.
sk: Každopádne je veľmi dôležité vyčistiť cache vášho prehliadača. Následne kliknite na tlačidlo nižšie.

en: Huge Free Text
sk: Textové pole (rozsiahle)

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: I accept
sk: Akceptujem

en: I confirm
sk: Potvrdzujem

en: IFrame embedding allowed:
sk: Vkladanie IFrame povolené:

en: IP Addresses will be logged
sk: IP adresa je zaznamenaná

en: IP Info DB API Key:
sk: API kľúč k IP Info DB:

en: IP address
sk: IP adresa

en: IP as default location
sk: IP ako predvolené umiestnenie

en: Icelandic
sk: islandčina

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon name must be a simple class name (alphanumeric, space, minus and underscore).
sk: Názov ikony musí byť jednoduchý názov triedy (alfanumerický, medzera, mínus a podčiarkovník).

en: Icon:
sk: Ikona:

en: Identifier
sk: Identifikátor

en: Identifier:
sk: Identifikátor:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
sk: Ak sa objavujú chyby, možno bude potrebné spustiť tento skript opakovane.

en: If necessary the database will be updated in a final step.
sk: V prípade potreby bude databáza zaktualizovaná v poslednom kroku.

en: If necessary the database will be updated.
sk: AK je to nevyhnutné databáza bude aktualizavaná.

en: If one of the subquestions is marked then for each marked subquestion this value is added as assessment.
sk: Ak je označená jedna z podotázok, potom táto hodnota bude pridelená ako hodnotenie pre každú ďalšiu označenú podotázku.

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
sk: Ak databáza zatiaľ neexistuje, bude vytvorena (ubezpečte sa, že máte potrebné oprávnenia). V opačnom prípade, ak sú v databáze tabuľky LimeSurvey, budú po inštalácii automaticky aktualizované.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
sk: Ak odkaz nefunguje a vy aj tak zapnete HTTPS, LimeSurvey sa zablokuje a vy k nemu nebudete mať prístup.

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
sk: Ak respondent označí všetky možnosti odpovedí, zrušiť označiť všetko a označiť možnosť "Výlučná možnosť" v nastaveniach možností

en: If tokens are used, the public may register for this survey
sk: Ak sú použité tokeny, môžu sa na tento prieskum registrovať verejní užívatelia

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
sk: Ak sa nachádzate na čiernej liste, ale chceli by ste sa zúčastniť tohto prieskumu a prajete si prijímať pozvánky, prosím, kliknite na nasledujúci:
    {OPTINURL}

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
sk: Ak používate funkciu prístupových kódov alebo e-mailových notifikácii, musíte nastaviť e-mailovú adresu správcu.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
sk: Ak zvolite možnosť '%s', svoju odpoveď konkretizujte v textovom poli.

en: If you click on this tab, the survey settings menu will be displayed. The most important settings of your survey are accessible from this menu.
sk: Ak kliknete na túto kartu, zobrazí sa ponuka nastavení prieskumu. Z tohto menu sú prístupné najdôležitejšie nastavenia prieskumu.

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
sk: Ak vymažete túto tabuľku, tokeny už nebudú vyžadované pre prístup k tomuto prieskumu.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
sk: Ak si neprajete zúčastniť sa tohto prieskumu a neželáte si už viac prijímať žiadne pozvánky, kliknite, prosím, na nasledujúci odkaz:
    {OPTOUTURL}

en: If you don't have an account on limesurvey.org, please %sregister first%s.
sk: Ak ešte nemáte účet na limesurvey.org, prosím %szaregistrujte sa%s.

en: If you entered the URL manually please check your spelling and try again.
sk: Ak ste zadali URL manuálne, prosím skontrolujte si ju a skúste znova.

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
sk: Ak uvediete e-mailovú adresu, bude Vám zaslaný e-mail s podrobnosťami.

en: If you have a lot of items and use a filter you can disable this to improve browser speed.
sk: Ak máte veľa položiek a používate filter, môžete túto funkciu zakázať, aby ste zvýšili rýchlosť prehliadača.

en: If you have any issues, please try using a modern browser first, before reporting it.
sk: Ak máte nejaký problém, skúste najprv použiť moderný prehliadač a až potom ho nahlásiť.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
sk: Ak máte otázky ohľadom tohto emailu, neváhajte kontaktovať administrátora na %s. Ďakujeme!

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
sk: Pokiaľ ste bol vybavený identifikátorom, prosím, zapíšte ho nižšie do uvedeného poľa a kliknite pokračovať.

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
sk: Ak tento atribút odstránite, stratíte všetky informácie.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
sk: PokiaĽ prepnete emailový mód, bude potrebné skontrolovať šablóny emailov aby zodpovedali novému formátu

en: If you think this is a server error, please contact %s.
sk: Ak si myslíte, že ide o chybu na strane servera, kontaktujte %s.

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
sk: Ak zapnete možnosť -Anonymné odpovede- a vytvoríte tabuľku prístupových kódov, LimeSurvey označí Vaše kompletné prístupové kódy len s 'Y' namiesto dátumu/času, aby sa zaistila anonymita respondentov.

en: If you want to apply original theme options, click here:
sk: Ak chcete použiť predvolené možnosti témy, kliknite sem:

en: If you want to export blacklisted participants, set "Hide blacklisted participants" to "No" in CPDB settings.
sk: Ak chcete exportovať blokovaných účastníkov, nastavte v CPDB "Skryť blokovaných účastníkov" na "Nie".

en: If you want to know more about them, check our manual.
sk: Ak sa chcete o nich dozvedieť viac, pozrite si našu príručku.

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
sk: Ak si želáte, môžete nahrať ešte %s súbor(ov); alebo sa môžete vrátiť späť do prieskumu.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
sk: Ak je Vaša databáza zdieľaná, odporúča sa predpona "lime_", inak môžeme toto nastavenie nechať prázdne.

en: If your database is using a custom port attach it using a colon. Example: db.host.com:5431
sk: Ak vaša databáza používa zmenený port, pripojte ho pomocou dvojbodky. Príklad: db.host.com:5431

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Ignored columns
sk: Ignorované stĺpce

en: Images
sk: Obrázky

en: Import CSV
sk: Importovať CSV

en: Import Label Set
sk: Importuj sadu štítkov

en: Import VV file
sk: Importovať VV súbor

en: Import a VV response data file
sk: Vložiť VV odpoveďový dátový súbor

en: Import a VV survey file
sk: Importovať VV súbor dotazníka

en: Import a group
sk: Importovať skupinu

en: Import a question
sk: Importovať otázku

en: Import a survey
sk: Importovať prieskum

en: Import as not finalized answers?
sk: Importovať ako nedekončené odpovede?

en: Import failed because of page reload.
sk: Import zlyhal z dôvodu obnovenia stránky.

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
sk: Import zlyhal. Zvolili ste neplatný typ súboru '%s'.

en: Import label set resources
sk: Importovať zdroje sád menoviek

en: Import label set(s)
sk: Importovať sadu(y) menoviek

en: Import of label set(s) is completed.
sk: Import označení(ia) bol dokončený.

en: Import of survey is completed.
sk: Import prieskumu je dokončený.

en: Import old tokens
sk: Importovať staré prístupové kódy

en: Import participants from:
sk: Importovať účastníkov z:

en: Import question group
sk: Importovať skupinu otázok

en: Import resources ZIP archive
sk: Importovať zdroje zo ZIP archívu

en: Import responses from a deactivated survey table
sk: Importovať odpovede z deaktivovanej tabuľky prieskumu

en: Import survey
sk: Importovať prieskum:

en: Import survey data
sk: Importovať dáta prieskumu

en: Import survey participants from CSV file
sk: Importovať účastníkov z CSV súboru

en: Import survey participants from LDAP
sk: Importovať účastníkov z LDAP

en: Import survey resources
sk: Importovať zdroje prieskumu

en: Import theme result:
sk: Výsledok importu témy:

en: Import timings (if exist)
sk: Importovať časovania (ak existujú)

en: Important instructions
sk: Dôležité inštrukcie

en: Important: Quote all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections.
sk: Dôležité: Všetok obsah začínajúci znakom (=) zapisujte s úvodzovkami, aby sa predišlo tzv. CSV injection.

en: Imported Files List
sk: Zoznam importovaných súborov

en: Imported files list
sk: Zoznam importovaných súborov

en: Imported files:
sk: Importované súbory:

en: Imported resources for
sk: Importované zdroje pre

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
sk: Nie je možné zmazať skupinu, pretože aspoň jedna otázka má podmienku, ktorá je závislá na jej obsahu

en: In the printable version replace the relevance equation with this explanation text.
sk: V tlačovej verzii nahradí rovnicu relevancie týmto vysvetľujúcim textom.

en: In this field you may type a short description of your survey.
sk: Do tohto poľa môžete zadať krátky popis prieskumu.

en: Inactive
sk: Neaktívný

en: Include:
sk: Zahrnúť:

en: Incomplete only
sk: Iba nekompletné

en: Incomplete responses
sk: Nekompletné odpovede

en: Incomplete responses only
sk: Iba nekompletné odpovede

en: Incorrect permissions in your %s folder.
sk: Nesprávne oprávnenie vo vašom %s adresári.

en: Incorrect username and/or password!
sk: Nesprávne uživateľské meno a/alebo heslo!

en: Increase
sk: Zvýšenie

en: Indonesian
sk: Indonézsky

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
sk: POčiatočný administrátor nemôže byť zmazaný!

en: Initialise participant table
sk: Inicializovať tabuľku účastníkov

en: Inline
sk: V rade

en: Inline HTML editor
sk: Jednoriadkový HTML editor

en: Input
sk: Vstup

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
sk: Pri nastavení Áno sa táto otázka zobrazí na novej strane v tlačenej verzii.

en: Insert page break in printable view
sk: Vložiť ukočenie stránky vo verzii pre tlač

en: Inserting the label set failed.
sk: Vloženie sady štítkov zlyhalo.

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
sk: Vložiť HTML zalomenie riadkov pred všetky nové riadky reťazca

en: Installed survey themes:
sk: Nainštalované témy:

en: Instructions for the impatient
sk: Inštrukcie pre netrpezlivých

en: Integer only
sk: Iba celé číslo

en: Interfaces
sk: Rozhrania

en: Interview time
sk: Trvanie rozhovoru

en: Invalid ID
sk: Neplatné ID

en: Invalid PERL Regular Expression: %s
sk: Neplatný PERL regulárny výraz: %s

en: Invalid action
sk: Neplatná akcia

en: Invalid datetime %s value for %s
sk: Neplatná hodnota %s času a dátumu pre %s

en: Invalid email address.
sk: Neplatná e-mailová adresa.

en: Invalid group id
sk: Neplatné ID skupiny

en: Invalid group number for this survey:
sk: Neplatné číslo skupiny pre tento prieskum:

en: Invalid label set.
sk: Neplatná sada štítkov.

en: Invalid notification id
sk: Neplatné ID notifikácie

en: Invalid numeric value for %s
sk: Neplatná číselná hodnota pre %s

en: Invalid parameter %s (%s already set)
sk: Neplatný parameter %s (%s je už nastavený)

en: Invalid question id
sk: Neplatné ID otázky

en: Invalid survey ID
sk: Neplatné ID dotazníku

en: Invalid type.
sk: Neplatný typ.

en: Invalid value(s) on the stack
sk: Neplatná(é) hodnota(y) v zásobníku

en: Invitation
sk: Pozvánka

en: Invitation %s skipped, already sent.
sk: Pozvánka %s preskočená, už bola odoslaná.

en: Invitation attachments:
sk: Prílohy pozvánky:

en: Invitation email
sk: Pozvánkový email

en: Invitation email body
sk: Text pozvánky

en: Invitation email body:
sk: Text pozvánky:

en: Invitation email subject
sk: Predmet e-mailu pozvánky

en: Invitation email subject:
sk: Predmet e-mailovej pozvánky:

en: Invitation email:
sk: E-mailová pozvánka:

en: Invitation sent date
sk: Pozvánka zaslaná:

en: Invitation sent to:
sk: Pozvánka zaslaná:

en: Invitation sent?
sk: Pozvánka odoslaná?

en: Invitation status:
sk: Stav pozvánky:

en: Invitation to participate in a survey
sk: Pozvánka na účasť v prieskume

en: Invitations & reminders
sk: Pozvánky & Pripomienky

en: Invited
sk: Pozvaný

en: Irish
sk: Írština

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
sk: Povoliť možnosť neodpovedať, ak sú nastavené  'Rovná sa súčtu' alebo 'Minimálny súčet'

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
sk: Vyžiadať od účastníka pridať komentár k nahratému súboru?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
sk: Vyžiadať od účastníka aby nazval nahraný súbor?

en: Is your ComfortUpdate up to date?
sk: Je váš ComfortUpdate aktuálny?

en: It is missing a quota message for the following languages:
sk: Chýba správa o kvóte pre nasledujúce jazyky:

en: It is not suitable for backing up a LimeSurvey survey as it cannot export conditions, and isn't able to export all question types.
sk: Nie je vhodný na zálohovanie prieskumu LimeSurvey, pretože nemôže exportovať podmienky a nie je schopný exportovať všetky typy otázok.

en: It is presented group by group.
sk: Je prezentovaný skupina za skupinou.

en: It is presented on one single page.
sk: Je prezentovaný na jednej strane.

en: It is presented question by question.
sk: Je prezentovaný otázka za otázkou.

en: It seems you're using a version coming from the LimeSurvey GitHub repository. You can't use ComfortUpdate.
sk: Pravdepodobne používate verziu z repozitára LimeSurvey GitHub. Nemôžete použiť ComfortUpdate.

en: It uses cookies for access control.
sk: Používava cookies pre kontrolu prístupu.

en: It will also contain the necessary stylesheets to put it up on any HTML-ready devices or browsers.
sk: Bude tiež obsahovať potrebné šablóny štýlov pre publikovanie na akékoľvek HTML zariadenie alebo prehliadač.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
sk: Taktiež to vymaže všetky zdroje/súbory, ktoré boli nahrané pre tento prieskum.

en: It will include the following data in a ZIP file ending with '.lsa'.
sk: Bude obsahovať nasledujúce dáta v ZIP súbore s príponou '.lsa'.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
sk: Stále je možné vykonať štatistické operácie na odpovede pomocou LimeSurvey.

en: Italian
sk: Taliančina

en: Italian (informal)
sk: Taliančina (neformálna)

en: Iterate survey
sk: Opakovať dotazník

en: January
sk: Január

en: Japanese
sk: Japončina

en: Join array elements with a string
sk: Spojiť položky poľa pomocou reťazca

en: Join strings, return joined string.This function is an alias of implode("",argN)
sk: Spojiť prvky poľa pomocou reťazca, vrátiť spojený reťazec. Je to funkcia implode("",argN)

en: Jul
sk: Júl

en: July
sk: Júl

en: Jun
sk: Jún

en: June
sk: Jún

en: Just click on this button and a new window will open, where you can test run your survey.
sk: Stačí kliknúť na toto tlačidlo a otvorí sa nové okno, kde môžete otestovať spustenie prieskumu.

en: Keep old value
sk: Zachovať pôvodnú hodnotu

en: Key can't be null!
sk: Kľúč nemôže byť prázdny!

en: Korean
sk: Kórejsky

en: Kurdish (Sorani)
sk: kurdčina (Sorani)

en: LDAP authentication
sk: LDAP autentifikácia

en: LDAP authentication failed: LDAP PHP module is not available.
sk: LDAP overenie zlyhalo: LDAP PHP modul nie je dostupný.

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
sk: LDAP je deaktivované alebo nie je definovaná LDAP požiadavka.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
sk: Požiadavky LDAP sú definované administrátorom v konfiguračnom súbore /application/config/ldap.php.

en: LDAP query
sk: LDAP dotaz

en: Label
sk: Štítok

en: Label %s
sk: Označenie %s

en: Label column width
sk: Šírka stĺpca štítku

en: Label for 'Other:' option
sk: Popis pre možnosť 'Iné:'

en: Label set browser
sk: Prehliadač sád menoviek

en: Label set import summary
sk: Sumár importu sád menoviek

en: Label set name
sk: Názov sady menoviek

en: Label set properties sucessfully updated.
sk: Vlastnosti setu menoviek boli úspešne aktualizované.

en: Label set sucessfully deleted.
sk: Set menoviek bol úspešne vymazaný.

en: Label set was not imported because the same label set already exists.
sk: Sada menoviek nebola importovaná, keďže už táto sada existuje.

en: Label set “%s” was successfully deleted.
sk: Sada štítkov "%s" bola úspešne zmazaná.

en: Label sets
sk: Sady menoviek

en: Label:
sk: Štítok:

en: Labels
sk: Štítky

en: Labels sucessfully updated
sk: Úspešne aktualizované štítky

en: Landscape
sk: Vodorovne

en: Language
sk: Jazyk

en: Language Switch
sk: Prepínač jazyka

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Language selection
sk: Výber jazyka

en: Language successfully deleted
sk: Jazyk úspešne zmazaný

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Languages
sk: Jazyky

en: Languages:
sk: Jazyky:

en: Last invited
sk: Naposledy pozvaní

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last name from token
sk: Priezvisko z prístupového kódu

en: Last name:
sk: Priezvisko:

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Last reminder sent date
sk: Čas odoslania poslednej pripomienky

en: Last visited question:
sk: Posledná navštívená otázka:

en: Last visited survey:
sk: Posledný navštívený prieskum:

en: Later than:
sk: Neskôr ako:

en: Latvian
sk: Lotyšsky

en: Launch the survey with this token
sk: Spustiť prieskum s týmto tokenom

en: Left to right
sk: Zľava doprava

en: Less than
sk: Menej než

en: Less than (Strings)
sk: Menej ako (Reťazce)

en: Less than or equal to
sk: Menej než alebo rovné

en: Less than or equal to (Strings)
sk: Menej ako alebo rovné (Reťazce)

en: Less than:
sk: Menej ako:

en: Let's add a question group
sk: Pridajme skupinu otázok

en: Let's have a look at your first survey.
sk: Pozrime sa na váš prvý prieskum.

en: License
sk: Licencia

en: LimeSurvey 3.x or newer does not support Internet Explorer for the LimeSurvey administration, anymore. However most of the functionality should still work.
sk: LimeSurvey 3.x a novší nepodporuje Internet Explorer pre administráciu. Väčšina funkcií by ale stále mala fungovať.

en: LimeSurvey Bootstrap Vanilla Survey Theme
sk: LimeSurvey Bootstrap Vanilla téma

en: LimeSurvey Fruity Theme
sk: LimeSurvey ovocná téma

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
sk: LimeSurvey sa môže pokúsiť vytvoriť datábazu pre Vás.

en: LimeSurvey extension marketplace
sk: Obchod s doplnkami pre LimeSurvey

en: LimeSurvey has been installed successfully.
sk: Inštalácia LimeSurvey prebehla úspešne.

en: LimeSurvey installer
sk: LimeSurvey inštalátor

en: LimeSurvey online manual
sk: LimeSurvey online manuál

en: LimeSurvey version
sk: Verzia LimeSurvey

en: Limesurvey online manual
sk: Online manuál Limesurvey

en: Limit the number of possible answers
sk: Obmedziť množstvo možných odpovedí

en: Limit the number of possible answers fixed by number of columns in database
sk: Obmedzenie počtu odpovedí je dané počtom stĺpcov v databáze.

en: Limit time to answer question (in seconds)
sk: Obmedziť čas na zodpovedanie otázky (v sekundách)

en: Line %s : %s
sk: Riadok %s : %s

en: List
sk: Zoznam

en: List (Dropdown)
sk: Rozbaľovací zoznam

en: List (Radio)
sk: Zoznam (Radio)

en: List active surveys
sk: Zobraz aktívne prieskumy

en: List available surveys
sk: Zobraziť dostupné prieskumy

en: List questions
sk: Zobraziť otázky

en: List survey publicly:
sk: Dotazník vo verejnom liste:

en: List surveys
sk: Zobraziť prieskumy

en: List with comment
sk: Zoznam s komentárom

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Load now
sk: Nahrať teraz

en: Load unfinished survey
sk: Načítať nedokončený dotazník

en: Loading translations
sk: Načítavanie prekladov

en: Loading...
sk: Načítavanie...

en: Location
sk: Poloha

en: Log in
sk: Prihlásiť

en: Logic
sk: Logika

en: Logic File for Survey #
sk: Logický súbor pre Prieskum #

en: Logout
sk: Odhlásiť

en: Logout successful.
sk: Úspešné odhlásenie.

en: Long Free Text
sk: Dlhý text

en: Luxembourgish
sk: Luxembursky

en: MYSQL version is only %s
sk: MySQL verzia je iba %s

en: MYSQL version required:
sk: Potrebná MySQL verzia:

en: Macedonian
sk: Macedónčina

en: Mail to all Members
sk: Pošta pre všetkých členov

en: Main Admin Screen
sk: Hlavná obrazovka admina

en: Main survey menu
sk: Hlavné menu prieskumu

en: Maintenance!
sk: Údržba!

en: Make a comment on your choice here:
sk: Tu uveďte komentár k Vašej voľbe:

en: Make a string lowercase
sk: Zmeniť znaky reťazca na malé písmená

en: Make a string uppercase
sk: Zmeniť znaky reťazca na veľké písmená

en: Make sure all images on this screen are loaded before clicking on the button.
sk: Pred kliknutím na tlačidlo sa uistite, že sú načítané všetky obrázky na tejto obrazovke.

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
sk: Spraviť  'Iné:' komentár povinný keď je možnosť 'Iné:' aktivovaná

en: Make these mappings automatic in future
sk: Zautomatizovať tieto zmapovania do budúcnosti

en: Malay
sk: Malajzijský

en: Male
sk: Muž

en: Maltese
sk: Maltézsky

en: Manage attribute fields
sk: Správa atribútov

en: Manage attributes
sk: Spravovať atribúty

en: Manage label sets
sk: Spravovať sady štítkov

en: Manage menu entries
sk: Spravujte položky ponuky

en: Manage survey administrators
sk: Spravovať administrátorov prieskumu

en: Manage your key
sk: Spravujte svoj kľúč

en: Mandatory
sk: Povinné

en: Mandatory Question
sk: Povinná otázka

en: Mandatory field:
sk: Povinné pole:

en: Mandatory fields:
sk: Povinné položky:

en: Mandatory:
sk: Povinná:

en: Mandatory?
sk: Povinné?

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map your participant attributes to an existing token attribute or create a new one
sk: Zmapujte atribúty vašich respondentov už s existujúcimi atribútmi prístupových kódov alebo vytvorte nové

en: Map zoom level
sk: Úroveň priblíženia mapy

en: March
sk: Marec

en: Mask questions
sk: Základné typy otázok

en: Max number of files
sk: Maximálny počet súborov

en: Maximum answers
sk: Maximálne množstvo odpovedí

en: Maximum characters
sk: Maximum znakov

en: Maximum characters allowed
sk: Maximálny povolený počet znakov

en: Maximum columns for answers
sk: Maximum stĺpcov pre odpovede

en: Maximum date
sk: Maximálny dátum

en: Maximum file size allowed (in KB)
sk: Maximálna povolená veľkosť súboru (v KB)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
sk: Maximálny počet súborov ktoré musí účastník nahrať pre túto otázku

en: Maximum sum value
sk: Maximálny súčet

en: Maximum sum value of multiple numeric input
sk: Maximálny súčet hodnôt viacnásobných číselných vstupov

en: Maximum value
sk: Maximum

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
sk: Maximálna hodnota pre otázku typu Pole (mult-flexible)

en: Maximum value of the numeric input
sk: Maximálna hodnota číselneho vstupu

en: May
sk: Máj

en: Maybe you don't have permission.
sk: Možno nemáte oprávnenie.

en: Median:
sk: Medián:

en: Members
sk: Členovia

en: Menu configuration
sk: Konfigurácia menu

en: Menu entries
sk: Položky ponuky

en: Menu entries configuration
sk: Konfigurácia položiek ponuky

en: Message
sk: Správa

en: Message:
sk: Správa

en: Millisecond
sk: Milisekunda

en: Min number of files
sk: Minimálny počet súborov

en: Minimum answers
sk: Minimálne množstvo odpovedí

en: Minimum date
sk: Minimálny dátum

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
sk: Minimálny počet súborov ktoré musí účastník nahrať pre túto otázku

en: Minimum requirements
sk: Minimálne požiadavky

en: Minimum section height (mm)
sk: Minimálna výška sekcie (mm)

en: Minimum sum value
sk: Minmálny súčet

en: Minimum value
sk: Minimum

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
sk: Minimálna hodnota pre otázku typu Pole (mult-flexible)

en: Minimum value of the numeric input
sk: Minimálna hodnota číselného vstupu

en: Minute
sk: Minúta

en: Minute step interval
sk: Minútový interval kroku

en: Miscellaneous files
sk: Rôzne súbory

en: Missing %s closing right parentheses
sk: Chýba %s uzatvárajúcich pravých zátvoriek

en: Missing columns
sk: Chýbajúce stĺpce

en: Mobile
sk: Mobilné

en: Modified by
sk: Zmenil

en: Modified on
sk: Zmenené

en: Mongolian
sk: mongolčina

en: Montenegrin
sk: Čiernohorský

en: Month
sk: Mesiac

en: Month display style
sk: Štýl zobrazovania mesiacov

en: Move on without warning
sk: Pokračovať bez varovania

en: Move to question:
sk: Prejsť na otázku:

en: Moving user templates to new location at %s...
sk: Presúvajú sa užívateľské šablóny na nové miesto v (%s)

en: Multiple Numerical Input
sk: Rôzny číselný vstup

en: Multiple Short Text
sk: Rôzny krátky text

en: Multiple choice
sk: Možnosť výberu viacerých možností

en: Multiple choice questions
sk: Otázky s možnosťou výberu viacerých odpovedí

en: Multiple choice with comments
sk: Možnosť výberu viacerých možností s komentárom

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
sk: Viacnásobný číselný vstup musí mať súčet rovný tejto hodnote

en: My account
sk: Môj účet

en: My first question group
sk: Moja prvá skupina otázok

en: My profile
sk: Môj profil

en: My user groups
sk: Moje užívateľské skupiny

en: Name
sk: Meno

en: Name [ID]
sk: Názov [ID]

en: Name of the page where the box should be shown
sk: Názov stránky kde sa má box zobrazovať

en: Name of the survey
sk: Meno dotazníka

en: Name of the survey administrator
sk: Meno administrátora prieskumu

en: Name:
sk: Meno:

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Navigation delay (seconds):
sk: Oneskorenie v navigácií (sekundy):

en: Need {n} token.|Need {n} tokens.
sk: Potrebný {n} token.|Potrebných {n} tokenov.

en: New UNSTABLE update available:
sk: Nová NESTABILNÁ aktualizácia dostupná:

en: New answer option
sk: Nová možnosť odpovede

en: New box
sk: Nový box

en: New box created
sk: Nový box vytvorený

en: New dummy participants were added.
sk: Noví fiktívni účastníci boli pridaní.

en: New entry was added.
sk: Nový záznam bol pridaný.

en: New files were successfully installed.
sk: Nové súbory boli úspešne nainštalované.

en: New files will be downloaded and installed.
sk: Nové súbory budú stiahnuté a nainštalované.

en: New key
sk: Nový kľúč

en: New label set
sk: Nová sada menoviek

en: New password:
sk: Nové heslo:

en: New password: %s
sk: Nové heslo: %s

en: New question group was saved.
sk: Nová skupina otázok bola uložená.

en: New quota
sk: Nová kvóta

en: New quota saved
sk: Nová kvóta uložená

en: New scenario number:
sk: Nové číslo scenára:

en: New survey
sk: Nový prieskum

en: New survey id:
sk: Nové ID prieskumu:

en: New survey title:
sk: Nový názov prieskumu:

en: New update available:
sk: Je dostupná nová aktualizácia:

en: Next
sk: Ďalší

en: Next century
sk: Nasledujúce storočie

en: Next choice
sk: Následujúca možnosť

en: Next decade
sk: Nasledujúca dekáda

en: Next month
sk: Nasledujúci mesiac

en: Next year
sk: Nasledujúci rok

en: No
sk: Nie

en: No (Forced by the system administrator)
sk: Nie (Vynútené administrátorom systému)

en: No CFIELDNAME field set!
sk: Žiadne CFIELDNAME pole nastevene!

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
sk: Nezadali ste žiadne ID skupiny. Nie je možné importovať otázky

en: No HTML editor
sk: Žiadny HTML editor

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
sk: Nezadali ste žiadne ID prieskumu. Nie je možné importovať otázku.

en: No Username selected.
sk: Nebolo vybrané žiadne užívateľské meno.

en: No answer
sk: Bez odpovede

en: No answer:
sk: Bez odpovede:

en: No answers have been set for this quota.
sk: Pre túto kvótu neboli nastavené žiadne odpovede.

en: No available surveys
sk: Nie je dostupný žiadny dotazník

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
sk: Žiadne podmienky nie je možné kopírovať (boli nájdené duplicity)

en: No database action required!
sk: Ziadna činnost s databázou sa nevyžaduje!

en: No file selected
sk: Nebol vybraný žiadny súbor

en: No file was uploaded.
sk: Nebol nahraný žiadny súbor.

en: No group found!
sk: Nenašla sa žiadna skupina!

en: No invitation code is needed to complete the survey.
sk: K účasti na prieskume nie je potrebné pozvanie.

en: No label sets found.
sk: Nenašli sa žiadne sady štítkov.

en: No matching CFIELDNAME group!
sk: Žiadna zhoda pre CFIELDNAME skupinu!

en: No matching CQID
sk: Žiadna zhoda pre CQID

en: No matching group
sk: Žiadna zodpovedajúca skupina

en: No matching question
sk: Žiadna zodpovedajúca otázka

en: No matching survey
sk: žiadny zodpovedajúci prieskum

en: No new participants were created
sk: Žiadni noví respondenti neboli vytvorení

en: No notifications found
sk: Žiadne oznámenia

en: No of surveys
sk: Číslo prieskumov

en: No old responses found.
sk: Nenašli sa žiadne staré odpovede.

en: No participant information lost.
sk: Žiadne informácie o účastníkoch neboli stratené.

en: No participants found.
sk: Nenašiel sa žiadny účastník.

en: No question group found.
sk: Nenájdená žiadna skupina otázok.

en: No question group in this survey
sk: Prieskum neobsahuje skupiny otázok

en: No question index will be shown with this format.
sk: V tomto formáte nebude zobrazený žiaden zoznam otázok.

en: No questions found.
sk: Otázky nenájdené.

en: No questions groups found.
sk: Nenašli sa žiadne skupiny otázok.

en: No quotas
sk: Žiadne kvóty

en: No quotas have been set for this survey
sk: Pre tento prieskum neboli nastavené žiadne kvóty

en: No reminder(s) sent
sk: Žiadne pripomienky neboli poslané

en: No replacement variable available for this field
sk: Pre toto pole nie je dostupná žiadna náhrada

en: No responses are lost.
sk: Žiadne odpovede nie sú stratené.

en: No server answer!
sk: Server neodpovedá!

en: No simple graph for this question type
sk: Žiadny jednoduchý graf pre tento typ otázky

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
sk: Nezadali ste žiadne ID prieskumu. Nemožno skopírovať prieskum

en: No survey participants found.
sk: Žiadni účastníci prieskumu.

en: No surveys found.
sk: Nenašli sa žiadne prieskumy.

en: No update available for your version.
sk: Pre vašu verziu nie je žiadna aktualizácia.

en: No user groups found.
sk: Nenašla sa žiadna užívateľská skupina.

en: No, thanks.
sk: Nie, ďakujem.

en: Nobody
sk: Nikto

en: Nominal
sk: Menovitý

en: Non-existing survey participants table
sk: Tabuľka neexistujúcich účastníkov prieskumu

en: None
sk: Nič

en: None found
sk: Žiadny nenájdený

en: Norwegian (Bokmal)
sk: Nórština (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
sk: Nórština (Nynorsk)

en: Not Selected
sk: Nevybrané

en: Not a valid expression
sk: Neplatný výraz

en: Not active.
sk: Neaktívny.

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
sk: Nie všetky otázky boli uložené. Toto sa zvyčajne stáva kvôli obmedzeniam servra (nastavenie PHP max_input_vars) - kontaktujte správcu vášho systému, prosím.

en: Not all emails were sent:
sk: Nie všetky e-maily boli poslané:

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
sk: Nie všetky podotázky boli uložené. Toto sa zvyčajne stáva kvôli obmedzeniam servra (nastavenie PHP max_input_vars) - kontaktujte správcu vášho systému, prosím.

en: Not completed or Not displayed
sk: Nedokončené alebo Nezobrazené

en: Not displayed
sk: Nezobrazené

en: Not enough response data
sk: Nedostatok dát z odpovedí

en: Not enough space
sk: Nedostatok miesta

en: Not enough values for calculation
sk: Málo hodnôt na výpočet

en: Not equal to
sk: Nie rovné

en: Not found
sk: Nebolo nájdené

en: Not found!
sk: Nenájdené!

en: Not imported label sets
sk: Neimportované sady menoviek

en: Not invited
sk: Nepozvaný

en: Not relevant for this question type
sk: Neplatné pre tento typ otázky

en: Not started
sk: Nezačatý

en: Not updatable!
sk: Neaktualizovateľné!

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
sk: Upozornenie: panel hodnotenia sa zobrazí len po nastavení pravidiel hodnotenia a povolení hodnotenia.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
sk: Nezabudnite, že odstránenie nemôžete zvrátiť. Všetky dáta budú stratené.

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Note: All fields marked with (*) are required.
sk: Poznámka: Všetky polia označené s (*) sú povinné.

en: Note: Automatically loading the end URL works only if the survey is activated.
sk: Poznámka: Automatické načítanie cieľovej adresy URL funguje, iba ak je prieskum aktivovaný.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
sk: Poznámka: Demoverzia is aktivovaná. Označené (*) nastavenia nemôžu byť zmenené.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
sk: Poznámka: Ak ste deaktivovali tento prieskum omylom, je možné ľahko obnoviť údaje, ak nechcete robiť žiadne zmeny v štruktúre prieskumu. Pre ďalšie detaily si pozrite dokumentáciu LimeSurvey.

en: Note: Standard token fields cannot be automatically mapped
sk: Poznámka: Štandardné polia prístupových kódov nemôžu byť automaticky mapované

en: Note: This link only works if the survey is activated.
sk: Poznámka: Tento odkaz je funkčný len ak je prieskum aktivovaný.

en: Note: XSS filtering is always disabled for the superadministrator.
sk: Poznámka: XSS filtrovanie je vždy zakázané pre superadministrátora.

en: Nothing to translate on this page
sk: Na tejto stránke nie je nič na preklad

en: Notification %s not found
sk: Notifikácia %s nenájdená

en: Notification & data management
sk: Notifikácia & správa údajov

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: Now that we've got some subquestions, we have to add answer options as well.
sk: Teraz, keď máme nejaké otázky, musíme pridať aj možnosti odpovedí.

en: Null values are ignored in calculations
sk: Nulové hodnoty budú ignorované vo výpočtoch

en: Number greater than
sk: Číslo väčšie ako

en: Number less than
sk: Číslo menšie ako

en: Number of attribute fields to add:
sk: Prosím, uveďte počet polí s atribútmi užívateľa, ktoré chete pridať:

en: Number of cases
sk: Počet prípadov

en: Number of characters:
sk: Počet znakov:

en: Number of columns:
sk: Počet stĺpcov:

en: Number of files greater than
sk: Počet súborov väčší ako

en: Number of files less than
sk: Počet súborov menší ako

en: Number of participants:
sk: Počet účastníkov:

en: Number of records in this query:
sk: Počet záznamov v tomto opytovaní:

en: Numbers
sk: Čísla

en: Numbers only
sk: Len čísla

en: Numbers only for 'Other'
sk: Iba čísla pre 'Iné'

en: Numerical Input
sk: Číselný vstup

en: OR
sk: ALEBO

en: Occitan
sk: Okcitánčina

en: Oct
sk: Okt

en: October
sk: Október

en: Off
sk: Vypnuté

en: Off (Forced by the system administrator)
sk: Vypnuté (Vynútené administrátorom systému)

en: On
sk: Zapnuté

en: On (Forced by the system administrator)
sk: Zapnuté (Vynútené administrátorom systému)

en: On errors
sk: Pre prípad chýb

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
sk: Pri žiadaní o informácie o aktualizácii z limesurvey.org nastala chyba:

en: On the following page you will be able to create a pdf that can be printed filled out and scanned again.
sk: Na nasledujúcej stránke budete môcť vytvoriť PDF súbor, ktorý bude možné vytlačiť a znova naskenovať.

en: Once a survey is activated you can no longer:
sk: Akonáhle bude dotazník aktivovaný nebude môcť:

en: One
sk: Jeden

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
sk: Jeden alebo viac súborov prekročili povolenú veľkosť súboru alebo nie sú v správnom formáte alebo  nenahral sa minimálny počet súborov. Nemôžete pokračovať, dokým sa to nedokončí.

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
sk: Jedna alebo viacero povinných otázok nebolo zodpovedaných. Nemôžete pokračovať, kým tieto nebudú zodpovedané.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
sk: Jedna alebo viacero otázok nebolo zopdovedaných správnym spôsobom. Nemôžete pokračovať, kým tieto odpovede nebudú zodpovedané v rámci kritérií.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
sk: Jeden alebo viac z nahraných súborov nie je v správnom formáte/nemá správnu veľkosť. Nemôžete pokračovať pokiaľ nebudú tieto súbory platné.

en: Online Manual
sk: Online Manuál

en: Online manual
sk: Online manuál

en: Only CSV files are allowed.
sk: Povolené sú len CSV súbory.

en: Only Superadmin
sk: Iba Superadmin

en: Only admin
sk: Iba admin

en: Only an integer value may be entered in this field.
sk: Do tohto poľa môže byť vložené iba celé číslo

en: Only answer this if the following conditions are met:
sk: Odpovedzte na toto, iba ak sú splnené nasledujúce podmienky:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
sk: Odpovedajte na túto otázku len pre položky, ktoré ste nevybrali v otázke %s ('%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
sk: Odpovedajte na túto otázku len pre položky, ktoré ste vybrali v otázke %s ('%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
sk: Odpovedzte na toto, iba ak sú splnené nasledujúce podmienky:

en: Only integer values may be entered in these fields.
sk: Do týchto polí je možné zadávať iba celé čísla.

en: Only numbers may be entered in these fields.
sk: Do týchto polí môžu byť vložené iba čísla

en: Only numbers may be entered in this field.
sk: Do tohto poľa možu byť vložené iba čísla.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
sk: Len jeden CSV atribút je mapovaný s centrálnym atribútom.

en: Only show question
sk: Zobraziť iba otázku

en: Only variables can be assigned values
sk: Priradiť hodnoty je možné len premenným

en: Only {n} token has been created.|Only {n} tokens have been created.
sk: Iba {n} token bol vytvorený.|Iba {n} tokenov bolo vytvorených.

en: Oops, There was an error deleting the file
sk: Oops, nastala chyba počas mazania súboru

en: Open imported theme
sk: Otvoriť importovanú tému

en: Open template editor in new window
sk: Otvorte editor šablón v novom okne

en: OpenStreetMap via MapQuest
sk: OpenStreetMap pomocou MapQuest

en: Option 'Other':
sk: Možnosť 'Iné':

en: Optional
sk: Nepovinný

en: Optional Question
sk: Voliteľná otázka

en: Optional fields:
sk: Voliteľné položky:

en: Optional modules
sk: Voliteľné moduly

en: Or, try out our interactive tutorial tour
sk: Alebo vyskúšajte našu interaktívnu výučbu

en: Order
sk: Poradie

en: Order - like 3)
sk: Poradie - ako 3)

en: Ordinal
sk: Postupný

en: Organize question groups/questions
sk: Organizovať skupiny otázok/otázky

en: Orientation
sk: Orientácia

en: Original value
sk: Pôvodná hodnota

en: Other
sk: Iné

en: Other comment
sk: Iný komentár

en: Other files:
sk: Iné súbory:

en: Other users may edit this participant
sk: Ostatní užívatelia môžu upravovať tohto účastníka

en: Other:
sk: Iné

en: Outdated
sk: Zastaraný

en: Output format
sk: Formát výstupu

en: Output options
sk: Možnosti výstupu

en: Overall assessment score
sk: Celkový výsledok hodnotenia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
sk: Prepísať hodnoty existujúcich atribútov, ak už respondent existuje?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
sk: Prepísať existujúce automatický mapované hodnoty atribútov, ak už respondent existuje?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
sk: Prepísať hodnoty existujúcich štandardných polí, ak už respondent existuje?

en: Overwrite existing token attribute values if a duplicate participant is found?
sk: Prepísať existujúce hodnoty prístupových kódov, ak sa našiel duplicitný respondent?

en: Overwrite existing token attribute values if a participant already exists?
sk: Prepísať existujúce hodnoty atribútov prístupových kódov, ak už respondent existuje?

en: Owner
sk: Vlastník

en: Owner UID
sk: UID vlastníka

en: Owner:
sk: Vlastník:

en: Owner?
sk: Vlastník?

en: PDF export
sk: Export PDF

en: PDF questions in bold:
sk: PDF otázky zvýraznené:

en: PHP GD library
sk: PHP GD knižnica

en: PHP LDAP library
sk: PHP LDAP knižnica

en: PHP PDO driver library
sk: Knihovňa ovládačov PHP PDO

en: PHP imap library
sk: PHP imap knižnica

en: PHP mbstring library
sk: Knihovňa PHP mbstring

en: PHP version
sk: PHP verzia

en: PHP version is only %s
sk: PHP verzia je iba %s

en: PHP version required:
sk: Požadovaná verzia PHP:

en: PHP zip library
sk: PHP zip knižnica

en: PHP zlib library
sk: PHP zlib knižnica

en: PHP/PECL JSON library
sk: Knihovňa PHP/PECL JSON

en: Pad a string to a certain length with another string
sk: Doplniť reťazec na určitú dĺžku iným reťazcom

en: Page format:
sk: Formát strany:

en: Page orientation:
sk: Orientácia strany

en: Panel integration
sk: Integrácia panelov

en: Papiamento (Curaçao & Bonaire)
sk: Papiamento (Curaçao a Bonaire)

en: Parameter name:
sk: Názov paremetra:

en: Partial
sk: Čiastočný

en: Partial (saved) responses
sk: Čiastočné (uložené) odpovede

en: Participant ID
sk: ID respondenta

en: Participant attributes to create
sk: Atribúty respondentov, ktoré budú vytvorené

en: Participant deleted
sk: Účastník zmazaný

en: Participant may save and resume later:
sk: Účastník si môže prieskum uložiť a obnoviť neskôr:

en: Participant removed from sharing
sk: Účastník odstránený zo zdieľania

en: Participant settings
sk: Nastavenia účastníka

en: Participant successfully added
sk: Účastník bol úspešne pridaný

en: Participant successfully updated
sk: Účastník úspešne aktualizovaný

en: Participants can save partially finished surveys
sk: Účastníci môžu ukladať čiastočne dokončené dotazníky

en: Participants may print answers:
sk: Respondenti môžu tlačiť odpovede:

en: Participants owned by you
sk: Účastníci vlastnení vami

en: Participants shared with you
sk: Účastníci zdieľaní s vami

en: Participants you have shared
sk: Respondeti, ktorých zdieľate

en: Password
sk: Heslo

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords do not match!
sk: Heslá sa nezhodujú!

en: Percentage
sk: Percentuálny podiel

en: Percentage of total:
sk: Percentuálny podiel z celku:

en: Permission
sk: Povolenie

en: Permission level
sk: Úroveň oprávnení

en: Permission level?
sk: Úroveň oprávnení?

en: Permission to activate/deactivate a survey
sk: Povolenie aktivovať/deaktivovať prieskum

en: Permission to create surveys (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete surveys from other users
sk: Oprávnenie vytvárať prieskumy (na ktoré má autor automaticky plné práva) a prezerať, upravovať a mazať prieskumy ostatných užívateľov.

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
sk: Oprávnenie vytvoriť(vstupné údaje)/prezerať/aktualizovať/zmazať/importovať/exportovať odpovede

en: Permission to create, view, update and delete user groups
sk: Oprávnenie vytvoriť, prezerať, upravovať a mazať užívateľské skupiny

en: Permission to create, view, update and delete users
sk: Oprávnenie vytvoriť, prezerať, upravovať a mazať užívateľov.

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
sk: Oprávnenie vytvoriť, prezerať, editovať, zmazať, exportovať a importovať štítky/sety štítkov

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
sk: Oprávnenie vytvoriť, prezerať, upravovať, mazať, exportovať a importovať šablóny

en: Permission to create/update/delete/import/export token entries
sk: Oprávnenie vytvoriť/aktualizovať/zmazať/importovať/exportovať prístupové kódy

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
sk: Oprávnenie vytvoriť/prezerať/zmazať pravidlá hodnotenia prieskumu

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
sk: Oprávnenie vytvoriť/prezerať/aktualizovať/zmazať práva pre kvóty prieskumu

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
sk: Oprávnenie vytvoriť/prezerať/aktualizovať/zmazať/importovať/exportovať otázky, skupiny, odpovede & podmienky prieskumu

en: Permission to delete a survey
sk: Povolenie vymazať prieskum

en: Permission to modify survey security settings
sk: Oprávnenie zmeniť nastavenia bezpečnosti prieskumu

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
sk: Oprávnenie prezerať & aktualizovať preklady použitím funkcie rýchly preklad

en: Permission to view statistics
sk: Povolenie zobraziť štatistiky

en: Permission to view/update the survey text elements, e.g. survey title, survey description, welcome and end message
sk: Povolenie na prezeranie/aktualizovanie textových prvkov prieskumu, napr. názov prieskumu, popis prieskumu, uvítacia a záverečná správa

en: Permissions were successfully updated.
sk: Oprávnenia boli úspešne aktualizované.

en: Persian
sk: Perzský

en: Pie chart
sk: Koláčový diagram

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
sk: Umiestni otázky do špecifickej skupiny, kde sa všetky otázky v tejto špecifickej skupiny zobrazia v náhodnom poradí.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
sk: Prosím <a href="%s">log in</a>.

en: Please add at least two subquestions
sk: Pridajte aspoň dve čiastkové otázky

en: Please be aware that your answers will not be saved, because the survey isn't active yet.
sk: Upozorňujeme, že vaše odpovede sa neuložia, pretože prieskum ešte nie je aktívny.

en: Please be patient until you are forwarded to the final URL.
sk: Vydržte, prebieha presmerovanie na finálnu URL.

en: Please be very careful.
sk: Buďte veľmi opatrný.

en: Please buy a new one!
sk: Prosím zakúpte nový!

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
sk: Skontrolujte všetky chybové hlásenia hore, a potom pokračujte k poslednému kroku, prosím.

en: Please check at least one item.
sk: Prosím, vyberte aspoň jednu položku.

en: Please check the directory permissions.
sk: Prosím, skontrolujte prístupové práva adresára

en: Please check the format of your answer.
sk: Skontrolujte si formát Vašej odpovede, prosím.

en: Please check the matching combinations.
sk: Prosím skontrolujte zodpovedajúce kombinácie.

en: Please check these settings now:
sk: Teraz skontrolujte tieto nastavenia:

en: Please choose
sk: Prosím, zvoľte

en: Please choose *all* that apply:
sk: Prosím, zvoľte *všetko*, čo je relevantné:

en: Please choose *only one* of the following:
sk: Prosím, zvoľte *iba jednu* z nasledujúcich možností:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
sk: Prosím, zvoľte všetky vyhovujúce a poskytnite komentár:

en: Please choose at least %s items.
sk: Vyberte najmenej %s položiek, prosím.

en: Please choose no more than %s items.
sk: Vyberte nie viac ako %s položiek, prosím.

en: Please choose the appropriate response for each item:
sk: Prosím, vyberte vhodnú odpoveď pre každú položku:

en: Please choose the label sets you want to export:
sk: Vyberte, prosím, sadu menoviek, ktorú chcete exportovať:

en: Please choose...
sk: Prosím, zvoľte...

en: Please confirm
sk: Prosím potvrďte

en: Please confirm that you want to opt out of this survey by clicking the button below.
sk: Ak sa chcete odhlásiť z tohto dotazníka, kliknite na tlačítko nižšie.

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
sk: Prosím, potvrďte identifikátor odpovedaním bezpečnostnej otázky a stlačte pokračovať.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
sk: Prosím, kontaktujte %s (%s) pre ďalšiu pomoc.

en: Please contact %s to report this problem.
sk: Pre nahlásenie tohto problému kontaktujte %s.

en: Please contact the LimeSurvey team.
sk: Kontaktujte prosím LimeSurvey tím.

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
sk: Pre získanie hesla, kontaktujte správcu LimeSurvey, prosím.

en: Please continue with populating the database.
sk: Pokračujte napĺňaním databázy, prosím.

en: Please do not repeat the request without modifications.
sk: Neopakujte požiadavku bez úprav.

en: Please enter a date:
sk: Prosím, napíšte dátum:

en: Please enter only numbers.
sk: Zadajte prosím len čísla.

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
sk: Zadajte nastavenia databázy, ktoré chcete použiť v LimeSurvey, prosím:

en: Please enter your comment here
sk: Vaše komentáre napíšte, prosím, sem

en: Please explain something in detail:
sk: Prosím, vysvetlite to detailne:

en: Please fax your completed survey to:
sk: Prosím, odfaxujte hotový prieskum na:

en: Please fill in %s answers
sk: Vyplňte %s odpovedí

en: Please fill in at least %s answers
sk: Vyplňte najviac %s odpovedí

en: Please fill in at least one answer
sk: Vyplňte najmenej jednu odpoveď

en: Please fill in at most %s answers
sk: Vyplňte najviac %s odpovedí

en: Please fill in at most one answer
sk: Vyplňte najviac jednu odpoveď

en: Please fill in from %s to %s answers.
sk: Prosím vyplňte od %s do %s odpovedí.

en: Please fix this error in your database and try again
sk: Opravte chybu vo vašej databáze a skúste znova, prosím

en: Please have patience and retry in 30 minutes. Thank you for your understanding.
sk: Prosíme o strpenie, skúste o 30 minút. Ďakujeme za pochopenie.

en: Please log in first.
sk: Najprv sa prihláste, prosím.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
sk: Vezmite, prosím, na vedomie, že akonáhle sa nazbierajú odpovede v tomto prieskume a budete chcieť pridať alebo odstrániť skupiny/otázky alebo zmeniť jedno z nastavení vyššie, budete musieť deaktivovať tento prieskum, čo presunie všetky údaje, ktoré už boli zadané do samostatnej archívnej tabuľky.

en: Please note: This file does not contain any collected responses.
sk: Poznámka: Tento súbor neobsahuje žiadne zozbierané odpovede.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
sk: Prosím, očíslujte každé okienko podľa preferencií od 1 do

en: Please remember that in order to have a valid code, it must contain only letters and numbers, also please check that it starts with a letter.
sk: Nezabudnite, že ak chcete získať platný kód, musí obsahovať iba písmená a čísla, skontrolujte tiež, či začína písmenom.

en: Please select %s answers
sk: Vyberte aspoň %s odpovede, prosím

en: Please select a file to import!
sk: Prosím, vyberte súbor na import!

en: Please select a language:
sk: Prosím, zvoľte jazyk:

en: Please select a user first
sk: Prosím, zvoľte najprv užívateľa

en: Please select a user group first
sk: Prosím, zvoľte najprv užívateľskú skupinu

en: Please select an answer for each combination.
sk: Prosím zadajte odpoveď pre každú kombináciu.

en: Please select at least %s answers
sk: Vyberte aspoň %s odpovedí, prosím

en: Please select at least one answer
sk: Vyberte aspoň jednu odpoveď, prosím

en: Please select at least one file for deletion
sk: Prosím, vyberte aspoň jeden súbor na vymazanie

en: Please select at least one file for download
sk: Prosím, vyberte aspoň jeden súbor na stiahnutie

en: Please select at least one item
sk: Zvoľte prosím aspoň jednu položku

en: Please select at most %s answers
sk: Vyberte maximálne %s odpovedí, prosím

en: Please select at most one answer
sk: Vyberte maximálne jednu odpoveď, prosím

en: Please select from %s to %s answers.
sk: Prosím vyberte od %s do %s odpovedí.

en: Please select one answer
sk: Zvoľte jednu odpoveď

en: Please select your preferred language:
sk: Vyberte si Váš preferovaný jazyk, prosím:

en: Please solve the following equation:
sk: Prosím vyriešte nasledujúcu rovnicu:

en: Please submit by %s
sk: Prosím, odošlite do %s

en: Please upload %s files
sk: Nahrajte %s súborov, prosím

en: Please upload %s more file(s).
sk: Prosím nahrajte ďalších %s súborov.

en: Please upload at least %s files
sk: Nahrajte najmenej %s súborov, prosím

en: Please upload at least one file
sk: Nahrajte aspoň jeden súbor, prosím

en: Please upload at most %s files
sk: Nahrajte maximálne %s súborov, prosím

en: Please upload at most one file
sk: Nahrajte maximálne jeden súbor, prosím

en: Please upload between %s and %s files
sk: Nahrajte od %s do %s súborov, prosím

en: Please upload one file
sk: Nahrajte jeden súbor, prosím

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
sk: Prosím overte nasledujúce informácie pred pokračovaním upgradu databázy:

en: Please wait, loading data...
sk: Počkajte, nahrávam dáta...

en: Please write your answer here:
sk: Prosím, napíšte Vašu odpoveď tu:

en: Please write your answer(s) here:
sk: Prosím, napíšte Vaše odpovede tu:

en: Plugin is not active
sk: Plugin nie je aktívny

en: Plugin manager
sk: Správca rozšírení

en: Plugin not found
sk: Plugin nenájdený

en: Plugin was activated.
sk: Plugin aktivovaný.

en: Plugin was deactivated.
sk: Plugin deaktivovaný.

en: Plugins
sk: Rozšírenia

en: Polish
sk: Poľština

en: Poorly terminated expression - expected a constant or variable
sk: Zle definovaný výraz - je potrebná konštanta alebo premenná

en: Populate database
sk: Naplniť databázu

en: Popup
sk: Vyskakujúci

en: Portrait
sk: Zvislo

en: Portuguese
sk: Portugalčina

en: Portuguese (Brazilian)
sk: Portugalčina (Brazilská)

en: Position:
sk: Pozícia:

en: Position?
sk: Pozícia?

en: Pre-installation check
sk: Predinštalačná kontrola

en: Pre-installation check for LimeSurvey
sk: Predinštalačná kontrola pre LimeSurvey

en: Pre-mapped attributes
sk: Atribúty už zmapované

en: Predefined
sk: Preddefinované

en: Prefix for list items
sk: Predvoľby pre položky seznamu

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
sk: Prefix|Suffix pre rpzbaľovacie zoznamy

en: Present answer options in reverse order
sk: Zobraziť možnosti odpovedí v opačnom poradí

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
sk: Zobraziť textové polia namiesto rozbaľovacích zoznamov

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
sk: Použiť rozbaľovacie pole namiesto prepínacieho poľa

en: Presentation
sk: Prezentácia

en: Presentation & navigation
sk: Prezentácia & navigácia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview survey
sk: Náhľad prieskumu

en: Preview:
sk: Náhľad:

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Previous century
sk: Predchádzajúce storočie

en: Previous decade
sk: Predchádzajúca dekáda

en: Previous month
sk: Predchádzajúci mesiac

en: Previous questions
sk: Predchádzajúce otázky

en: Previous session is set to be finished.
sk: Predchádzajúca session bola pripravená pre ukončenie.

en: Previous year
sk: Predchádzajúci rok

en: Print your answers.
sk: Vytlačte svoje odpovede.

en: Printable survey
sk: Tlačiteľný prieskum

en: Printable survey (*.html)
sk: Tlačiteľný prieskum (*.html)

en: Prior to 16
sk: Pred 16

en: Pro tip: The subquestion may even contain HTML code.
sk: Profi tip: Podotázka môže obsahovať aj HTML kód.

en: Processing...
sk: Spracováva sa...

en: Progress
sk: Priebeh

en: Public statistics:
sk: Verejné štatistiky:

en: Publication & access control
sk: Publikácia & kontrola prístupu

en: Punjabi
sk: pandžábčina

en: Q1 and Q3 calculated using %s
sk: Q1 a Q3 počítané pomocou%s

en: Question
sk: Otázka

en: Question ID
sk: ID otázky

en: Question Type:
sk: Typ otázky:

en: Question attribute
sk: Atribút otázky

en: Question attributes
sk: Atribúty otázok

en: Question attributes:
sk: Atribúty otázky:

en: Question by Question
sk: Otázka za otázkou

en: Question by question
sk: Otázka za otázkou

en: Question by question mode not yet supported.
sk: Mód "otázka za otázkou" zatiaľ nie je podporovaný.

en: Question code
sk: Kód otázky

en: Question code %s was updated to %s.
sk: Kód otázky %s bol aktualizovaný na %s.

en: Question code / ID
sk: Kód otázky / ID

en: Question code may not be empty.
sk: Kód otázky nemôže byť prázdny.

en: Question code:
sk: Kód otázky:

en: Question codes must be unique.
sk: Kódy otázok musia byť jedinečné.

en: Question codes must start with a letter and may only contain alphanumeric characters.
sk: Kódy otázok musia začínať písmenom a môžu obsahovať len alfanumerické znaky.

en: Question codes were successfully regenerated.
sk: Kódy otázok boli znovu úspešne vytvorené.

en: Question could not be created.
sk: Otázka nemohla byť vytvorená.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
sk: Otázka nemôže byť zmazaná. Iné otázky majú nastavené podmienky, ktoré sú závislé na tejto otázke. Dokým nezrušíte tieto podmienky, nemôžete zmazať túto otázku.

en: Question could not be updated
sk: Otázka nemohla byť aktualizovaná

en: Question could not be updated.
sk: Otázka sa nedala aktualizovať.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
sk: Nie je možné zmeniť otázku. Podmienky iných otázok závisia na odpovediach na túto otázku a zmena typu spôsobí problémy. Najprv musíte zmazať tieto podmienky.

en: Question group
sk: Skupina otázok

en: Question group description
sk: Popis skupiny otázok

en: Question group import is complete.
sk: Vkladanie skupiny otázok je dokončené.

en: Question group import summary
sk: Prehľad importu skupiny otázok

en: Question group name
sk: Názov skupiny otázok

en: Question group successfully saved.
sk: Skupina otázok bola úspešne uložená.

en: Question group was not saved.
sk: Skupina otázok nebola uložená.

en: Question group:
sk: Skupina otázok:

en: Question groups
sk: Skupiny otázok

en: Question groups in this survey
sk: Skupiny otázok v tomto prieskume

en: Question help
sk: Nápoveda k otázke

en: Question import is complete.
sk: Import otázky je kompletný.

en: Question import summary
sk: Sumár importu otázok

en: Question in language %s could not be created.
sk: Otázka v jazyku %s nemohla byť vytvorená.

en: Question index
sk: Index otázky

en: Question not found
sk: Otázka nebola nájdená

en: Question preview
sk: Náhľad otázky

en: Question summary
sk: Súhrn otázky

en: Question text
sk: Text otázky

en: Question themes:
sk: Témy otázok:

en: Question time
sk: Čas otázky

en: Question title
sk: Názov otázky

en: Question type
sk: Typ otázky

en: Question type selector:
sk: Voľba typu otázok:

en: Question type:
sk: Typ otázky:

en: Question validation equation
sk: Rovnica na overenie otázky

en: Question validation tip
sk: Tip pre overenie otázky

en: Question was successfully added.
sk: Otázka bola úspešne pridaná.

en: Question was successfully deleted.
sk: Otázka bola úspešne vymazaná.

en: Question was successfully saved.
sk: Otázka bola úspešne uložená.

en: Question:
sk: Otázka:

en: Question:
sk: Otázka:

en: Questions
sk: Otázky

en: Questions in group:
sk: Otázky v skupine:

en: Questions in this survey
sk: Otázky v tomto prieskume

en: Questions with conditions to this group
sk: Otázky s podmienkami na túto skupinu

en: Quick CSV report
sk: Rýchle CSV hlásenie

en: Quick add...
sk: Rýchlo pridať...

en: Quick menu
sk: Rýchla ponuka

en: Quick statistics
sk: Rýchle štatistiky

en: Quick translation
sk: Rýchly preklad

en: Quick-add answers
sk: Rýchlo pridateľné odpovede

en: Quick-translation
sk: Rýchly preklad

en: Quota action
sk: Akcia kvóty

en: Quota members
sk: Členovia kvóty

en: Quota name
sk: Názov kvóty

en: Quota name (%s)
sk: Názov kvóty (%s)

en: Quota out
sk: Kvóta sa skončila

en: Quota saved
sk: Kvóta uložená

en: Quota with ID %s was deleted
sk: Kvóta ID %s bola zmazaná

en: Quotas
sk: Kvóty

en: Quotas exceeded
sk: Kvóty prekročené

en: Quote equations
sk: Citácie rovníc

en: Quote equations for CSV export
sk: Uveďte rovnice pre export CSV

en: Quote equations:
sk: Citácie rovníc:

en: Quote meta characters
sk: Citovať metaznaky

en: RANK
sk: PORADIE

en: RPC interface enabled:
sk: Rozhranie RPC aktivované:

en: Random order
sk: Náhodné poradie

en: Random order:
sk: Náhodné poradie:

en: Randomization group name
sk: Názov skupiny, v ktorej bude otázka náhodne zaradená.

en: Randomization group:
sk: Náhodne vybrané skupiny:

en: Randomize on each page load
sk: Randomizovať pri každom načítaní stránky

en: Rank %s
sk: Hodnotenie %s

en: Rank header
sk: Poradie záhlavia

en: Ranking
sk: Poradie

en: Reason:
sk: Dôvod:

en: Recommended
sk: Odporúčané

en: Record Deleted
sk: Záznam vymazaný

en: Records displayed:
sk: Zobrazené záznamy:

en: Records imported
sk: Záznamy importované

en: Recover your password
sk: Obnoviť heslo

en: Referrer URL
sk: Odkazujúca www stránka

en: Referrer URL will be saved.
sk: Uloží sa stránka odpovedajúca prieskumu.

en: Regenerate question codes
sk: Znovu vygenerovať kódy otázok.

en: Registration
sk: Registrácia

en: Registration attachments:
sk: Prílohy registrácie:

en: Registration email
sk: Registračný email

en: Registration email body
sk: Text registrácie

en: Registration email body:
sk: Text registračného e-mailu:

en: Registration email subject
sk: Predmet registračného e-mailu

en: Registration email subject:
sk: Predmet registračného e-mailu:

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Relative width of the labels
sk: Relatívna šírka štítkov

en: Relevance
sk: Relevancia

en: Relevance equation:
sk: Rovnica relevancie:

en: Relevance help for printable survey
sk: Relevantná pomoc pre tlačenú verziu prieskumu

en: Relevance:
sk: Relevancia:

en: Reload URL
sk: Znovu načítať URL

en: Reload image
sk: Obnoviť obrázok

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
sk: Klikni na nasledujúci link (alebo ho vlož do svojho prehliadača) a  znovu načítaj svoj prieskum:

en: Reloading screen. Please wait.
sk: Opätovné načítavanie obrazovky. Prosím, čakajte.

en: Remaining
sk: Ostáva

en: Remaining updates:
sk: Zostávajúce aktualizácie:

en: Remember the plus button
sk: Nezabudnite na tlačidlo plus

en: Reminder
sk: Pripomienka

en: Reminder %s skipped, already sent.
sk: Pripomenutie %s bolo preskočené, už bolo odoslané.

en: Reminder Email:
sk: Pripomienkový email:

en: Reminder attachments:
sk: Prílohy pripomienky:

en: Reminder count
sk: počet pripomienok

en: Reminder count:
sk: Počet pripomenutí:

en: Reminder email
sk: Pripominúť email

en: Reminder email body
sk: Text pripomienky

en: Reminder email body:
sk: Text pripomienky:

en: Reminder email subject
sk: Predmet e-mailu pripomenutia

en: Reminder email subject:
sk: Pripomenúť predmet emailu:

en: Reminder sent to:
sk: Pripomienka poslaná na:

en: Reminder sent?
sk: Pripomienka odoslaná?

en: Reminder status:
sk: Stav pripomienky:

en: Reminder to participate in a survey
sk: Pripomienka k účasti na prieskume

en: Reminder(s) sent
sk: Pripomienka(y) odoslaná(é)

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
sk: Vzdialený prístup je dostupný použitím %s na transport a sprístupnenie nasledujúcej funkčnosti:

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove attachment
sk: Odstrániť prílohu

en: Remove filters
sk: Odstrániť filtre

en: Remove from blacklist?
sk: Odstrániť z blacklistu?

en: Remove link
sk: Odstrániť odkaz

en: Rename
sk: Premenovať

en: Rename this theme to:
sk: Premenovať túto tému na:

en: Renumber scenarios
sk: Prečíslovanie scenárov

en: Renumber the new record.
sk: Zapametaj si nový záznam.

en: Reorder
sk: Preskupiť

en: Reorder questions/question groups
sk: Preskupiť otázky/skupiny

en: Repeat a string
sk: Zopakuj reťazec

en: Repeat new password:
sk: Zopakujte nové heslo:

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
sk: Opakovanie záhlavia v poliach otázok každých X podotázok:

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
sk: Nahradiť všetky výskyty hľadaného reťazca nahradzujúcim reťazcom

en: Replace choice header (default: "%s")
sk: Zmeniť záhlavie voľby (default: "%s")

en: Replace rank header (default: "%s")
sk: Zameniť záhlavie poradia (výchozí: "%s")

en: Replace the existing record.
sk: Nahradiť existujúci záznam.

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
sk: Nahradí názov 'Iné:' vlastným textom

en: Report and skip the new record.
sk: Zaznamenaj a preskoč nový záznam.

en: Required
sk: Požadovaný

en: Required PHP modules:
sk: Vyžadované PHP moduly:

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
sk: Nastaviť všetky tokeny-identifikátory  na stav "nepoužité"

en: Reset answers and token completed state
sk: Vymazať odpovede a vynulovať konečný stav tokenov-identifikátorov

en: Reset conditions
sk: Obnoviť podmienky

en: Reset conditions/relevance?
sk: Zrušiť podmienky/relevantnosť?

en: Reset now
sk: Obnoviť teraz

en: Reset response start ID?
sk: Obnoviť ID začiatku odpovede?

en: Reset start/end date/time?
sk: Vynulovať začiatočný/konečný dátum/čas?

en: Reset the completed answers to the incomplete state
sk: Nastaviť všetky hotové odpovede ako nekompletné

en: Resources
sk: Zdroje

en: Resources Import Summary
sk: Zhrnutie importovaných zdrojov

en: Resources import summary
sk: Sumár importu zdrojov

en: Response
sk: Odpoveď

en: Response ID
sk: ID odpovede

en: Response data file (*.csv,*.vv,*.txt) (maximum size: %d MB):
sk: Súbor s odpoveďami (*.csv, *.vv, *.txt) (max veľkosť: %d MB):

en: Response filters
sk: Filtre odpovedí

en: Response import summary
sk: Zhrnutie importu odpovedí

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
sk: Zaslanie odpovede pre prieskum {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
sk: Prijatá reakcia na prieskum {SURVEYNAME} s výsledkami

en: Response summary
sk: Sumár odpovede

en: Responses
sk: Odpovede

en: Responses & statistics
sk: Odpovede a štatistiky

en: Responses containing
sk: Odpovede obsahujúce

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
sk: Odpovede v tomto prieskume NIE sú anonymné.

en: Responses to this survey are anonymized.
sk: Odpovede v tomto prieskume sú anonymné.

en: Responses will be date stamped.
sk: Odpovede budú označené dátumom.

en: Responses will have the IP address logged
sk: Pri odpovediach bude zaznamenaná IP adresa.

en: Responses will have their referring URL logged.
sk: U odpovedí bude zaznamenaná URL adresa.

en: Responses will not be date stamped.
sk: Odpovede nebudú označené dátumom.

en: Responses will not have the IP address logged.
sk: Pri odpovediach nebude zaznamenaná IP adresa.

en: Responses will not have their referring URL logged.
sk: U odpovedí nebude zaznamenaná URL adresa.

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Restore options
sk: Opätovné nastavenie možností

en: Restrict input to integer values
sk: Zadávať len celočíselné hodnoty

en: Result
sk: Výsledky

en: Results
sk: Výsledky

en: Results from LDAP Query.
sk: Výsledky z LDAP dopytu.

en: Resume later
sk: Obnoviť neskôr

en: Return a formatted string
sk: Vráť naformátovaný reťazec

en: Return comma-separated list of values
sk: Vrátiť čiarkami oddelený zoznam hodnôt

en: Return current UNIX timestamp
sk: Vrátiť aktuálnu UNIX časovú pečiatku

en: Return part of a string
sk: Vráť časť reťazca

en: Return to admin home
sk: Návrat na úvodnú stránku

en: Return to label set administration
sk: Vrátiť sa do správy sád menoviek

en: Return to question list
sk: Návrat na zoznam otázok

en: Return to survey
sk: Vrátiť sa do prieskumu.

en: Return to survey administration
sk: Návrat k administrácií dotazníka

en: Return to survey list
sk: Návrat na zoznam prieskumov

en: Return to theme list
sk: Návrat do zoznamu tém

en: Returns true if all non-empty responses are unique
sk: Vráti pravdu, ak sú všetky vyplnené odpovede unikátne

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
sk: Vrátiť true(1) ak je to platný dátum gregoriánskeho kalendára

en: Reverse a string
sk: Obrátiť reťazec

en: Reverse answer order
sk: Opačné poradie otázok

en: Right to left
sk: Sprava doľava

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Round fractions down
sk: Zaokrúhliť nadol

en: Round fractions up
sk: Zaokrúhliť nahor

en: Rounds a number to an optional precision
sk: Zaokrúhliť číslo na voliteľnú presnosť

en: Rows
sk: Riadky

en: Rows & columns
sk: Riadky & stĺpce

en: Russian
sk: Ruština

en: SMTP debug output:
sk: Výstup SMTP debug:

en: SMTP encryption:
sk: SMTP šifrovanie:

en: SMTP password:
sk: SMTP heslo:

en: SMTP username:
sk: SMTP používateľské meno:

en: SPSS export scale type
sk: Typ SPSS škály pre export

en: SPSS version:
sk: Verzia SPSS:

en: SQL CODE THAT FAILED
sk: SQL KÓD, KTORÝ ZLYHAL

en: SQL command failed: %s
sk: SQL príkaz zlyhal: %s

en: SSL not enforced
sk: SSL nie je vynútené

en: Same
sk: Rovnaké

en: Same height for all answer options
sk: Rovnaká výška pre všetky možnosti odpovede

en: Same height for lists
sk: Rovnaká výška pre záznamy

en: Same origin
sk: Rovnaký pôvod

en: Save
sk: Uložiť

en: Save IP address:
sk: Uložiť IP adresu:

en: Save IP address?
sk: Uložiť IP adresu?

en: Save Now
sk: Uložiť teraz

en: Save and add question
sk: Uložiť a pridať otázku

en: Save and close
sk: Ulož a zavri

en: Save and close now and let's edit the answer options.
sk: Teraz uložte a zatvorte a upravme možnosti odpovede.

en: Save as label set
sk: Uložiť ako sadu menoviek

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
sk: Uložiť obe do pracovného adresára R (použite getwd() a setwd() v príkazovom okne R pre získanie a nastavenie)

en: Save boxes settings
sk: Uložiť nastavenia boxov

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save city
sk: Uložiť mesto?

en: Save country
sk: Uložiť krajinu?

en: Save for further completion by survey user
sk: Uložiť pre neskoršie dokončenie prieskumu užívateľom

en: Save postal code
sk: Uložiť PSČ?

en: Save question group
sk: Uložiť skupinu otázok

en: Save referrer URL?
sk: Uložiť odkazujúci URL odkaz?

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Save state
sk: Uložiť štát?

en: Save this, then create another:
sk: Uložiť to a vytvoriť nové:

en: Save timings?
sk: Uložiť časovače?

en: Save your unfinished survey
sk: Uložte Váš nedokončený prieskum

en: Saved
sk: Uložený

en: Saved Survey Details
sk: Detaily uloženého prieskumu

en: Saved response deleted.
sk: Uložená odpoveď bola odstránená.

en: Saved response not found
sk: Uložená odpoveď sa nenašla

en: Saving responses is disabled if survey is not activated.
sk: Ukladanie odpovedí je zakázané, ak nie je prieskum aktivovaný.

en: Scale
sk: Škála

en: Scale 1
sk: Škála 1

en: Scale 2
sk: Škála 2

en: Scenario
sk: Scenár

en: Scope
sk: Rámec-rozsah

en: Scope:
sk: Rozsah:

en: Screen:
sk: Obrazovka:

en: Search
sk: Hľadať

en: Search by group name:
sk: Hľadať podľa mena skupiny:

en: Search for something...
sk: Vyhľadajte niečo ...

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Second
sk: Sekunda

en: Second choice
sk: Druhá možnosť

en: Section
sk: Sekcia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Security question:
sk: Bezpečnostná otázka:

en: Security update
sk: Bezpečnostná aktualizácia

en: Security update!
sk: Bezpečnostná aktualizácia!

en: Select
sk: Vybrať

en: Select ZIP file:
sk: Vybrať ZIP súbor:

en: Select additional languages
sk: Zvoliť ďalšie jazyky

en: Select columns
sk: Vybrať stĺpce

en: Select columns:
sk: Vyberte stĺpce:

en: Select decade
sk: Zvoliť dekádu

en: Select file
sk: Vyberte súbor

en: Select icon
sk: Zvoliť ikonu

en: Select language to add
sk: Zvoľte jazyk na pridanie

en: Select languages
sk: Zvoliť jazyky

en: Select month
sk: Vyber mesiac

en: Select question
sk: Vybrať otázku

en: Select question file (*.lsq):
sk: Vyberte súbor odpovedí (*.lsq):

en: Select question type
sk: Vyberte typ otázky

en: Select survey structure file (*.lss, *.txt) or survey archive (*.lsa) (maximum file size: %01.2f MB)
sk: Vybrať súbor štruktúry (*.lss, *.txt) alebo archívny súbor (*.lsa) (max. veľkosť: %01.2f MB)

en: Select survey to copy:
sk: Vyber prieskum na kopírovanie:

en: Select template ZIP file:
sk: Vybrať ZIP súbor šablóny:

en: Select the LDAP query you want to run:
sk: Vyberte LDAP požiadavku, ktorú chcete spustiť

en: Select the type of chart to be displayed
sk: Vyberte typ grafu, aký chcete zobraziť

en: Select this
sk: Vyberte toto

en: Select time
sk: Zvoliť čas

en: Select year
sk: Vybrať rok

en: Select your theme:
sk: Vyberte tému:

en: Select...
sk: Vybrať...

en: Selectable
sk: Voliteľný

en: Selectable by survey admin
sk: Voliteľný správcom prieskumu

en: Selected
sk: Vybraný

en: Selected attribute(s)...
sk: Vybraný(-é) atribút(-y)...

en: Selected menu entry/entries...
sk: Vybraná položka/položky...

en: Selected participant(s)...
sk: Vybrať účastníka(-ov)...

en: Selected question(s)...
sk: Vybraná otázka (otázky)...

en: Selected quota(s)...
sk: Vybrané kvóty...

en: Selected response(s)...
sk: Vybraná odpoveď (odpovede)...

en: Selected survey(s)...
sk: Vybraný prieskum(-y)...

en: Selected!
sk: Vybrané!

en: Selected:
sk: Vybraný:

en: Semicolon
sk: Bodkočiarka

en: Send
sk: Poslať

en: Send Invitations
sk: Zaslať pozvánky

en: Send Reminders
sk: Pošli pripomienky

en: Send basic admin notification email to:
sk: Poslať základný oznamovací e-mail administrátora na e-mail:

en: Send confirmation emails:
sk: Poslať potvrdzujúce e-maily:

en: Send detailed admin notification email to:
sk: Poslať detailný oznamovací e-mail administrátora na e-mail:

en: Send email invitation
sk: Pošli emailovú pozvánku

en: Send email invitations
sk: Poslať emailové pozvánky

en: Send email reminder
sk: Pošli emailovú pripomienku

en: Send invitations
sk: Odoslať pozvánky

en: Send me a copy:
sk: Zaslať my kópiu:

en: Send reminder to token ID(s):
sk: Poslať pripomienku prístupovým kódom s ID:

en: Send reminders
sk: Odoslať pripomienky

en: Sending invitations...
sk: Posielajú sa pozvánky...

en: Sending reminders...
sk: Odosielam pripomenutia...

en: Separator used:
sk: Použitý oddeľovač:

en: Serbian (Cyrillic)
sk: Srbština (cyrilika)

en: Serbian (Latin)
sk: Srbština (latinka)

en: Server error!
sk: Chyba servera!

en: Server name & port:
sk: Názov serveru a port:

en: Server time:
sk: Serverový čas:

en: Server type:
sk: Typ serveru:

en: Session writable
sk: Zapisovateľná relácia

en: Set "Mandatory" state
sk: Nastavte stav "Povinné"

en: Set "Other" state
sk: Nastavte stav "Iné"

en: Set CSS class
sk: Nastavte CSS triedu

en: Set Survey Rights
sk: Nastav oprávnenia v prieskume

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
sk: Nastaviť konkrétny typ SPSS škály pre export tejto otázky

en: Set conditions
sk: Nastaviť podmienky

en: Set expiry date
sk: Nastaviť dátum vypršania

en: Set name:
sk: Nastaviť meno:

en: Set question group
sk: Nastavte skupinu otázok

en: Set question group and position
sk: Nastavte skupinu otázok a pozíciu

en: Set question group for those question
sk: Pre dané otázky nastavte skupiny otázok

en: Set statistics options
sk: Nastavte možnosti štatistiky

en: Set survey permissions
sk: Nastaviť povolenia prieskumu.

en: Set template permissions for this user
sk: Nastaviť povolenia šablóny pre tohto používateľa

en: Set the orientation.
sk: Nastaviť orientáciu.

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
sk: Nastavte percento šírky stĺpca (pod-) otázky (1-100)

en: Set token length to:
sk: Nastaviť dĺžku tokenu na:

en: Set user permissions
sk: Nastaviť užívateľské oprávnenia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings & Plugins
sk: Nastavenia & Pluginy

en: Settings for plugin %s
sk: Nastavenia pre plugin %s

en: Settings saved
sk: Nastavenie uložené

en: Share
sk: Zdieľať

en: Share panel
sk: Zdieľať panel

en: Share participant(s)
sk: Zdieľať účastníka

en: Share this link
sk: Zdieľať tento odkaz

en: Share this participant
sk: Zdieľať tohto účastníka

en: Share with all users
sk: Zdieľať so všetkými užívateľmi

en: Shared by
sk: Zdieľal

en: Short Free Text
sk: Krátky text

en: Short names
sk: Skrátené mená

en: Should we proceed with the delete?
sk: Môžem pokračovať s mazaním?

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show "There are X questions in this survey":
sk: Zobraziť "V tomto prieskume je X otázok":

en: Show 'no answer' option for non-mandatory questions:
sk: Zobraziť "žiadna odpoveď" pre nepovinné otázky:

en: Show PHPInfo
sk: Zobraziť PHPInfo

en: Show Policy
sk: Zobraziť pravidlá

en: Show a map in the statistics?
sk: Zobraziť mapu v štatistikách?

en: Show advanced settings
sk: Ukázať rozšírené nastavenia

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
sk: Ukázať upozornenie, ak je prekročený maximálny počet odpovedí.

en: Show both
sk: Zobrazit obidve

en: Show both (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť obe (Vynútené administrátorom systému)

en: Show comment
sk: Zobraziť komentár

en: Show conditions for this question
sk: Ukázať podmienky pre túto otázku

en: Show during registration?
sk: Zobraziť počas registrácie?

en: Show grand total
sk: Zobraziť celkový súčet

en: Show grand total for either columns or rows
sk: Zobraziť celkový súčet buď pre stĺpce, alebo riadky

en: Show group description only
sk: Zobrazit iba popis skupiny

en: Show group description only (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť iba popis skupiny (Vynútené administrátorom systému)

en: Show group name only
sk: Zobrazit iba názov skupiny

en: Show group name only (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť iba názov skupiny (Vynútené administrátorom systému)

en: Show in public statistics
sk: Ukázať vo verejných štatistikách

en: Show in public statistics:
sk: Zobraziť vo verejných štatistikách:

en: Show javascript alert
sk: Ukazovať upozornenia javascriptu

en: Show last visited survey and question:
sk: Zobraz naposledy navštívený prieskum a otázku:

en: Show last..
sk: Zobraziť posledne...

en: Show next..
sk: Zobraziť ďalšie...

en: Show next...
sk: Zobraziť nasledujúci...

en: Show on-screen keyboard:
sk: Zobraziť klávesnicu na obrazovke:

en: Show previous..
sk: Zobraziť predchadzajuce...

en: Show previous...
sk: Zobraziť predchádzajúci...

en: Show progress bar:
sk: Zobraziť indikátor priebehu:

en: Show question code only
sk: Zobraziť iba kód otázky

en: Show question code only (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť iba kód otázky (Vynútené administrátorom systému)

en: Show question number only
sk: Zobraziť iba číslo otázky

en: Show question number only (Forced by the system administrator)
sk: Zobraziť iba číslo otázky (Vynútené administrátorom systému)

en: Show search box on survey list:
sk: Zobraziť vyhľadávacie pole v zozname prieskumov:

en: Show start...
sk: Zobrazit začiatok...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
sk: Zobraz štatistiky tejto otázky na stránke verejných štatistík

en: Show survey list:
sk: Zobraziť zoznam prieskumov:

en: Show survey title in export PDFs:
sk: Zobraziť názov prieskumu v exportovanom PDF súbore:

en: Show text responses inline:
sk: Zobraziť textové odpovede priamo:

en: Show title
sk: Zobraziť názov

en: Show totals for
sk: Zobraziť súčet pre

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
sk: Zobraziť súčet pre každý riadok, stĺpec alebo pre oboje

en: Show welcome screen:
sk: Zobraziť uvítaciu obrazovku:

en: Side-menu behaviour:
sk: Správanie bočného menu:

en: Simple
sk: Jednoduchý

en: Simple mode
sk: Zjednodušený mód

en: Simple plugins
sk: Jednoduché doplnky

en: Simple selector
sk: Základné typy otázok

en: Simple template editor
sk: Zjednodušený editor šablón

en: Sine
sk: Sínus

en: Single checkbox
sk: Jediná odpoveď

en: Single choice questions
sk: Otázky s možnosťou výberu len 1 odpovede

en: Single response: ID %s
sk: Jedna odpoveď: ID %s

en: Sinhala
sk: sinhala

en: Site name
sk: Názov stránky

en: Site name:
sk: Názov stránky:

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skipped files:
sk: Vynechané súbory:

en: Slider
sk: Posuvník

en: Slider accuracy
sk: Presnosť posuvníka

en: Slider initial value
sk: Úvodná hodnota posuvníka

en: Slider left/right text separator
sk: Oddeľovač ľavého a pravého textu posuvníka

en: Slider maximum value
sk: Maximálna hodnota posuvníka

en: Slider minimum value
sk: Minimálna hodnota posuvníka

en: Slider start as this value. You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page. This setting has priority over slider starts at the middle position.
sk: Posuvník sa spustí ako táto hodnota. Môžete použiť Správcu výrazov, ale pred zobrazením stránky musí byť toto číslo. Toto nastavenie má prednosť pred začiatkom posúvača v strednej polohe.

en: Slider starts at the middle position
sk: Posuvník začína v stredovej pozícii

en: Slider with emoticon
sk: Posuvník s emotikonom

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Some URL description
sk: Popis URL:

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
sk: Niekoľko veľmi jednoduchých krokov pre vytvorenie Vášho prvého vlastného prieskumu.

en: Some text in this answer
sk: Nejaký text v tejto odpovedi

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
sk: Bohužiaľ v tomto prieskume nie je podporvaný tento typ odpovedí.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
sk: Prepáčte, Vaše odpovede presiahli kvóty v tomto dotazníku.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
sk: Prepáčte, ale LDAP modul chýba vo vašej PHP konfigurácii.

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
sk: Táto otázka zatiaľ nemá odpovede, graf nemôže byť zobrazený.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
sk: Prepáčte, ale táto otázka má príliš veľa možností na odpoveď na to, aby bola správne zobrazená v grafe.

en: Sorry, file type %s (extension : %s) is not allowed!
sk: Ľutujeme, typ súboru %s (prípona: %s) nie je povolený!

en: Sorry, no more files can be uploaded!
sk: Ľutujeme, viac súborov už nemôžte nahrať!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
sk: Prepáčte, ale %s prípony sú povolené!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
sk: Ľutujeme, ale pre túto otázku môžete nahrať iba %s súborov.

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
sk: Prepáčte, ale názov sady menoviek, ktorú ste zadali, už v databáze existuje. Prosím, vyberte iný názov.

en: Sorry, the request failed!
sk: Prepáčte, ale požiadavka zlyhala.

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
sk: Prepáčte, nahratý súbor (%s) je väčší ako povolená veľkosť súboru %s KB.

en: Sorry, there was an error uploading your file, error code : %s.
sk: Ľutujeme, pri nahrávaní súboru sa vyskytla chyba, kód: %s.

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
sk: Prepáčte, táto prípona (%s) nie je povolená!

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %01.2f MB are allowed.
sk: Súbor je príliš veľký. Povolené sú iba súbory do veľkosti %01.2f MB.

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
sk: Ľutujeme, ale tento súbor je príliš veľký. Iba súbory s veľkosťou do %s sú povolené.

en: Sorry, this file was not found.
sk: Tento súbor sa nenašiel.

en: Sorry, this response was not found.
sk: Ľutujeme, táto odpoveď nebola nájdená.

en: Sorry, unable to check extension of this file type %s.
sk: Ľutujeme, nepodarilo sa skontrolovať príponu tohto typu súboru %s.

en: Sort answers alphabetically
sk: Usporiadaj odpovede podľa abecedy.

en: Sort order
sk: Zoradiť poradie

en: Sort the answer options alphabetically
sk: Usporiadať odpovede podľa abecedy

en: Source table
sk: Zdrojová tabuľka

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Spanish (Argentina)
sk: španielčina (Argentína)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
sk: španielčina (Argentína) (neformálna)

en: Spanish (Chile)
sk: španielčina (Čile)

en: Spanish (Mexico)
sk: Španielčina (Mexico)

en: Specify a custom date/time format (the <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formats and "-./: " characters are allowed for day/month/year/hour/minutes without or with leading zero respectively. Defaults to survey's date format
sk: Zadajte vlastný formát dátumu/času  (formát: <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i>) a znaky "-./: " sú povolené pre deň/mesiac/rok/hodina/minúty bez alebo s nulou na začiatku. Predvolené nastavenie formátu dátumu prieskumu

en: Square
sk: Štvorec

en: Square root
sk: Druhá odmocnina

en: Standard deviation
sk: Štandardná odchylka

en: Standard token fields
sk: Štandardné polia prístupových kódov

en: Stars
sk: Hviezdy

en: Start HTML editor in a popup window
sk: Otvoriť HTML editor vo vyskakovacom okne

en: Start bounce processing
sk: Začať spracovanie vrátených správ.

en: Start date/time:
sk: Začiatok dátum/čas:

en: Start installation
sk: Začať inštaláciu

en: Start language
sk: Začať jazyk

en: Start language:
sk: Začiatočný jazyk:

en: Start the tour
sk: Spustiť prehliadku

en: Start: %s
sk: Začiatok: %s

en: Started but not yet completed
sk: Začatý, ale zatiaľ nedokončený

en: Starting from:
sk: Začína od:

en: Starting in 2.05, variable names should only contain letters and numbers; and may not start with a number. This variable name is deprecated.
sk: Od verzie 2.05 názvy premenných môžu obsahovať iba písmená a čísla a nemôžu začínať číslom. Tento názov je zastaraný.

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Statistics URL
sk: URL odkaz pre štatistiky

en: Statistics survey %s
sk: Štatistika prieskumu %s

en: Status
sk: Stav

en: Status:
sk: Stav:

en: Step 1:
sk: Krok 1:

en: Step 2:
sk: Krok 2:

en: Step value
sk: Hodnota kroku

en: Stop this survey
sk: Ukončiť tento prieskum

en: Storage
sk: Úložisko

en: Store the city?
sk: Zaznamenať mesto?

en: Store the country?
sk: Zaznamenať krajinu?

en: Store the postal code?
sk: Zaznamenať PSČ?

en: Store the state?
sk: Zaznamenať štát?

en: Straight
sk: Priamo

en: Strip HTML and PHP tags from a string
sk: Odobrať HTML a PHP tagy z reťazca

en: Strip HTML code:
sk: Vyňať kód HTML:

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
sk: Odobrať medzeru (alebo iné znaky) zo začiatku a konca reťazca

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
sk: Odobrať medzeru (alebo iné znaky) zo začiatku reťazca

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
sk: Odobrať medzeru (alebo iné znaky) z konca reťazca

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Style:
sk: Štýl:

en: Subject:
sk: Predmet:

en: Submission date
sk: Dátum potvrdenia

en: Submit
sk: Odoslať

en: Submit Your Survey.
sk: Odoslať Váš dotazník.

en: Submit your answers
sk: Odoslať vaše odpovede.

en: Submit your survey.
sk: Odošli Váš prieskum.

en: Submitted
sk: Prijaté

en: Subquestion codes may only contain alphanumeric characters.
sk: Kódy podotázok môžu mať len alfanumerické znaky.

en: Subquestion codes must be unique.
sk: Kódy podotázok musia byť jedinečné.

en: Subquestions
sk: Pod-otázky

en: Subquestions were successfully saved.
sk: Podotázky boli úspešne uložené.

en: Success
sk: Úspech

en: Success!
sk: Úspech!

en: Successful login
sk: Úspešné prihlásenie

en: Successfully created CPDB entries
sk: Úspešne vytvorené CPDB záznamy

en: Successfully created token entries
sk: Úspešne vytvorené záznamy prístupových kódov

en: Successfully deleted user group.
sk: Skupina používateľov bola úspešne odstránená.

en: Sum
sk: Súčet

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
sk: Sčítať hodnoty zodpovedaných otázok zo zoznamu, ktoré spĺňajú kritériá (arg op value)

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Superadministrator
sk: Superadmin

en: Support this project - Donate to
sk: Podporiť tento projekt - Prispieť

en: Survey
sk: Dotazník

en: Survey %s
sk: Prieskum %s

en: Survey Has Been Deactivated
sk: Prieskum bol deaktivovaný

en: Survey ID
sk: ID prieskumu

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
sk: Prieskum ID %d uložený v %s obsahujúci %d záznam(ov)

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s) (%s)
sk: Prieskum ID %d uložený v %s obsahujúci %d záznam(ov) (%s)

en: Survey ID:
sk: ID prieskumu:

en: Survey URL:|Survey URLs:
sk: URL prieskumu:|URL prieskumov:

en: Survey activation
sk: Aktivácia prieskumu

en: Survey administrator %s (%s)
sk: Administrátor prieskumu %s (%s)

en: Survey archive (*.lsa)
sk: Archív prieskumu (*.lsa)

en: Survey archive (.lsa)
sk: Archív prieskumu (.lsa)

en: Survey archive - only available for active surveys
sk: Archív prieskumu - k dispozícii iba pre aktívne prieskumy

en: Survey cannot be activated yet.
sk: Dotazník nemôže byť teraz aktivovaný.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
sk: Dotazník nemôže byť aktivovaný. Buď nemáte práva alebo v ňom nie sú žiadne otázky.

en: Survey content
sk: Obsah prieskumu

en: Survey copy summary
sk: Prehľad kópie prieskumu

en: Survey could not be created because it did not have a title
sk: Prieskum nemohol byť vytvorený pretože nemal názov.

en: Survey could not be updated
sk: Prieskum nemohol byť aktualizovaný

en: Survey could not be updated, please fix the following error:
sk: Prieskum sa nepodarilo aktualizovať, opravte prosím túto chybu:

en: Survey data policy error message:
sk: Chybová správa údajov prieskumu:

en: Survey data policy notice error:
sk: Chyba oznámenia o údajoch prieskumu:

en: Survey data policy notice label:
sk: Štítok s upozornením na pravidlá týkajúce sa údajov z prieskumu:

en: Survey data policy:
sk: Politika údajov prieskumu:

en: Survey deleted.
sk: Prieskum zmazaný.

en: Survey deletion
sk: Vymazanie prieskumu

en: Survey description
sk: Popis prieskumu

en: Survey display mode is set to %s:
sk: Spôsob zobrazenia nastavený na %s:

en: Survey does not pass consistency check
sk: Prieskum neprešiel kontrolou konzistencie

en: Survey expiration date
sk: Dátum expirácie prieskumu

en: Survey general settings
sk: Všeobecné nastavenia prieskumu

en: Survey group:
sk: Skupina prieskumov:

en: Survey groups:
sk: Skupiny prieskumov:

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
sk: Dotazník bol aktivovaný. Tabuľka s výsledkami bola úspešne vytvorená.

en: Survey import summary
sk: Prehľad importu prieskumu

en: Survey list
sk: Zoznam prieskumov

en: Survey logic file
sk: Logický súbor prieskumu

en: Survey name (ID)
sk: Názov dotazníka (ID)

en: Survey name (ID):
sk: Názov prieskumu (ID):

en: Survey not found
sk: Prieskum nenájdený

en: Survey owner:
sk: Vlastník prieskumu:

en: Survey participant attributes
sk: Atribúty respondenta

en: Survey participant data (if available)
sk: Údaje o účastníkovi prieskumu (ak sú k dispozícii)

en: Survey participant export options
sk: Možnosti exportu účastníkov

en: Survey participant summary
sk: Súhrn účastníkov prieskumu

en: Survey participants
sk: Respondenti ankety

en: Survey participants have not been initialised for this survey.
sk: Účastníci tohto prieskumu neboli inicializovaní.

en: Survey permissions
sk: Povolenia prieskumu

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
sk: Povolenia prieskumu boli úspečne upravené pre všetkých používateľov tejto skupiny.

en: Survey permissions were successfully updated.
sk: Povolenia prieskumu boli úspečne upravené.

en: Survey preview only for administration users:
sk: Náhľad prieskumu iba pre administrátorov:

en: Survey quick actions
sk: Rýchle akcie prieskumu

en: Survey quota
sk: Kvóty prieskumu

en: Survey quotas
sk: Kvóty prieskumu

en: Survey registration confirmation
sk: Potvrdenie registrácie prieskumu

en: Survey responses
sk: Odpovede prieskumu

en: Survey security
sk: Bezpečnosť prieskumu

en: Survey settings
sk: Nastavenia prieskumu

en: Survey settings were successfully saved.
sk: Nastavenia prieskumu boli úspešne uložené.

en: Survey settings:
sk: Nastavenia prieskumu:

en: Survey status:
sk: Stav prieskumu:

en: Survey structure
sk: Štruktúra prieskumu

en: Survey structure (*.lss)
sk: Štruktúra prieskumu (*.lss)

en: Survey structure (.lss)
sk: Štruktúra prieskumu (.lss)

en: Survey structure import summary
sk: Prehľad importu štruktúry prieskumu

en: Survey summary
sk: Súhrn prieskumu

en: Survey theme:
sk: Téma prieskumu:

en: Survey title
sk: Názov prieskumu

en: Survey title and description
sk: Názov a popis skupiny

en: Survey title:
sk: Názov prieskumu:

en: Survey-SID/Group
sk: SID/Skupina prieskumu

en: Survey?
sk: Prieskum?

en: Surveys
sk: Dotazníky

en: Swahili
sk: Svahilčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Switch to closed-access mode
sk: Prepnúť na uzavretý prístup

en: System overview
sk: Prehľad systému

en: Tab
sk: Záložka

en: Tab-separated-values format (*.txt)
sk: Formát hodnôt oddelených tabulátorom (*.txt)

en: Table column usage
sk: Využitie stĺpca tabuľky

en: Table prefix
sk: Predpona tabuľky

en: Table prefix:
sk: Prefix tabuľky:

en: Table size usage
sk: Využitie veľkosti tabuľky

en: Tajik
sk: Tadžik

en: Take ownership
sk: Prevziať vlastníctvo

en: Tangent
sk: Tangens

en: Target (sub-)question:
sk: Cieľová (pod-)otázka:

en: Target database version:
sk: Cieľová verzia databázy:

en: Target question
sk: Cieľová otázka

en: Template '%s' does already exist.
sk: 3ablóna "%s" už existuje.

en: Template '%s' was successfully deleted.
sk: Šablóna '%s' bola úspešne zmazaná.

en: Template Sample
sk: Príklad šablóny

en: Template editor:
sk: Editor šablón:

en: Template permissions were updated successfully.
sk: Povolenia šablón boli úspešne aktualizované.

en: Template:
sk: Šablóna:

en: Templates
sk: Šablóny

en: Terminate survey
sk: Zastaviť prieskum

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
sk: Skontrolujte, či má váš server SSL kliknutím na tento odkaz.

en: Text [Help] (Tip)
sk: Text [Pomoc] (Tip)

en: Text abbreviated:
sk: Skrátený text:

en: Text box
sk: Textové pole

en: Text display
sk: Zobrazenie textu

en: Text inputs
sk: Textové vstupy

en: Text needs to be lowercase.
sk: Text musí byť napísaný malými písmenami.

en: Text needs to be uppercase.
sk: Text musí byť napísaný veľkými písmenami.

en: Text questions
sk: Textové otázky

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
sk: Text zobrazovaný v každom riadku podotázky medzi medzi oboma škálami v rozbaľovacích poliach

en: Thai
sk: Thajčina

en: Thank you for completing this survey.
sk: Ďakujeme Vám za vyplnenie tohto dotazníka.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
sk: Ďakujeme Vám, že ste sa zaregistroval(a) k účasti v tomto prieskume.

en: Thank you for registering. You will receive an email shortly.
sk: Ďakujeme za registráciu. Čoskoro obdržíte e-mail.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
sk: Ďakujeme za uloženie Vášho rozpracovaného prieskumu. Nasledujúce detaily môžu byť použité pre návrat do tohto prieskumu na miesot, kde ste ho opustili. Uložte si prosím, tento email, nie je možné odoslať Vám heslo znova.

en: Thank you!
sk: Ďakujeme Vám

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
sk: Upozornenie na časový limit zostane viditeľné pre nastavený počet sekúnd (nevypne sa, keď toto nastavenie ostane prázdne)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
sk: Druhé upozornenie na časový limit ostane viditeľné pre nastavený počet sekúnd (nevypne sa, keď sa to nechá prázdne)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
sk: Druhá správa, ktorá sa zobrazí ako 'upozornenie na časový limit' (predvolené upozornenie sa zobrazí, ak sa ponechá prázdne)

en: The ComfortUpdate service is currently undergoing maintenance.
sk: V službe ComfortUpdate práve prebieha údržba.

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
sk: LimeSurvey ComfortUpdate je jednoduchá procedúra na rýchlu aktualizáciu najnovšej verzie LimeSurvey.

en: The ZIP library is not activated in your PHP configuration thus importing ZIP files is currently disabled.
sk: ZIP knižnica nie je v PHP konfigurácii aktivovaná; import ZIP súborov je zakázaný.

en: The above error occurred when the Web server was processing your request.
sk: Počas spracovania Vašej požiadavky sa vyskytla vyššie uvedená chyba.

en: The address you have entered is already registered. An email has been sent to this address with a link that gives you access to the survey.
sk: Zadaná adresa už je zaregistrovaná. Bol na ňu zaslaný link na prístup k prieskumu.

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
sk: Možnosti odpovedí budú rozmiestnené v tu nastavenom počte stĺpcov

en: The answer to the security question is incorrect.
sk: Odpoveď na bezpečnostnú otázku je nesprávna

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
sk: Odpoveď/odpovede musia spĺňať tieto kritéria pre filter poľa:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
sk: Odpoveď/odpovede musia spĺňať tieto validačné kritériá:

en: The condition could not be updated! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
sk: Podmienku nebolo možné aktualizovať! Nezahŕňala otázku a/alebo odpoveď, na základe ktorej bola podmienka založená. Uistite sa, že ste vybrali otázku a odpoveď.

en: The database exists and contains LimeSurvey tables.
sk: Databáza existuje a obsahuje tabuľky LimeSurvey.

en: The database has been updated from version %s to version %s.
sk: Databáza bola aktualizovaná z verzie %s na verziu %s.

en: The database you specified does already exist.
sk: Databáza, ktorú ste zadali, už existuje.

en: The database you specified does not exist:
sk: Databáza, ktorú ste špecifikovali, neexistuje:

en: The email address is not valid.
sk: Email adresa je neplatná.

en: The email you used is not valid. Please try again.
sk: E-mail, ktorý uvádzate, nie je platný. Prosím, zkúste to znovu.

en: The entry was assigned the following record id:
sk: Položke bolo pridelené nasledujúce ID záznamu:

en: The file %s was deleted.
sk: Súbor %s bol vymazaný.

en: The folder %s doesn't exist and can't be created.
sk: Adresár %s neexistuje a nemôže byť vytvorený.

en: The following LimeSurvey updates are available:
sk: Dostupné sú nasledujúce aktualizácie LimeSurvey:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
sk: Nasledujúce prídavné polia boli nájdené vo Vašom CSV súbore.

en: The following answers should be deleted:
sk: Nasledujúce odpovede by mali byť vymazané:

en: The following assessments should be deleted:
sk: Nasledujúce hodnotenia by mali byť zmazané:

en: The following conditions should be deleted:
sk: Nasledujúce podmienky by mali byť vymazané:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
sk: Nasledujúce súbory budú pozmenené alebo vymazané ale už boli upravené niekým iným.

en: The following groups should be deleted:
sk: Nasledujúce skupiny by mali byť vymazané:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
sk: Nasledujúce staré tabuľky odpovedí prieskumu stále existujú a ak ich nepotrebujete, môžete ich zmazať.

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
sk: Nasledujúce staré tabuľky prieskumu by mali byť zmazané, pretože neobsahujú žiadne záznamy alebo ich nadradený prieskum už viac neexistuje:

en: The following old token list tables exist and may be deleted if no longer required:
sk: Nasledujúce staré tabuľky prístupových kódov existujú a môžu byť zmazané, ak už nie sú viac potrebné:

en: The following problems have been found:
sk: Boli nájdené nasledujúce problémy:

en: The following questions should be deleted:
sk: Nasledujúca otázka by mala byť vymazaná:

en: The following steps will be done by this update:
sk: Touto aktualizáciou budú vykonané nasledovné kroky:

en: The following survey language settings should be deleted:
sk: Nasledujúce jazykové nastavenia prieskumu by mali byť vymazané:

en: The following surveys are available:
sk: Tieto dotazníky sú dostupné:

en: The following surveys should be deleted:
sk: Nasledujúce prieskumy by mali byť vymazané:

en: The imap PHP library is not installed or not activated. Please contact your system administrator.
sk: PHP IMAP knižnica nie je nainštalovaná alebo aktivovaná. Kontaktujte administrátora.

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
sk: Jazyky importovaného súboru skupiny musia zahŕňať aspoň základný jazyk tohto prieskumu.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
sk: Jazyky importovaného súboru otázok musia zahŕňať aspoň základný jazyk tohto prieskumu.

en: The last column shows the total for the row.
sk: Posledný stĺpec zobrazuje súčet riadka.

en: The last row shows the total for the column and the last column shows the total for the row.
sk: Posledný riadok zobrazuje súčet stĺpca a posledný stĺpec zobrazuje súčet riadka.

en: The last row shows the total for the column.
sk: Posledný riadok zobrazuje súčet stĺpca.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
sk: Základ logaritmu, ak je uvedený, alebo prirodzený logaritmus.

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
sk: Bol nahraný maximálny počet súborov. Môžete sa vrátiť späť do prieskumu.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
sk: Správa, ktorá sa zobrazí ako 'upozornenie na časový limit' (predvolené upozornenie sa zobrazí, ak sa nechá prázdne)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
sk: Správa, ktorá sa zobrazí, keď vyprší časový limit (predvolená správa sa zobrazí, keď toto nastavenie ostane prázdne)

en: The minimum number of files has not been uploaded.
sk: Minimálny počet súborov nebol nahratý.

en: The new question group/question order was successfully saved.
sk: Nové poradie otázok/skupín otázok bolo úspešne uložené.

en: The participant cannot upload a single file larger than this size. Server configuration allow a maximum file size of %s KB.
sk: Účastník nemôže nahrať jednotlivý súbor väčší ako táto veľkosť. Konfigurácia servera umožňuje maximálnu veľkosť súboru %s KB.

en: The password can't be empty.
sk: Heslo nemôže byť prázdne.

en: The password will be generated and sent by email.
sk: Heslo bude vygenerované a poslané e-mailom.

en: The plugin settings were saved.
sk: Nastavenia pluginu boli uložené.

en: The plugin was not found.
sk: Plugin nebol nájdený.

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
sk: Otázka nemôže byť pridaná. Musíte zadať aspoň kód otázky.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
sk: Otázku nie je možné pridať. Musíte vložiť aspoň kód otázky.

en: The question could not be imported for the following reasons:
sk: Otázka sa nedala importovať z týchto dôvodov:

en: The question group was deleted.
sk: Skupina otázok bola vymazaná.

en: The records have been saved successfully!
sk: Záznamy boli úspešne uložené!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
sk: Kontrola konzistence údajov vyhľadáva tabuľky, ktoré zostali po deaktivovaní prieskumu. Môže ich zmazať, ak ich už nepotrebujete.

en: The related survey is missing.
sk: Súvisiaci prieskum chýba.

en: The request could not be understood by the server due to malformed syntax.
sk: Server nemohol pochopiť požiadavku z dôvodu chybnej syntaxe.

en: The requested URL was not found on this server.
sk: Požadovaná URL nebola na tomto serveri nájdená.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
sk: Požadovaný adresár na ukladanie nahrávaných súborov nemôže byť vytvorený. Skontrolujte oprávnenia pre súbor v /upload/surveys directory.

en: The response record %s was updated.
sk: Záznam odpovede %s bol aktualizovaný.

en: The response timings table has been renamed to:
sk: Tabuľka časovania odpovedí bola premenovaná na:

en: The responses table has been renamed to:
sk: Tabuľka odpovedí bola premenovaná na:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
sk: Odpovede k tomu prieskumu už nie sú prístupné pomocou LimeSurvey.

en: The selected attribute was invalid.
sk: Vybraný atribút bol neplatný.

en: The sum must be at least %s
sk: Súčet musí byť najmenej %s

en: The sum must be at most %s
sk: Súčet musí byť najviac %s

en: The sum must be between %s and %s
sk: Súčet musí byť medzi %s a %s

en: The sum must equal %s
sk: Súčet musí byť rovný %s

en: The sum must equal %s.
sk: Súčet musí byť rovný %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
sk: Súčet viacerých číselných vstupov musí byť väčší ako táto hodnota

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
sk: Prieskum nie je možné aktivovať pokiaľ tieto problémy nebudú vyriešené.

en: The survey description
sk: Popis prieskumu

en: The survey in which you are trying to participate does not seem to exist.
sk: Prieskum, ktorého sa snažíte zúčastniť, pravdepodobne neexistuje.

en: The survey participant was successfully updated.
sk: Účastník prieskumu bol úspešne aktualizovaný.

en: The survey response table could not be created.
sk: Tabuľka odpovedí nemôže byť vytvorená.

en: The survey title
sk: Názov prieskumu

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
sk: Prieskum úspešne skončil zadaním dátumu expirácie v nastaveniach prieskumu.

en: The survey you selected does not exist
sk: Prieskum, ktorý ste vybrali, neexistuje

en: The text inserted here will be displayed on the welcome screen, which is the first thing that your respondents will see when they access your survey..
sk: Text vložený sem sa zobrazí na uvítacej obrazovke, čo je prvá vec, ktorú vaši respondenti uvidia, keď sa dostanú k vášmu prieskumu.

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
sk: Textová správa, ktorá sa zobrazí v počítadle časového limitu počas odpočítavania

en: The theme upload directory doesn't exist or is not writable.
sk: Adresár na upload témy neexistuje alebo nie je prístupný na zápis.

en: The three top boxes are the most basic functions of LimeSurvey.
sk: Tri horné boxy sú najzákladnejšie funkcie LimeSurvey.

en: The title of the question group is visible to your survey participants (this setting can be changed later and it cannot be empty). Question groups are important because they allow the survey administrators to logically group the questions. By default, each question group (including its questions) is shown on its own page (this setting can be changed later).
sk: Názov skupiny otázok je viditeľný pre účastníkov prieskumu (toto nastavenie je možné neskôr zmeniť a nemôže byť prázdne). Skupiny otázok sú dôležité, pretože umožňujú správcom prieskumu logicky zoskupovať otázky. V predvolenom nastavení je každá skupina otázok (vrátane jej otázok) zobrazená na svojej vlastnej stránke (toto nastavenie je možné neskôr zmeniť).

en: The token field is always checked for duplicates.
sk: Pole tokenu sa vždy kontroluje na duplikáty.

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
sk: Prihlasovacie údaje, ktoré ste uviedol(a) sú neplatné alebo už boli použité.

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
sk: Prihlasovacie údaje, ktoré ste uviedol(a) sú neplatné alebo už boli použité.

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
sk: Prihlasovacie údaje, ktoré ste uviedol(a) nesúhlasia y tými, ktoré vám boli pridelené.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
sk: Tabuľka tokenov priradená k tomuto prieskumu bola premenovaná na:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
sk: Tabuľka tokenov bola zmazaná a pre tento prieskum už tokeny nie sú vyžadované.

en: The type of your database management system
sk: Typ Vášho systému pre správu databáz

en: The update is now complete!
sk: Aktualizácia je dokončená!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
sk: Aktualizačný server je v súčasnej dobe zaneprázdnený. Toto sa zvyčajne stáva, keď sa pripravujú súbory na aktualizáciu novej verzie.

en: The user name cannot be changed.
sk: Užívateľské meno nemôže byť zmenené.

en: The username already exists.
sk: Užívateľské meno už existuje.

en: The value of this variable can not be changed
sk: Hodnota tejto premennej nemôže byť zmenená

en: The welcome message
sk: Uvítacia správa

en: Theme
sk: Téma

en: Theme %s does not exist.
sk: Téma %s neexistuje.

en: Theme '%s' was successfully deleted.
sk: Téma '%s' bola úspešne zmazaná.

en: Theme editor
sk: Editor tém

en: Theme editor:
sk: Editor tém:

en: Theme name
sk: Názov témy

en: Theme options
sk: Možnosti témy

en: Theme:
sk: Téma:

en: Themes
sk: Témy:

en: Themes storage
sk: Úložisko motívov

en: Themes:
sk: Témy:

en: There are %s orphaned default value entries which can be deleted.
sk: Existuje %s nepriradených predvolených hodnôt, ktoré môžu byť zmazané.

en: There are %s orphaned question attributes.
sk: Existuje %s nepriradených atribútov otázky.

en: There are %s orphaned quota entries which can be deleted.
sk: Existuje %s nepriradených kvót, ktoré môžu byť zmazané.

en: There are %s orphaned quota language settings which can be deleted.
sk: Existuje %s nepriradených kvót jazykových nastavení, ktoré môžu byť zmazané.

en: There are %s orphaned quota members which can be deleted.
sk: Existuje %s nepriradených kvót členov, ktoré môžu byť zmazané.

en: There are %s questions in this survey.
sk: V tomto prieskume je %s otázok.

en: There are no existing conditions in this survey.
sk: Neexistujú žiadne podmienky v tomto prieskume.

en: There are no groups available.
sk: Nie sú dostupné žiadne skupiny.

en: There are no label sets which match the survey default language
sk: Neexistuje žiadna sada menoviek, ktorá by bola v predvolenom jazyku prieskumu

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
sk: Nie sú už žiadne otázky. Prosím, stlačte tlačítko <Submit> na dokončenie prieskumu.

en: There are no questions in this group.
sk: V tejto skupine nie sú otázky.

en: There are no questions in this survey
sk: V tomto dotazníku nie sú žiadne otázky

en: There are two ways to stop a survey. Please read carefully about the two options below and choose the right one for you.
sk: Prieskum možno zastaviť dvoma spôsobmi. Prečítajte si pozorne tieto dve možnosti a vyberte tú správnu pre vás.

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
sk: {EMAILCOUNT} emaily stále čakajú na odoslanie.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
sk: Dotazník obsahuje {NUMBEROFQUESTIONS} otázok.

en: There has to be at least one language.
sk: Musí byť zvolený aspoň jeden jazyk.

en: There is 1 question in this survey
sk: Tento dotazník obsahuje 1 otázku

en: There is 1 question in this survey.
sk: V tomto prieskume je 1 otázka.

en: There is already a recorded answer for this token
sk: Pre tento token už je zaznamenaná odpoveď

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
sk: V tabuľke už je prítomný identifikátor účastníka s touto hodnotou. Rovnaký identifikátor nemôže byť použitý viackrát.

en: There is no matching survey.
sk: Nebol nájdený žiadny zodpovedajúci prieskum.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
sk: Vyskytol sa problém s vymazávaním šablóny  '%s'. Skontrolujte si prístupové práva zložky/súboru.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
sk: Vyskytol sa problém pri sťahovaní aktualizačného súboru. Prosím, skúste reštartovať aktualizačný proces.

en: There was a problem updating the user permissions.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať užívateľské oprávnenia.

en: There was an error using the Google API.
sk: Vyskytla sa chyba s použitím Google API.

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
sk: Žiadne e-maily k odoslaniu. Možná príčina: žiaden z nich nespĺňa nasledujúce kritériá:

en: These settings cannot be changed once the survey is online.
sk: Po publikovaní prieskumu nie je možné tieto nastavenia zmeniť.

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
sk: Pomocou kombinácií polí meno, priezvisko a emailová adresa boli zistené duplicity

en: They were found to be duplicate using the participant id field
sk: Pomocou poľa ID respondenta boli zistené duplicity

en: Third choice
sk: Tretia možnosť

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
sk: Tento ZIP archíve neobsahuje platný zdrojový súbor. Import zlyhal.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
sk: Tento ZIP súbor nie je platný súbor šablóny. Importovanie zlyhalo.

en: This action need confirmation.
sk: Táto akcia vyžaduje potvrdenie.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
sk: Tento archív obsahuje PDF, queXML a queXF banding XML súbory pre tento prieskum, ktoré môžu byť použité s queXF http://quexf.sourceforge.net/ na spracovanie prieskumov.

en: This attribute is automatically mapped
sk: Tento atribút je automatický mapovaný

en: This description is also visible to your participants.
sk: Tento popis je viditeľný aj pre vašich účastníkov.

en: This email address cannot be used because it was opted out of this survey.
sk: Tento e-mail nemôže byť použitý, pretože bol z prieskumu odhlásený.

en: This export is intended to create a complete backup of an active survey for archival purposes.
sk: Účelom tohto exportu je vytvoriť úplnú zálohu aktívneho prieskumu na archívne účely.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
sk: Tento súbor nie je platný súbor ZIP archívu. Importovanie zlyhalo.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
sk: Neplatný ZIP archív. Import zlyhal.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
sk: Tento typ súbor nie je podporovaný

en: This filename is not allowed to be uploaded.
sk: Tento názov súboru nie je povolené nahrať.

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
sk: Skupina neobsahuje žiadne otázky. Pred zobrazením náhľadu musíte pridať otázky do skupiny

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
sk: Tento popis skupiny je celkom prázdny, ale značne dôležitý.

en: This group does not contain any question(s).
sk: Táto skupina neobsahuje žiadnu otázku(ky).

en: This group has an error
sk: Táto skupina obsahuje chybu

en: This group is empty
sk: Táto skupina je prázdna

en: This group is unanswered
sk: Táto skupina nemá odpoveď

en: This invitation has already been used.
sk: Táto pozvánka už bola použitá.

en: This invitation has no uses left.
sk: Táto pozvánka už nemá žiadne použitia.

en: This invitation is not valid anymore.
sk: Táto pozvánka už nie je platná.

en: This invitation is not valid yet.
sk: Táto pozvánka ešte nie je platná.

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
sk: Toto je dotazník s uzatvoreným prístupom. Potrebujete platné prihlasovacie údaje ak sa chcete zúčastniť. Prosím, kontaktujte administrátora pre ďalšie údaje.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
sk: Toto je riadený dotazník. K účasti potrebujete platné prihlasovacie údaje.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
sk: Toto je pomocný text ukázaný respondentovi, ktorý bude popisovať rovnicu k overeniu otázky.

en: This is a question help text.
sk: Toto je nápoveda k otázke.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
sk: Toto je príklad textu otázky - otázka na zadanie dátumu.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
sk: Toto je príklad textu otázky - otázka na výber položky.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
sk: Toto je príklad popisu prieskumu. Mohol by byť celkom dlhý.

en: This is an anonymized survey. Participant attributes can only be used in non-anonymised surveys.
sk: Toto je anonymizovaný prieskum. Atribúty účastníka sa môžu použiť iba v neanonymizovaných prieskumoch.

en: This is another sample question text - asking for number.
sk: Toto je ďalší príklad textu otázky - otázka na číslo.

en: This is not a .csv file.
sk: Toto nie je súbor .csv.

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
sk: Toto nie je platný LimeSurvey XML súbor štruktúry prieskumu.

en: This is not a valid response data XML file.
sk: Toto nie je platný súbor XML odpovedí.

en: This is not a valid timings data XML file.
sk: Toto nie je platný súbor XML pre časovanie.

en: This is not a valid token data XML file.
sk: Toto nie je platný súbor XML prístupových kódov.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
sk: Toto je príklad textu poslednej otázky - žiada o dobrovoľné vyjadrenie sa k otázke

en: This is some help text for this question.
sk: Toto je pomocný text pre túto otázku.

en: This is some helpful text.
sk: Toto je nejaký užitočný text.

en: This is the LimeSurvey admin interface. Start to build your survey from here.
sk: Nachádzate sa v administrátorskom rozhraní LimeSurvey. Tu môžete začať vytvárať váš prieskum.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
sk: Toto je predvolený e-mail administrátora stránky, ktorý bude používaný v systémových správach, možnostiach kontaktovania a predvolených nedoručiteľných e-mailoch.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
sk: Toto je predvolené meno administrátora stránky, ktoré bude používané v systémových správach a možnostiach kontaktovania.

en: This is the survey end message.
sk: Toto je správa konca prieskumu.

en: This is the title of your survey.
sk: Toto je názov vášho prieskumu.

en: This message is shown directly below the survey description on the welcome page. You may leave this blank for now but it is a good way to introduce your participants to the survey.
sk: Táto správa sa zobrazuje na úvodnej stránke priamo pod popisom prieskumu. Túto možnosť môžete nechať zatiaľ prázdnu, ale je to dobrý spôsob, ako predstaviť prieskum účastníkom.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
sk: Toto meno už bolo použité pre uloženie dotazníku. K uloženiu musíte použiť iné meno.

en: This name is reserved for standard template.
sk: Toto meno je vyhradené pre štandartnú šablónu.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
sk: Toto meno sa objaví v prehľade prieskumov a v hlavičke administrácie.

en: This participant is not active in any survey
sk: Tento účastník nie je aktívny v žiadnom prieskume

en: This plugin has no settings.
sk: Tento plugin nemá žiadne nastavenia.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
sk: Tento proces povedie k zmazaniu tohto prieskumu a všetkých súvisiacich skupín, otázok, odpovedí a podmienok.

en: This question does not have a question 'type' set.
sk: Táto otázka nemá nastavený typ otázky.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
sk: Táto otázka má nastavenú podmienku, ale podmienka je založená na otázke, ktorá sa objaví za ňou.

en: This question has at least {n} error.|This question has at least {n} errors.
sk: Táto otázka má najmenej {n} chybu.|Táto otázka má najmenej {n} chýb.

en: This question is always shown.
sk: Táto otázka je stále zobrazovaná.

en: This question is mandatory
sk: Na otázku je nutné odpovedať

en: This question requires a second answer set but none is set.
sk: Táto otázka vyžaduje druhú odpoveď, no žiadna nie je nastavená.

en: This question requires answers, but none are set.
sk: Táto otázka vyžaduje odpovede, no žiadne nie sú nastavené.

en: This question type can't be selected.
sk: Tento typ otázky nemôže byť zvolený.

en: This question's SGQA code
sk: SGCA kód tejto otázky

en: This question's group ID number
sk: ID číslo skupiny pre túto otázku

en: This question's question ID number
sk: ID číslo tejto otázky

en: This question's survey ID number
sk: ID číslo prieskumu pre túto otázku

en: This response ID is invalid.
sk: Toto ID odpovede nie je platné.

en: This setting cannot be changed because demo mode is active.
sk: Tieto nastavenia nemôžu byť zmenené, pretože je aktívny demo režim.

en: This survey does not contain any question groups.
sk: Tento prieskum neobsahuje žiadne skupiny otázok.

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
sk: Tento prieskum má priradenú tabuľku s tokenmi-identifikátormi. Ak zmažete tento prieskum, táto tabuľka bde zmazaná. Odporúčame exportovať alebo zálohovať tieto tokeny predtým, než zmažete prieskum.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
sk: Tento prieskum nebol aktivovaný. Nie sú výsledky, ktoré by bolo možné prehliadať.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
sk: Tento prieskum je aktívny a tabuľka odpovedí existuje. Ak zmažete tento prieskum, tieto odpovede (a súbory) budú zmazané. Odporúčame Vám exportovať odpovede pred zmazaním tohto prieskumu.

en: This survey is active but expired.
sk: Tento dotazník je aktívny ale jeho platnosť skončila.

en: This survey is active but has a start date.
sk: Tento dotazník je aktívny ale má dátum začatia (ktorý ešte nenastal).

en: This survey is already active.
sk: Tento prieskum je už aktívny.

en: This survey is anonymous.
sk: Tento dotazník je anonymný.

en: This survey is currently active.
sk: Tento prieskum je momentálne aktívny.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
sk: Tento prieskum momentálne nie je aktívny. Nebudete môcť ukladať vaše odpovede.

en: This survey is not active - no responses are available.
sk: Tento prieskum nie je aktívny - žiadne odpovede nie sú dostupné.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
sk: Tento prieskum nie je aktívny. Pred pokusom o import VVexport súboru musíte aktivovať prieskum.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
sk: Tento prieskum ešte nie je aktivovaný, takže vaši účastníci nebudú môcť vyplniť tento prieskum.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
sk: Tento dotazník nie je zatiaľ aktívny. Vaše odpovede nemôžu byť uložené.

en: This survey is not yet started.
sk: Tento dotazník ešte nie je aktívny.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
sk: Tento dotazník je teraz aktíny a odpovede budú zaznamenané.

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
sk: Tento prieskum používa anonymné odpovede, takže nemôžete aktualizovať Vašu odpoveď.

en: This tour will help you to easily get a basic understanding of LimeSurvey.
sk: Táto prehliadka vám pomôže pochopiť základné princípy LimeSurvey.

en: This update will not change the database. No database backup is required.
sk: Tento update nemení nič v databáze. Jej záloha nie je nutná.

en: This variable name has already been used.
sk: Názov premennej už existuje.

en: This will be the password of admin user.
sk: Toto bude heslo administrátora

en: This will be the userid by which admin of board will login.
sk: Toto bude používateľské meno, ktorým sa bude admin prihlasovať.

en: This will be your default language.
sk: Toto bude váš predvolený jazyk.

en: This will download a .zip file containing the survey in all languages.
sk: Týmto sa stiahne súbor .zip obsahujúci prieskum vo všetkých jazykoch.

en: This will export a printable version of your survey.
sk: Týmto exportujete tlačiteľnú verziu vášho prieskumu.

en: This will export the survey archive (.lsa) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
sk: Táto voľba exportuje archívy (*.lsa) všetkých vybraných aktívnych prieskumov do jedného ZIP archívu.

en: This will export the survey structure (.lss) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
sk: Táto voľba exportuje štruktúru (*.lss) všetkých vybraných aktívnych prieskumov do jedného ZIP archívu.

en: This will open the survey as a printable page in new window.
sk: Týmto sa prieskum otvorí ako tlačiteľná stránka v novom okne.

en: This will reload the configuration file of this theme.
sk: Týmto sa znova načíta konfiguračný súbor tejto témy.

en: This will replace the existing text. Continue?
sk: Toto nahradí existujúce text. Pokračovať?

en: This will update the survey group for all selected active surveys.
sk: Týmto sa aktualizuje skupina pre všetky vybrané aktívne prieskumy.

en: Those files/directories are not writable:
sk: Tieto súbory/adresáre nie sú zapisovateľné:

en: Three
sk: Tri

en: Time difference (in hours):
sk: Časový rozdiel (v hodinách):

en: Time limit
sk: Časový limit

en: Time limit action
sk: Akcia pri vypršaní časového limitu

en: Time limit countdown message
sk: Správa odpočítavania do konca časového limitu

en: Time limit disable next
sk: Časový limit zakáže "daľšie"

en: Time limit disable prev
sk: časový limit zakáže "predchádzajúce"

en: Time limit expiry message
sk: Správa vypršania časového limitu

en: Time limit expiry message display time
sk: čas zobrazenie správy o vypršaní časového limitu

en: Time limit message CSS style
sk: CSS štýl správy časového limitu

en: Time limit timer CSS style
sk: Kaskádový štýl pre počítadlo časového limitu

en: Time remaining
sk: Zostávajúci čas

en: Time statistics
sk: Časové štatistiky

en: Timer
sk: Časovač

en: Timing statistics
sk: Časová štatistika

en: Timings (if activated)
sk: Časovanie (ak je aktivované)

en: Timings table could not be created.
sk: Tabuľka časovania nejde vytvoriť

en: Timings will be saved.
sk: Časovače sa uložia.

en: Timings will not be saved.
sk: Časovače sa neuložia.

en: Tip: How to embed a picture in your theme?
sk: Tip: Ako vložiť obrázok do vašej témy?

en: Title
sk: Nadpis

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
sk: Názov podotázky %s bol zmenený na %s.

en: Title:
sk: Nadpis:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
sk: Ak chcete nahrať obrázky alebo iný obsah, musíte najprv uložiť váš prieskum.

en: To continue please first accept our survey data policy.
sk: Pred pokračovaním prosím odsúhlaste naše zásady spracovania údajov.

en: To find out more about queXML check out this page:
sk: Viac informácií o queXML nájdete na tejto stránke:

en: To get to know more about queXML check this page:
sk: Ak sa chcete dozvedieť viac o queXML, navštívte túto stránku:

en: To participate in this restricted survey, you need a valid token.
sk: Na účasť v tomto obmedzenom prieskume potrebujete platný prístupový kľúč.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
sk: Pre získanie nového hesla e-mailom musíte vložiť Vaše používateľské meno a pôvodnú e-mailovú adresu.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
sk: Pre zachovanie anonymity prosím použíte preudonym ako používateľské meno, taktiež emailová adresa nie je požadovaná.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
sk: Pre zmenu poradia otázok/skupín otázok iba myšou pretiahnite otázku/skupinu otázok na vami preferovanú pozíciu.

en: Token
sk: Identifikátor účastníka-token

en: Token ID
sk: Token ID - ID záznam účastníka

en: Token attribute descriptions were successfully updated.
sk: Popisy atribútov prístupových kódov boli úspešne aktualizované.

en: Token attribute: %s
sk: Vlastnosti tokenu: %s

en: Token code for this participant
sk: Token pre tohto účastníka

en: Token control
sk: Správa token-ov

en: Token fields
sk: Polia prístupových kódov

en: Token length
sk: Dĺžka prístupového kódu

en: Token mismatch
sk: Neznámy identifikátor

en: Token:
sk: Prístupový kód:

en: Tokens
sk: Prístupové kódy

en: Tokens already exist for this survey.
sk: Pre tento prieskum už existujú prístupové kódy.

en: Tools
sk: Nástroje

en: Top 2, Middle, Bottom 2
sk: Hore 2, Stred, Dole 2

en: Total
sk: Celkom

en: Total Errors
sk: Celkom chýb

en: Total Imported files
sk: Celkom importovaných súborov

en: Total attributes in the central table
sk: Celkový počet atribútov v centrálnej tabuľke

en: Total errors
sk: Celkový počet chýb

en: Total imported files
sk: Celkový počet importovaných súborov

en: Total invitations sent
sk: Celkový počet poslaných pozvánok

en: Total number of files
sk: Celkový počet súborov

en: Total numbers of sent reminders
sk: Celkový počet zaslaných pripomienok

en: Total opted out
sk: Celkový počet odhlásených respondentov z prieskumu

en: Total participants in central table
sk: Celkový počet respondentov v centrálnej tabuľke

en: Total records
sk: Celkovo záznamov

en: Total records in survey
sk: Počet záznamov v prieskume

en: Total records in survey:
sk: Počet záznamov v prieskume:

en: Total responses
sk: Odpovedí celkovo

en: Total screened out
sk: Celkovo vyradených

en: Total size of files
sk: Celková veľkosť všetkých súborov

en: Total surveys completed
sk: Celkový počet vyplnených dotazníkov

en: Total time
sk: Celkový čas

en: Total:
sk: Celkom:

en: Transfer the surveys of this user to:
sk: Premiestniť prieskumy tohto používateľa do:

en: Translate survey
sk: Preložiť prieskum

en: Translate to
sk: Preložiť do

en: Triangle
sk: Trojuholník

en: Tried to pop value off of empty stack
sk: Snaha o výber hodnoty zo zásobníka

en: Try again
sk: Skúsiť znovu

en: Try again! Connection with database failed.
sk: Skús znova! Spojenie s databázou sa nepodarilo.

en: Try again! Connection with database failed. Reason:
sk: Skúste znova! Spojenie s databázou zlyhalo. Dôvod:

en: Try again! Creation of database failed.
sk: Vytvorenie databázy zlyhalo. Skúste znova!

en: Try to submit again
sk: Zkúsiť odoslať znovu

en: Try with a bigger token length.
sk: Skúsiť opäť s dlhším prístupovým kódom.

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Tutorials
sk: Návody

en: Two
sk: Dva

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
sk: Napíšte 'meno', ktoré ste použil(a) pri ukladaní súboru, a heslo.

en: Type:
sk: Typ:

en: UJIS for Windows Japanese
sk: UJIS pre Windows Japanese

en: URL description (%s)
sk: URL popis (%s)

en: URL description:
sk: Popis URL:

en: URL must be set if autoload URL is turned on!
sk: URL musí byť nastavená, ak je zapnutá autload URL!

en: URL of the survey
sk: URL prieskumu

en: Un-quotes a quoted string
sk: Zrušiť citovanie citovaného reťazca

en: Unable to backup your database for unknown reason.
sk: Nedá sa zálohovať vaša databáza kvôli neznámej chybe.

en: Unable to create directory `%s`.
sk: Nie je možné vytvoriť adresár `%s`.

en: Unable to delete answer %s, code %s
sk: Odpoveď %s kód %s sa nedá odstrániť

en: Unable to delete assessment %s
sk: Hodnotenie %s sa nedá odstrániť

en: Unable to delete condition %s
sk: Podmienku %s nie je možné odstrániť

en: Unable to delete label set %s.
sk: Sada štítkov %s sa nedá odstrániť.

en: Unable to delete question %s
sk: Otázka %s sa nedá odstrániť

en: Unable to delete question attributes for question %s
sk: Atribúty pre otázku %s sa nedajú odstrániť

en: Unable to delete question group %s
sk: Skupina otázok %s sa nedá odstrániť.

en: Unable to delete saved response.
sk: Uloženú odpoveď nie je možné odstrániť.

en: Unable to delete survey %s
sk: Prieskum %s sa nedá odstrániť

en: Unable to delete survey languagesettings %s
sk: Jazykové nastavenie %s sa nedá odstrániť

en: Unable to evaluate binary operator - fewer than 2 entries on stack
sk: Nie je možné vyhodnotiť binárny operátor - v zásobníku je menej ako 2 položky

en: Unable to evaluate unary operator - no entries on stack
sk: Nie je možné vyhodnotiť unárny operátor - v zásobníku nie sú žiadne položky

en: Unable to insert record into survey table
sk: Nie je možné vložiť záznam do tabuľky prieskumu

en: Unable to use %s in anonymized survey.
sk: %s sa nedá použiť v anonymizovanom prieskume.

en: Unbalanced equation - values left on stack
sk: Nevyvážená rovnica - v zásobníku zostali hodnoty

en: Uncertain
sk: Neviem

en: Unchanged
sk: Nezmenené

en: Undefined function
sk: Nedefinovaná funkcia

en: Undefined variable
sk: Nedefinovaná premenná

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown error while reading the file, no survey created.
sk: Neznáma chyba pri čítaní súboru, prieskum nebol vytvorený.

en: Unknown error!
sk: Neznáma chyba!

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Unknown file extension
sk: Neznáma prípona súboru

en: Unknown session
sk: Neznáma relácia

en: Unknown view!
sk: Neznámy pohľad!

en: Unkown
sk: Neznámy

en: Unmapped participant attributes
sk: Nezmapované atribúty respondentov

en: Unsupported number of arguments: %s
sk: Nepodporovaný počet argumentov: %s

en: Unsupported syntax
sk: Nepodporovaný syntax

en: Until:
sk: Do:

en: Unwritable
sk: Nezapisovateľný

en: Up to date!
sk: Aktuálne!

en: Update
sk: Aktualizuj

en: Update complete!
sk: Aktualizácia hotová!

en: Update condition
sk: Aktualizovať podmienku

en: Update scenario
sk: Aktualizovať scenár

en: Update server busy
sk: Aktualizačný server je zaneprázdnený.

en: Update token entry
sk: Aktualizuj záznam o tokene

en: Update user group
sk: Aktualizovať používateľskú skupinu

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload a file (maximum size: %d MB):
sk: Nahrať súbor (max. veľkosť: %d MB):

en: Upload files
sk: Odoslať súbory

en: Upload file|Upload files
sk: Nahrať súbor|Nahrať súbory

en: Upload summary
sk: Odoslať zhrnutie

en: Upload your files
sk: Odoslať tvoje súbory

en: Uploaded CSV file successfully
sk: CSV súbor úspešne nahraný

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
sk: Nahraný set menoviek musí mať príponu .lsl.

en: Uploaded resources management
sk: Správa nahraných zdrojov

en: Uploading
sk: Nahrávanie

en: Uploading LDAP Query
sk: Nahrávam LDAP požiadavku

en: Uppercase the first character of each word in a string
sk: Veľké písmeno na začiatku každého slova reťazca

en: Urdu
sk: urdčina

en: Use CAPTCHA for registration:
sk: Použite CAPTCHA pre registráciu:

en: Use CAPTCHA for save and load:
sk: Použite CAPTCHA pre uloženie/otvorenie:

en: Use CAPTCHA for survey access:
sk: Použite CAPTCHA pre prístup k prieskumu:

en: Use ComfortUpdate
sk: Použiť Pohodlnú aktualizáciu

en: Use HTML format for token emails:
sk: Použiť HTML formát pre emaily s tokenmi:

en: Use LDAP authentication
sk: Použiť LDAP overenie

en: Use accessible dropdown boxes instead of calendar popup
sk: Použiť dostupné rozbaľovacie polia namiesto vyskakovacieho okna kalendára

en: Use checkbox layout
sk: Použiť zaškrtávacie políčka

en: Use dropdown presentation
sk: Použiť rozbaľovacie pole

en: Use global settings
sk: Použiť globálne nastavenia

en: Use internal database authentication
sk: Použiť overenie pomocou internej databázy

en: Use mapping service
sk: Použiť mapovú službu

en: Use same default value across languages:
sk: Použi rovnakú základnú hodnotu pre všetky jazyky:

en: Use settings below
sk: Použiť nižšie uvedené nastavenia

en: Use slider layout
sk: Použiť východiskovú zarážku

en: Used/free space for file uploads
sk: Použité/voľné miesto pre nahrávané súbory

en: User
sk: Používateľ

en: User '%s' was successfully deleted.
sk: Užívateľ '%s' bol úspešne zmazaný.

en: User added.
sk: Používateľ pridaný.

en: User administration
sk: Správa používateľov

en: User already exists in the group.
sk: Používateľ už v skupine existuje.

en: User control
sk: Užívateľske nastavenia

en: User data
sk: Užívateľské údaje

en: User does not exist in the group.
sk: Užívateľ neexistuje v danej skupine.

en: User group
sk: Užívateľská skupina

en: User group added.
sk: Užívateľská skupina pridaná.

en: User group successfully added!
sk: Užívateľská skupina úspešne pridaná!

en: User group successfully saved!
sk: Užívateľská skupina úspešne uložená!

en: User groups
sk: Užívateľské skupiny

en: User name
sk: Používateľské meno

en: User name:
sk: Používateľské meno:

en: User not found.
sk: Užívateľ nenájdený.

en: User registration at '%s'
sk: Registrácia užívateľa u '%s'

en: User removed.
sk: Užívateľ odstránený.

en: User theme
sk: Téma používateľa

en: User?
sk: Užívateľ?

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username already exists.
sk: Používateľ už existuje.

en: Username:
sk: Užívateľské meno:

en: Username: %s
sk: Používateľské meno: %s

en: Users
sk: Používatelia

en: Uses left
sk: Zostávajúci počet použití

en: Uses left:
sk: Zostavajúci používatelia:

en: Usually this is caused by having too many (sub-)questions in your survey. Please try removing questions from your survey.
sk: Zvyčajne je to spôsobené veľkým množstvom (pod-)otázok v prieskume. Skúste odstrániť nejaké otázky.

en: Uyghur
sk: Ujgur

en: Valid from
sk: Platné od

en: Valid until
sk: Platný do:

en: Valid until:
sk: Platné do:

en: Valid username but not authorized by group restriction
sk: Platný username, ale nepovolený skupinovým obmedzením.

en: Validate expressions
sk: Overiť výrazy

en: Validation:
sk: Validácia:

en: Value
sk: Hodnota

en: Value range allows missing
sk: Možnosť neudať rozsah hodnôt

en: Values:
sk: Hodnoty:

en: Variable not found: %s
sk: Premenná nenájdená: %s

en: Version
sk: Verzia

en: Vertical
sk: Vertikálny

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: View Saved but not submitted Responses
sk: Zobraziť uložené ale neodoslané odpovede

en: View in CPDB
sk: Pozrieť v CPDB

en: View labels
sk: Zobraziť štítky

en: View policy
sk: Otvoriť politiku

en: View response
sk: Zobraziť odpoveď

en: View response ID %d
sk: Zobraziť odpoveď ID %d

en: View response URL
sk: Zobraziť URL odpovede

en: View response as queXML PDF
sk: Zobraziť odpoveď ako queXML PDF

en: View response details
sk: Zobraziť detaily odpovede

en: View statistics
sk: Zobraziť štatistiky

en: View the statistics for this survey.
sk: Pozrite si štatistiky tohto prieskumu

en: View this record
sk: Prezerať tento záznam

en: View users
sk: Zobraziť užívateľov

en: View/read
sk: Zobraziť/čítať

en: Viewing response (ID %s)
sk: Zobrazenie odpovede (ID %s)

en: Visible
sk: Viditeľný

en: Visit our website!
sk: Navštívte naše webové stránky!

en: Warn and move on
sk: Upozorni a pokračuj

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Warning!
sk: Varovanie!

en: Warning! Administrator email address was not saved because it was not valid.
sk: Výstraha! E-mailová adresa správcu sa neuložila, pretože nebola platná.

en: Warning: Please enforce SSL encrpytion in Global settings/Security after SSL is properly configured for your webserver.
sk: Upozornenie: Prosím vynúťte SSL šifrovanie v sekcii "Globálne nastavenia/Bezpečnosť" po tom ako nakonfigurujete SSL na Vašom webserveri.

en: Warning: Please read this carefully before proceeding!
sk: Prosím prečítajte si toto upozornenie, kým budete pokračovať!

en: Warning: Quotes all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections
sk: Varovanie: Uvádza všetok obsah, ktorý sa začína znako (=), aby sa predišlo injekciám CSV

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
sk: Varovanie: Nasledujúce súbory/zložky je nutné aktualizovať, ale sú nastavené ako ,,len na čítanie".

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
sk: Varovanie: Stále používate základné heslo ('password'). Zmeňte Vaše heslo a prihláste sa znova.

en: Warnings
sk: Upozornenia

en: We are sorry but the survey is expired and no longer available.
sk: Platnosť prieskumu vypršala a nie je viac dostupný.

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
sk: Ľutujeme, ale nastala systémová chyba a váš súbor nebol uložený. Administrátor bude informovaný emailom.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale tohto prieskumu sa nemôžete zúčastniť .

en: We are sorry but you can't proceed without first agreeing to our survey data policy.
sk: Ľutujeme, ale nemôžete pokračovať bez predchádzajúceho súhlasu s našimi pravidlami spracovania údajov.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte povolenie na tento krok.

en: We are sorry but your session has expired.
sk: Ospravedlňujeme sa ale Vaša session vypršala.

en: We could not zip your database!
sk: Nevieme zip-núť vašu databázu!

en: We couldn't reach the server or the server didn't provide any answer. Please try again in few minutes.
sk: Nepodarilo sa kontaktovať server alebo server nevrátil žiadnu odpoveď. Skúste prosím o pár minút.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
sk: Odporúčame, aby ste predtým ako zmažete tento prieskum, exportovali celý prieskum z hlavne administrátorskej obrazovky.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
sk: Pred pokračovním odporúčame exportovať celý prieskum z hlavnej administrátorskej obrazovky.

en: We will be creating a question group and a question in this tutorial. There is need to automatically create them.
sk: V tomto tutoriále vytvoríme skupinu otázok a otázku. Je potrebné ich automaticky vytvárať.

en: We would like to help you with a quick tour of the most essential functions and features.
sk: Radi by sme vám v krátkosti predstavili najdôležitejšie funkcie a vlastnosti.

en: Web server authentication method is not allowed for this user
sk: Web server autentifikácia nie je povolená pre tohto užívateľa

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome %s!
sk: Vitajte %s!

en: Welcome and end text
sk: Uvítací a záverečný text

en: Welcome message:
sk: Uvítacia správa:

en: Welcome to %s!
sk: Vitajte %s:

en: Welcome to LimeSurvey!
sk: Vitajte v LimeSurvey!

en: Welcome to the LimeSurvey ComfortUpdate!
sk: Vitajte v LimeSurvey ComfortUpdate!

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
sk: Vitajte v sprievodcovi inštalácie LimeSurvey. Tento sprievodca Vás prevedie inštaláciou, nastavením databázy a počiatočnou konfiguráciou programu LimeSurvey.

en: Welcome to this sample survey
sk: Vitajte pri tomto prieskume

en: Welcome:
sk: Uvítanie:

en: Welsh
sk: welština

en: When an imported record matches an existing record ID:
sk: Ak sa importovaný záznam zhoduje s existujúcim ID záznamu:

en: While the survey is activated, you can't add or remove a group or question.
sk: Nemôžete pridávať ani odoberať skupiny a otázky v aktívnom prieskume.

en: Writable
sk: Zapisovateľný

en: Write error!
sk: Chyba zápisu!

en: Year
sk: Rok

en: Yes
sk: Áno

en: Yes (Forced by the system administrator)
sk: Áno (Vynútené administrátorom systému)

en: Yes - Delete Them!
sk: Áno - Vymazať ich!

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
sk: Chystáte sa zmazať všetky podmienky pri otázkach tohto prieskumu

en: You are about to delete this survey
sk: Chystáte sa zmazať tento prieskum

en: You are already a part of this survey.
sk: Už ste súčasťou tohto prieskumu

en: You are editing an entry of the main menu!
sk: Upravujete záznam hlavnej ponuky!

en: You are editing the main menu!
sk: Upravujete hlavné menu!

en: You are not a participant in this survey.
sk: Nie ste účastníkom tohto prieskumu.

en: You are not allowed to edit your own user permissions.
sk: Nemôžete upravovať vaše vlastné oprávnenia.

en: You are not allowed to print answers.
sk: Nemáte povolené tlačiť odpovede.

en: You are not authorized to delete label sets.
sk: Nemáte oprávnenie mazať sady štítkov

en: You are not authorized to delete questions.
sk: Nemáte povolenie vymazávať otázky.

en: You are using Microsoft Internet Explorer.
sk: Používate Microsoft Internet Explorer.

en: You can add some additional help text to your question. If you decide not to offer any additional question hints, then no help text will be displayed to your respondents.
sk: K otázke môžete pridať ďalší pomocný text. Ak sa rozhodnete neponúkať žiadne ďalšie rady týkajúce sa otázok, vašim respondentom sa nezobrazí žiadny pomocný text.

en: You can create as many surveys as you like.
sk: Môžete vytvoriť ľubovoľný počet prieskumov.

en: You can leave these settings blank and change them later
sk: Možete nechať tieto možnosti prázdne a zmeniť ich neskôr

en: You can leave this blank, and automatically generate tokens using 'Generate Tokens'
sk: Toto pole môžete ponechať prázdne a a automaticky vygenerovať prístupové kódy použitím funkcie 'Vygenerovať prístupové kódy'

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
sk: Môžete si načítať dotazník, ktorý ste skôr uložil(a).

en: You can not add a group if survey is active.
sk: Nemôžete pridať skupinu do aktívneho prieskumu.

en: You can not add or remove the group owner from the group.
sk: Nemôžete pridať alebo odstrániť zo skupiny vlastníka skupiny.

en: You can upload %s under %s KB each.
sk: Môžete nahrať %s pod %s KB pre každý.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
sk: Pre prihlásenie môžete použiť nasledujúce prihlasovacie údaje:

en: You can use operators in the search filters (eg: >, <, >=, <=, = )
sk: Vo vyhľadávacích filtroch môžete použiť operátory (napr. >, <, >=, <=, =)

en: You can't change password if demo mode is active.
sk: Ak je aktívny ukážkový režim, nemôžete zmeniť heslo.

en: You can't copy a question if the survey is active.
sk: NEmôžte kopírovať otázku pokiaľ je dotazník aktívny.

en: You can't delete a group because one or more groups depend on it as parent!
sk: Skupinu nemôžete odstrániť, pretože jedna alebo viac skupín od nej závisí ako rodič!

en: You can't delete a question if the survey is active.
sk: Nemôžete zmazať otázku z aktívneho prieskumu.

en: You can't remove the default language.
sk: Nemôžete odstrániť predvolený jazyk.

en: You can't reorder in an active survey
sk: V aktívnom prieskume nemôžete zmeniť poradie

en: You can't use Anonymized responses when Token-based answers persistence is enabled.
sk: Nemôžete použiť Anonymné odpovede, pokiaľ je zapnutá perzistencia odpovedí založených na prístupových kódoch.

en: You cannot delete the last answer option.
sk: Nemôžete zmazať poslednú možnosť odpovede pre danú otázku

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
sk: Nemôžete pokračovať dokým nezadáte nejaký text pre jednu alebo viacero otázok.

en: You cannot uninstall the default template.
sk: Nie je možné odinštalovať predvolenú šablónu.

en: You did not answer to the security question.
sk: Neodpovedali ste na bezpečnostnú otázku.

en: You didn't save your changes!
sk: Neuložili ste vaše zmeny!

en: You disabled ComfortUpdate in your configuration file.
sk: ComfortUpdate je zakázaný v konfiguračnom súbore.

en: You do not have permission to access this page.
sk: Na túto stránku nemáte prístup.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
sk: Nemáte nainštalovanú knižnicu Freetype. Správne fungovanie zobrazovania grafov vyžaduje Freetype knižnicu.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
sk: Nemáte nainštalovanú knižnicu GD. Správne fungovanie zobrazovania grafov vyžaduje GD knižnicu.

en: You do not have the permission to access this page.
sk: Na túto stránku nemáte prístup.

en: You do not have the required ZIP library installed in PHP.
sk: V PHP nemáte nainštalovanú požadovanú ZIP knižnicu.

en: You don't have sufficient permissions to upload images in this survey
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia nahrávať obrázky v tomto prieskume

en: You don't have the permission to activate tokens.
sk: Nemáte oprávnenie k aktivácii prístupových kódov.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
sk: Boli ste už odstránený z centrálneho zoznamu účastníkov pre túto stránku.

en: You have already been removed from this survey.
sk: Boli ste už odstránený z tohto prieskumu.

en: You have already completed this survey.
sk: Tento dotazník ste už vyplnil(a).

en: You have an error inside your local installation of LimeSurvey. See:
sk: Vaša inštalácia LimeSurvey obsahuje chybu. Pozrite:

en: You have been already removed from this survey.
sk: Boli ste už odstránený z tohto prieskumu.

en: You have been removed from the central participants list for this site
sk: Boli ste odstránený z listu všetkých respondentov tejto stránky.

en: You have been successfully added back to this survey.
sk: Úspešne ste boli pridaný späť do prieskumu.

en: You have been successfully removed from this survey.
sk: Úspešne ste boli odstránený z tohto prieskumu.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
sk: Prekročili ste maximálny počet pokusov o prihlásenie. Počkajte, prosím %d minút a skúste sa prihlásiť znova.

en: You have not selected a question
sk: Nevybral ste otázku

en: You have not selected a survey
sk: Nevybrali ste žiaden prieskum

en: You have to pair it with one attribute of the survey participants table
sk: Musíte ho spárovať s jedným atribútom tabuľky účastníkov prieskumu

en: You have to pair this field with an existing attribute.
sk: Musíte spárovať toto pole s existujúcim atribútom.

en: You have to put in at least a title for the survey to be saved.
sk: Na uloženie prieskumu musíte zadať aspoň jeho názov.

en: You have to select at least one label set.
sk: Musíte vybrať ešte najmenej 1 sadu menoviek.

en: You may not use slashes or ampersands in your name or password.
sk: Lomítko (/) a ampersand (&) nie sú v mene ani hesle povolené.

en: You may play around with more settings, but let's save and start adding questions to your survey now. Just click on 'Save'.
sk: Môžete sa pohrať s viacerými nastaveniami, teraz ale uložte a začnite pridávať do vášho prieskumu otázky. Kliknite na 'Uložiť'.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
sk: Ak sa chcete zúčastniť tohto prieskumu, mal(a) by si sa zaregistrovať.

en: You may save empty subquestions, but that would be pointless.
sk: Môžete uložiť prázdne otázky, ale to by bolo zbytočné.

en: You must be logged in to access to this page.
sk: Pre prístup na túto stránku musíte byť prihlásený.

en: You must be registered to complete this survey
sk: Aby bolo možné dokončiť tento dotazník, musíte sa zaregistrovať.

en: You must enter a valid email. Please try again.
sk: Musíte zadať platný e-mail. Prosím skúste znova.

en: You must first create a question group.
sk: Najprv musíte vytvoriť skupinu otázok.

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
sk: Pred pokračovaním musíte nastaviť povolenie zápisu do týchto súborov. AK si nie ste istý tým, čo robiť, poraďte sa, prosím, s vaším správcom systému.

en: You must supply a name for this saved session.
sk: Musíte pridať meno pre túto uloženú session.

en: You must supply a password for this saved session.
sk: Musíte uviesť heslo pre túto uloženú session.

en: You need to add question groups
sk: Musíte pridať skupiny otázok

en: You need to add questions
sk: Musíte pridať otázky

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
sk: Pre túto otázku musíte nahrať ešte %s súborov.
    Ste si istý, že chcete odísť?

en: You should add some subquestions for your question here.
sk: Tu by ste mali k otázke pridať ďalšie podotázky.

en: You should export your responses before deactivating.
sk: Pred deaktivovaním by ste mali exportovat odpovede.

en: You should have a great time doing this
sk: Táto práca by vám mohla priniesť skutočné potešenie.

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
sk: Doporučujeme si zaznamenať mená tabuliek pre budúce použitie

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
sk: Mali by ste aktivovať dotazník, len vtedy, keď ste si absolútne istý, že Vaše nastavenia dotazníka sú hotové a nebudú potrebovať ďalšiu zmenu.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
sk: Do 5 sekúnd budete automaticky presmerovaný. Ak nie, kliknite tu  <a href="%s">here</a>.

en: You'll be redirected to the database update or (if your database is already up to date) to the administration login in 5 seconds. If not, please click %shere%s.
sk: Budete presmerovaný na aktualizáciu DB, alebo ak už je aktuálna, na prihlasovaciu obrazovku do 5 sekúnd. Ak nie, kliknite %ssem%s.

en: You've been logged out due to inactivity. Please log in again.
sk: Kvôli neaktivite ste boli odhlásený. Prihláste sa znova.

en: Your Choices
sk: Vaše voľby

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
sk: Vaša LimeSurvey inštalácia je overená ak aktualizácia može byť úspešne spustená.

en: Your Ranking
sk: Vaše poradie

en: Your answer
sk: Vaša odpoveď

en: Your answer must be between %s and %s
sk: Vaša odpoveď musí byť medzi %s a %s.

en: Your answer to the security question was not correct - please try again.
sk: Vaša odpoveď na bezpečnostnú otázku nebola správna - skúste prosím znova.

en: Your assessment
sk: Vaše hodnotenie

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
sk: Váš prehliadač hlási, že už bol využitý na odpovedanie v tomto prieskume. Obnovujeme session tak aby ste mohli začať od začiatku.

en: Your browser screen size is too small to use the administration properly. The minimum size required is 1280*1024 px.
sk: Veľkosť okna prehliadača je príliš malá pre korektné fungovanie. Minimálna veľkosť 1280x1024 px.

en: Your choices
sk: Vaše voľby

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
sk: Vaše dáta by teraz mali byť importované, data.frame je pomenovaný "data", variable.names sú atribúty dát podobne ako pre read.spss(foreign).

en: Your database is too big to be saved!
sk: Vaša databáza je príliš veľká na uloženie!

en: Your database server password.
sk: Heslo Vášho databázového servera.

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
sk: Používateľské meno Vášho databázového servera. Vo väčšine prípadov bude fungovať "root".

en: Your database type is not MySQL!
sk: Vaša databáza nie je MySQL!

en: Your new password was not saved because it matches the old password.
sk: Vaše nové heslo nebolo uložené, pretože sa zhoduje so starým heslom.

en: Your new password was not saved because the old password was wrong.
sk: Vaše nové heslo nebolo uložené, pretože staré heslo bolo zlé.

en: Your new password was not saved because the passwords did not match.
sk: Vaše nové heslo nemohlo byť uložené, pretože heslá sa nezhodujú.

en: Your new survey was created.
sk: Váš nový prieskum bol vytvorený.

en: Your new survey was created. We also created a first question group and an example question for you.
sk: Váš nový prieskum bol vytvorený. Zároveň sme pre Vás vytvorili prvú skupinu otázok a vzorovú otázku.

en: Your participants will see this title in the browser's title bar and on the welcome screen.
sk: Vaši respondenti ho uvidia v záhlaví okna prehliadača a na úvodnej obrazovke.

en: Your passwords do not match.
sk: Vaše heslá sa nezhodujú.

en: Your personal settings were successfully saved.
sk: Vaše osobné nastavenia boli úspešne uložené.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
sk: Váš preferovaný jazyk bude použitý počas procesu inštalácie.

en: Your ranking
sk: Vaše hodnotenie

en: Your response table will be renamed to:
sk: Vaša tabuľka odpovedí bude premenovaná na:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
sk: Vaše odpovede neboli stratené, boli zaslané e-mailom administrátorovi dotazníka a do databázy budú uložené neskôr.

en: Your responses were not saved. Please contact the survey administrator.
sk: Vaše odpovede sa neuložili. Obráťte sa na správcu prieskumu.

en: Your responses were successfully saved.
sk: Vaše odpovede boli úspešne uložené.

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
sk: Spolu s každou odpoveďou môže prieskum exportovať dáta z príslušného záznamu účastníka. Vyberte polia, ktoré sa majú exportovať.

en: Your survey responses have been recorded.
sk: Vaše odpovede boli zaznamenané.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
sk: Vaše odpovede na prieskum boli úspešne uložené. Bude vám odoslaný potvrdzujúci email. Prosím, ubezpečte sa, že máte uložené heslo, keďže nebudeme schopní ho pre vás znovu obnoviť.

en: Your survey was successfully saved.
sk: Váš dotazník bol úspešne uložený.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
sk: Váš dotazník bude uložený pod menom a heslom. Dotazník môže byť dokončený neskôr, po prihlásení sa pod rovnakým menom a heslom.

en: Your time to answer this question has expired
sk: Váš čas na zodpovedanie tejto otázky vypršal

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
sk: Váš čas na odpovedanie tejto otázky už skoro vypršal. Zostáva vám ešte {TIME} času.

en: Your update key has expired!
sk: Platnosť aktualizačného kľúča vypršala!

en: Your update key is invalid and was removed.
sk: Váš aktualizačný kľúč je neplatný a bol odstránený.

en: Your update key:
sk: Váš aktualizačný kľúč:

en: Your user data for accessing %s
sk: Vaše užívateľské údaje pre prístup ku %s

en: Your version is not updatable via ComfortUpdate. Please update manually.
sk: Vaša verzia sa nedá aktualizovať cez ComfortUpdate. Aktualizujte ručne.

en: Your version is up to date!
sk: Vaša verzia je aktuálna!

en: Zip error!
sk: Chyba ZIP súboru!

en: Zip file not found!
sk: ZIP súbor nenájdený!

en: Zoom level
sk: Úrovaň priblíženia

en: addslashes
sk: pridať lomítka

en: and
sk: a

en: at question
sk: k otázke

en: checked
sk: zaškrtnuté

en: completed
sk: hotové

en: d-m-yyyy
sk: d-m-rrrr

en: d.m.yyyy
sk: d.m.rrrr

en: d/m/yyyy
sk: d/m/rrrr

en: dd-mm-yyyy
sk: dd-mm-rrrr

en: dd/mm/yyyy
sk: dd/mm/rrrr

en: default
sk: predvolený

en: directory
sk: adresár

en: equals
sk: sa rovná

en: gross
sk: hrubý

en: having a token
sk: majúci prístupový kód

en: having a valid email address
sk: majú platnú e-mailovú adresu

en: hours
sk: hodiny

en: if:
sk: ak:

en: is
sk: je

en: is NOT
sk: NIE je

en: is greater than
sk: je väčší ako

en: is greater than or equal to
sk: je väčší ako alebo rovný

en: is less than
sk: je menší ako

en: is less than or equal to
sk: je menší ako alebo rovný

en: is lesser than
sk: je menší ako

en: is matched (regexp)
sk: vyhovuje (regulárny výraz)

en: language of token
sk: jazyk tokenu

en: minitab method
sk: metóda minitab

en: mins
sk: minuty

en: mm-dd-yyyy
sk: mm-dd-rrrr

en: mm.dd.yyyy
sk: mm.dd.rrrr

en: mm/dd/yyyy
sk: mm/dd/rrrr

en: not checked
sk: nezaškrtnuté

en: not having been sent an invitation already
sk: ešte nebola zaslaná pozvánka

en: only apply to certain question types
sk: použiteľné len pre určité typy otázok

en: or
sk: alebo

en: page
sk: strana

en: queXML is an XML description of a questionnaire.
sk: queXML je XML popis dotazníka.

en: quota language settings
sk: jazykové nastavenia kvóty

en: quota members
sk: členovia kvóty

en: responses
sk: odpovede

en: running
sk: spustený

en: seconds
sk: sekundy

en: selected
sk: označené

en: stable
sk: stabilný

en: table
sk: Tabuľka

en: this is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
sk: Tento automatický email Vás informuje, že pre Vás bol vytvorený užívateľ na servri '%s'.

en: timings
sk: časovania

en: to:
sk: do:

en: unknown
sk: neznámy

en: unstable
sk: nestabilný

en: valid
sk: platný

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
sk: navštívte nás na http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php pre viac informácií

en: yyyy-mm-dd
sk: rrrr-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
sk: rrrr.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
sk: rrrr/mm/dd

en: {n} question contains errors that need to be corrected.|{n} questions contain errors that need to be corrected.
sk: {n} otázka obsahuje chyby, ktoré je nutné opraviť.|{n} otázok obsahuje chyby, ktoré je nutné opraviť.

en: {n} token has been created.|{n} tokens have been created.
sk: {n} token bol vytvorený.|{n} tokenov bolo vytvorených.
